Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Amsterdamse tafelklok 3500
Antieke Amsterdamse tafelklok

Resultaat:

1.500 EUR

Amsterdamse staande klok, 18e eeuw 3501
Amsterdamse staande klok, 18e eeuw
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Staande klok, 18e eeuw 3502
Staande klok, 18e eeuw

Resultaat:

3.000 EUR

Staande klok 3503
Staande klok
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Antieke Franse pendule, 1820 3504
Antieke Franse pendule, 1820

Resultaat:

950 EUR

Grote 8-bellen klok 3505
Grote 8-bellen klok
Startprijs 3.200 EUR
Verkocht
Duitse Flöten Uhr, 1830 3506
Duitse Flöten Uhr, 1830

Resultaat:

3.000 EUR

Vuurvergulde pendule, 1820 3507
Vuurvergulde pendule, 1820
Startprijs 1.000 EUR
Franse vuurvergulde pendule, 1800 3508
Franse vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 1.800 EUR
Antieke Parijse tafelklok 3509
Antieke Parijse tafelklok
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Antieke Friese staartklok, 1800 3510
Antieke Friese staartklok, 1800

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Japans klokkenstel 3511
Japans klokkenstel

Resultaat:

2.250 EUR

Antieke Franse pendule met centaur 3512
Antieke Franse pendule met centaur
Startprijs 600 EUR
Regulateur 3513
Regulateur
Startprijs 400 EUR
Antieke staande eiken klok 3514
Antieke staande eiken klok
Startprijs 1.500 EUR
Duitse staande klok, 18e eeuw 3515
Duitse staande klok, 18e eeuw
Startprijs 800 EUR
Vergulde bronzen wandklok, 19e eeuw 3516
Vergulde bronzen wandklok, 19e eeuw
Startprijs 675 EUR
Antiek Frans bronzen klokkenstel 3517
Antiek Frans bronzen klokkenstel
Startprijs 500 EUR
Franse directoire pendule, 1800 3518
Franse directoire pendule, 1800
Startprijs 650 EUR
Franse boulle klok op console 3519
Franse boulle klok op console
Startprijs 1.200 EUR
Mysterieuse pendule, 1915 3520
Mysterieuse pendule, 1915
Startprijs 500 EUR
Vuurvergulde pendule 3521
Vuurvergulde pendule
Startprijs 550 EUR
Haantjes-comtoise 3522
Haantjes-comtoise
Startprijs 450 EUR
Franse tafelklok, 18e eeuw 3523
Franse tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 1.100 EUR
Schwarzwalder chalet klok 3524
Schwarzwalder chalet klok
Startprijs 1.400 EUR
Japanse miniatuurklok, 18e eeuw 3525
Japanse miniatuurklok, 18e eeuw
Startprijs 1.800 EUR
Verkocht
Amsterdamse staande klok 3526
Amsterdamse staande klok

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Schwarzwald klokkenmannetje 3527
Schwarzwald klokkenmannetje

Resultaat:

50 EUR

Lierpendule, 19e eeuw 3528
Lierpendule, 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Antieke marmeren pendule 3529
Antieke marmeren pendule
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Pendule met beeld 3530
Pendule met beeld

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Frans bronzen klokkenstel, 1880 3531
Frans bronzen klokkenstel, 1880

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Tafelklok in vorm van uil, 1920 3532
Tafelklok in vorm van uil, 1920

Resultaat:

200 EUR

Zeldzame vuurvergulde Franse Charles Dix pendule 3533
Zeldzame vuurvergulde Franse Charles Dix pendule
Startprijs 3.000 EUR
Antieke vaaspendule, 1890 3534
Antieke vaaspendule, 1890
Startprijs 100 EUR
Grote Franse vaaspendule, 1870 3535
Grote Franse vaaspendule, 1870
Startprijs 400 EUR
Vuurvergulde bronzen pendule, 1840 3536
Vuurvergulde bronzen pendule, 1840
Startprijs 400 EUR
Franse bronzen pendule, 1880 3537
Franse bronzen pendule, 1880
Startprijs 200 EUR
Frans klokkenstel 3538
Frans klokkenstel
Startprijs 150 EUR
Wortelnoten tafelklok 3539
Wortelnoten tafelklok
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Amsterdams staand horloge 3540
Amsterdams staand horloge

Resultaat:

2.500 EUR

Zweedse Cartel wandklok, 1920 3541
Zweedse Cartel wandklok, 1920
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Warmink klok 3542
Warmink klok

Resultaat:

70 EUR

Antieke Franse pendule 3543
Antieke Franse pendule
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Oude mysterieuse klok 3544
Oude mysterieuse klok

