Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Aanstekers, Dunhill+Cartier
Resultaat: 70 EUR

Geribbelde dames sigaretten aansteker, gemerkt Cartier Paris Nr.: F 69573. En een aansteker gemerkt Dunhill, made in Switzerland en diverse internationale patend nr. Afmeting: 12,5 cm en 6,5 cm. In go...

Schwarzwald humidor, 1900
Startprijs 70 EUR

Antieke Schwarzwald sigaren humidor met floraal snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 20 x 22 x 17 cm. In goede staat.

Houten vogelkooi
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke houten vogelkooi met opgezette vogel. Halfstok. Afmeting: 50 x 22 x 23 cm. In goede staat.

2x Antiek tin, Kruik + bonbonniere
Resultaat: 65 EUR

Twee delen antiek tin. Een 19e eeuwse beddenkruik, en een Tiel Holland bonbonniere. Afmeting: 30 -18 cm. In goede staat.

Tinnen kraankan+comfoor, 1800
Resultaat: 70 EUR

Antieke tinnen kraantjeskan met messing comfoor. Circa 1800. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Roodkoperen kraantjeskan, 1820
Startprijs 80 EUR

Mooie rood-koperen Louis Seize kraantjeskan. Circa 1820. Licht bedeukt. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.

Engels kamerscherm, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuws Engels mahoniehouten kamerscherm met borduurwerk. Op drie-spant poot. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.

Houten staande lamp, 1920
Startprijs 100 EUR

Antieke eikenhout gestoken staande lamp met klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: 156 cm. In goede staat.

Oude glazen etagere
Startprijs 25 EUR

Oude glazen bewerkte etagere met plated bewerkte houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 24 cm. In goede staat.

Chinese inktpot, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Antieke 19e eeuwse messing reisschrijfset. Penhouder + inktpot. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Kruisbeeld, 1900
Resultaat: 25 EUR

Antiek notenhouten kruisbeeld met messing en plated kruis en corpus christi. Circa 1900. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Oosterse documentenkist
Startprijs 150 EUR

Oosterse houten documentenkist met koper beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 56 cm. In goede staat.

Koperen kraantjeskan met brander
Startprijs 90 EUR

Vroeg 19e eeuwse koperen kraantjeskan met brander. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Antieke koperen koffiekan, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke koperen koffiekan met brander. Circa 1900. Deurtje vervangen. Afmeting: H 38 cm. In redelijk/goede staat.

Microscoop in kist, 1920
Startprijs 80 EUR

Antieke messing microscoop in notenhouten kist met accessoires. Circa 1920. Lichte oxydatie. Afmeting: 10 x 29 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Doos divers plated
Resultaat: 50 EUR

Doos met divers plated, o.a. een fotolijst, diverse schaaltjes en een klembeker, een olie/ azijn en mosterdstel met kristal, een handspiegel en sierkurken.

Grote 10-lichts kroonluchter
Startprijs 150 EUR

Zeer grote moderne tien-lichts zakkroonluchter van messing met prismen glas. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 70 cm ø. In goede staat.

Lamp als zonnewijzer
Resultaat: 85 EUR

Koperen zonnewijzer tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 x 35 cm ø. In goede staat.

Indonesisch wandmasker
Startprijs 120 EUR

Dubbel Indonesisch houtgestoken wandmasker. Kussende man/vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 80 x 28 cm. In goede staat.

Verlichte Tiffany-stijl piedestal
Resultaat: 195 EUR

Verlichte Tiffany-stijl piedestal met glas-in-lood. Floraal. 21e Eeuw. Afmeting: 79 x 32 cm ø. In goede staat.

Empire-stijl hanglamp
Resultaat: 80 EUR

Vergulde Empire-stijl hanglamp met kristalglas. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 37 cm ø. In goede staat.

