Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schwarzwalder klok 3668
Schwarzwalder klok

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Amerikaanse regulateur 3669
Amerikaanse regulateur

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Frans wit marmeren pendulestel 3670
Frans wit marmeren pendulestel

Resultaat:

100 EUR

Engelse staande klok, 19e eeuw 3671
Engelse staande klok, 19e eeuw
Startprijs 290 EUR
Friese staartklok 3672
Friese staartklok
Startprijs 250 EUR
Friese staartklok 3673
Friese staartklok
Startprijs 250 EUR
Franse kolompendule, Louis Philippe 3674
Franse kolompendule, Louis Philippe
Startprijs 175 EUR
Regulateur, 2 gewichts 3675
Regulateur, 2 gewichts
Startprijs 160 EUR
Friese staartklok 3676
Friese staartklok
Startprijs 150 EUR
Friese staartklok 3677
Friese staartklok
Startprijs 150 EUR
Friese staartklok 3678
Friese staartklok
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Grote Junghans regulateur 3679
Grote Junghans regulateur

Resultaat:

130 EUR

Frans beelden klokkenstel, 1870 3680
Frans beelden klokkenstel, 1870
Startprijs 100 EUR
Frans ossenoog, ca. 1870 3681
Frans ossenoog, ca. 1870
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Franse regulateur met barometer 3682
Franse regulateur met barometer

Resultaat:

65 EUR

Schwarzwalder klok 3683
Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Regulateursklokje, ca. 1890 3684
Regulateursklokje, ca. 1890

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Regulateursklokje, ca 1870 3685
Regulateursklokje, ca 1870

Resultaat:

50 EUR

Amerikaans Ansonia tafelklokje 3686
Amerikaans Ansonia tafelklokje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Tafelklokje 3687
Tafelklokje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Schwarzwalder 3688
2x Schwarzwalder

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vrijslinger, Jugendstil 1915 3689
Vrijslinger, Jugendstil 1915

Resultaat:

45 EUR

Rozenklokje, ca. 1900 3690
Rozenklokje, ca. 1900
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Gustav Becker vrijslinger, 1915 3691
Gustav Becker vrijslinger, 1915

Resultaat:

35 EUR