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1860 3545
Antieke Franse pendule, 1860

Resultaat:

110 EUR

Antieke wandklok 3546
Antieke wandklok
Startprijs 700 EUR
Klein klokkenstel 3547
Klein klokkenstel
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Franse Art Deco glaspendule, 1920 3548
Franse Art Deco glaspendule, 1920

Resultaat:

300 EUR

Franse kolompendule, 1850 3549
Franse kolompendule, 1850
Startprijs 320 EUR
Verkocht
Engelse staande klok, 1800 3550
Engelse staande klok, 1800

Resultaat:

180 EUR

Friese staartklok, 1800 3551
Friese staartklok, 1800
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Friese staartklok, 1800 3552
Friese staartklok, 1800

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Friese staartklok, 1800 3553
Friese staartklok, 1800

Resultaat:

100 EUR

Messing pendule 3554
Messing pendule
Startprijs 100 EUR
Franse Normandische lantaarnklok 3555
Franse Normandische lantaarnklok
Startprijs 200 EUR
Duitse Junghans Ato klok 3556
Duitse Junghans Ato klok
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Weense regulateur, 1860 3557
Weense regulateur, 1860

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Warmink tafelklok 3558
Warmink tafelklok

Resultaat:

60 EUR

Kienzle tafelklok 3559
Kienzle tafelklok
Startprijs 300 EUR
Schwarzwalder klok, 1880 3560
Schwarzwalder klok, 1880
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Franse Louis Philippe pendule, 19e eeuw 3561
Franse Louis Philippe pendule, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Antieke portaalpendule, 1900 3562
Antieke portaalpendule, 1900
Startprijs 100 EUR
Bellen tafelklok 3563
Bellen tafelklok
Startprijs 2.000 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3564
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Grote comtoise 3565
Grote comtoise
Startprijs 100 EUR
Franse Carrara pendule , 1780 3566
Franse Carrara pendule , 1780
Startprijs 1.800 EUR
Vorderzappler klok onder stolp 3567
Vorderzappler klok onder stolp
Startprijs 175 EUR
Wortelnoten tafelklok 3568
Wortelnoten tafelklok
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Franse vergulde pendule, 1870 3569
Franse vergulde pendule, 1870

Resultaat:

220 EUR

Antieke Franse comtoise 3570
Antieke Franse comtoise
Startprijs 80 EUR
Franse albast Empire pendule 3571
Franse albast Empire pendule
Startprijs 150 EUR
Antiek Frans klokkenstel, 1880 3572
Antiek Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 100 EUR
Antiek tafelklokje, 1900 3573
Antiek tafelklokje, 1900
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Staande klok 3574
Staande klok

Resultaat:

150 EUR

Duitse koekoeksklok, 1900 3575
Duitse koekoeksklok, 1900
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Franse wekker/bureauklok 3576
Franse wekker/bureauklok

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Messing pendule, Italië 3577
Messing pendule, Italië

Resultaat:

70 EUR

Antieke Friese staartklok 3578
Antieke Friese staartklok
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Capucine officiersklok, 1820 3579
Capucine officiersklok, 1820

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Delfts Jugendstil tafelklokje 3580
Delfts Jugendstil tafelklokje

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Westminster staande klok 3581
Westminster staande klok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engels lantaarnklokje 3582
Engels lantaarnklokje

Resultaat:

110 EUR

Antieke Engelse staande klok, 1800 3583
Antieke Engelse staande klok, 1800
Startprijs 380 EUR
Verkocht
Franse precizie regulateur, 1900 3584
Franse precizie regulateur, 1900

Resultaat:

100 EUR

Duitse wandklok 3585
Duitse wandklok
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Franse lantaarnklok, 1910 3586
Franse lantaarnklok, 1910

Resultaat:

110 EUR

Pendule met faun 3587
Pendule met faun
Startprijs 230 EUR
Verkocht
Antieke Weense één-gewicht regulateur, 1880 3588
Antieke Weense één-gewicht regulateur, 1880

Resultaat:

150 EUR

Franse comtoise, 1820 3589
Franse comtoise, 1820
Startprijs 175 EUR
Franse comtoise 3590
Franse comtoise
Startprijs 150 EUR
Franse comtoise 3591
Franse comtoise
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Franse mini comtoise 3592
Franse mini comtoise

Resultaat:

100 EUR

Friese staartklok 3593
Friese staartklok
Startprijs 60 EUR
Grote schoolklok, 1900 3594
Grote schoolklok, 1900
Startprijs 100 EUR
Vuurvergulde pendule 3595
Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.000 EUR