Antieke Amsterdamse tafelklok door J. Coster - Amsterdam. Met spillegang uurwerk, dag + datum aanduiding en maanstand. 18e Eeuw. Klokkast 19e eeuw erbij gemaakt. Lichte beschadigingen. Afmeting: 54 x ...
18e Eeuwse Amsterdams wortelnoten staande klok met scheepjesmechaniek en engel. 20e Eeuw. Met maanstand, achtdaags-uurwerk. Johannes Liwijn Amsterdam. Afmeting: (klokkast) 255 cm. In goede staat.
18e Eeuwse wortelnoten Rotterdamse staande klok door Steven Hoogendijk - Rotterdam. 1698 - 1788. Achtdaags-uurwerk, met seconden aanduiding, strike, not strike en datum aanduiding. Afmeting: H 268 cm....
Antieke Duitse notenhouten L.F.S. historisme staande klok met halfvolle zuilen en dak. Met kwartierslag uurwerk en barometer, drie-gewichter. Afmeting: H 250 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde Empire pendule met mannelijke elf. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Klokkast vervuild. Goede vergulding. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Engelse tafelklok, Bracketklok met carrillon op acht bellen. Kwartierslag Westminster en andere melodie, en Silent functie. Palissander klokkast met boulle inleg, kleinere fineer...
Zeer grote Duitse Biedermeier Flöten Uhr in staande klokkast met volle zuilen. Circa 1830. Eiken klokkast. Met originele wijzerplaten. Bijschildering. Kleinere mechanische restauraties ooit toegepast....
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Grote engel met bloem en engel met putti in boot. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 48 cm. In goede...
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1800. Man met lyra en muziekblad. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 35 x 12 cm. In goede st...
18e Eeuwse Parijse tafelklok met spillegang. Cormasson Paris. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 54 x 15 x 33 cm. In goede staat.
Antieke Friese dubbelkap staartklok met timpaan kap en mechaniek Abrahams offer. Circa 1800. Eén bewegende arm mist. Klokkast eikenhout. Afmeting: 168 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer zeldzaam antiek Japans messing klokkenstel. Circa 1890. Gedetailleerd uitgewerkt met Japanse figuren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse pendule met centaur, druivenrank en putti. Compositie metaal. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 64 x 41 x 18 cm. In goede staat.
Originele Gustav Becker 2-gewichten regelateur met notenhouten kast en latoenkoperen beslag ca. 1880. Prachtig gegraveerd uurwerk, gewichten en slinger. Uurwerk met halfuurslag. Geheel in goede staat ...
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met barometer en thermometer. Historisme, met koppen. F.M.S. uurwerk met halfuur-slag op vier gongstaven. Afmeting: H 236 cm. In zeer goede staat.
Duitse 18e eeuwse notenhouten staande klok met seconden en datum aanduiding. Recentelijk professioneel schellak gepolitoerd. Afmeting: H 238 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde bronzen wandklok. Circa 1870. Putti bij mandoline. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen klokkenstel met putti. Met twee kandelaren. Circa 1880. Met emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde directoire pendule. Circa 1800. Mooie vergulding. Edelman bij boom. Estel et Nemorein (in boom). Eén tak nieuw bevestigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger...
Franse Westminster console boulle-stijl pendule op bijbehorende piedestal. Fineer belijmd met diverse houtsoorten, florale intarsia. Achtdaags-uurwerk, kwartierslag op vijf gongstaven. Beslagen met ve...
Antieke Franse mysterieuse pendule, Les Roses par Guillemin. Circa 1915. Compositie metaal. Functies niet getest. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Vrouw met rozen. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Oude/antieke gerestaureerde Franse schotel haan comtoise, deels origineel, deels vervangen. Peerslinger. Afmeting: 38 x 24 x 17 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Franse notenhouten tafelklok met bandintarsia. Minoche a Paris. Spillegang omgebouwd naar ankergang. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Schwarzwalder chalet klok met muziekwals. Uurwerk aangesloten op muziekrol. Na uurslag volgt muziek. Vier tanden kam defect, achterwand mist. Kleinere beschadigingen. Slinger mist. Afmeting: ...
Zeer zeldzame 18e eeuwse Japans gesigneerde miniatuurklok van messing. Spillegang uurwerk, met datumaanduiding. Gewichten missen, slagwerk incompleet. Functies niet getest. Afmeting: 25 cm. In redelij...
Kleine wortelnoten Amsterdamse staande klok. J.M. Verbrugge - Amsterdam. Tweede helft 20e eeuw. Met maanstand. Afmeting: H 193 cm. In goede staat.
Duitse Schwarzwald klokkenman van gietijzer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahonie lierpendule met vuurvergulde versiering. Uurwerk later gemoderniseerd naar veerslinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke marmeren pendule met kalender, maanstand, dag, datum en maand aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Functies niet getest. Afmeting: 45 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse pendule met marmeren basement, compositie metalen figuur. Circa 1890. La Fete des Fleurs par Rucho. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 68 x 33 x 20 cm....
Antiek Frans bronzen klokkenstel met twee kandelaren. Eén arm gebroken. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger en emaille cartouches. Afmeting: 36 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse houtgestoken tafelklok in de vorm van een uil. Circa 1920. Ogen geven tijd van wekker. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Zeldzame grote vuurvergulde Franse Charles Dix pendule. Circa 1835. 17e Eeuwse zeeman, voorstellend Jan Baert (Jean Bart) met kanon, anker, trompet, zwaard, lont, buskruit, pistool, kanonskogels en ad...
Antieke Franse blauwe vaaspendule met drakenkoppen + keramiek + verguld messing. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse vaaspendule met messing en porselein. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Spanjaard bij palmboom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen pendule met emaille cartouches. Klok heeft achtdaags-uurwerk, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: H 45 cm. En twee originele bronzen vijf-lichts kaarskandelaren. Afmeting: 50 cm....
Antiek Frans klokkenstel. Circa 1870. Geeboniseerd hout en compositie metaal. Pendule met ridder, en kaarskandelaren met putti. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 29 - 50 cm...
Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. 20e Eeuw. Engeland. Slagwerk op gongveer. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Prachtige 18e -19e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge door Joachim Hägg-Amsterdam. Met seconden en dagaanduiding, maanstand en sterrenbeelden. Slagwerk op dubbele bel, ankergang, houten poppe...
Zeer grote vergulde Zweedse Cartel wandklok met peerless uurwerk, achtdaags, halfuur-slag op bel. Afmeting: 91 x 47 x 15 cm. In zeer goede staat.
Oude wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke Franse romantische pendule. Twee-kleurig, goud en brons gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén reparatie. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Oude bronzen mysterieuze klok, naar oud voorbeeld. Naar Moreau. Slingerophanging afgebroken maar er wel bij. Afmeting: 82 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1860. Rustende boeren jongen op vergulde houten console. Afmeting: 34 x 32 x 12 cm. In goede staat.
Antieke wandklok met 18e eeuws Duits uurwerk. Bel mist. Functies niet getest. Afmeting: 23 x 48 x 48 cm. In redelijke staat.
Klein antiek klokkenstel met schildpad imitatie. Belijmd met brons. Circa 1900. Uurwerk door British United Clock Birmingham. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.