2 Plated glazen karaffen
Startprijs 35 EUR

Twee plated glazen schenkkaraffen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Ketel met onderstel
Resultaat: 27 EUR

19e Eeuwse koperen appelketel op messing comfoor. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Kruisbeeld
Startprijs 50 EUR

Duits Schwarzwald houtgestoken kruisbeeld met benen corpus christi. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Koperen wastobbe
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke koperen wastobbe met afloop op gietijzeren houder. Afmeting: 57 x 76 cm ø. In goede staat.

Houten drankvat op houder
Startprijs 50 EUR

Oud/antiek eikenhouten drankvat op houder met houten kraan. Afmeting: 27 x 32 x 21 cm. In goede staat.

5-Delige Biedermeier rookset
Startprijs 60 EUR

Vijf-delige 19e Eeuwse notenhouten Biedermeier rookset. Afmeting; 23 x 22 cm ø. In goede staat.

19e Eeuws heilig kruis
Resultaat: 145 EUR

19e Eeuws heilig kruis met ivoren corpus christi. Afmeting: 25 x 16 x 3 cm. In goede staat.

Houten crucifix
Startprijs 120 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhout gestoken heilig kruis met corpus christi. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Antieke strijkijzer
Startprijs 20 EUR

Groot antiek ijzeren strijkijzer met schrift: Chowohry Special 14. Afmeting: 21 x 22 x 17 cm. In goede staat.

Franse messing staafbarometer, 1900
Startprijs 120 EUR

Antieke Franse messing staafbarometer. Tonnelot a Paris. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Borstelkastje
Startprijs 30 EUR

Kopergeslagen Hollands borstel-spiegelkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 x 9 cm. In goede staat.

Keramieken dienblad, 1915
Startprijs 30 EUR

Duits keramieken dienblad met druivenranken en messing omranding. Circa 1915. Afmeting: 38 x 24 x 6 cm. In goede staat.

Empire-stijl messing hanglamp
Startprijs 370 EUR

Empire-stijl messing hanglamp. Deels verguld. Electrisch. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 55 cm ø. In goede staat.

Inktstel (houtsnijwerk konijnen)
Startprijs 70 EUR

Duits houtsnijwerk inktstel met twee konijnen en inktpot. Circa 1930. Afmeting: 12 x 34 x 19 cm. In goede staat.

Koperen reliëf wandplaten
Startprijs 70 EUR

Twee antieke kopergeslagen reliëf wanddecoraties met Romeinse figuur voorstellingen. Afmeting: 43 x 56 x 4 cm. In goede staat.

Friese stoof, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse Friese opengewerkte kerfsnede stoof. Afmeting: 20 x 30 x 23 cm. In goede staat.

Oude/antieke kazuifel
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke kazuifel met goudbrocaat. Iets slijtage. Afmeting: 112 x 64 cm. In redelijke staat.

Messing doofpot, 1915
Resultaat: 30 EUR

Antieke messing Art Nouveau doofpot met binnenbak. Circa 1915. Afmeting: 50 x 33 cm ø. In goede staat.

Empire kroonluchter, Napoleon III
Startprijs 340 EUR

19e Eeuwse Napoleon III Empire kroonluchter voor twaalf kaarsen. Gepatineerd en verguld. Afmeting: 80 x 55 cm ø. In goede staat.

Antieke beddenpan
Resultaat: 55 EUR

18e - 19e Eeuwse messing bewerkte beddenpan met ijzeren steel. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Miniatuur mangelwasbak, 1900
Startprijs 50 EUR

Eikenhouten miniatuur mangelwasbak. Circa 1900. Afmeting: 27 x 42 x 20 cm. In goede staat.

Oude affiche Willem II sigaren
Startprijs 30 EUR

Oude affiche Willem II sigaren. Circa 1960. In lijst. Afmeting: 40 x 29 cm. In goede staat.

Lampje + deurklopper
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing plafondlamp + bronzen deurklopper. Circa 1900. Afmeting: 25 x 19 cm ø en 23 x 13 x 7 cm. In goede staat.

Antieke tinnen snavelkan, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke historisme snavelkan. Circa 1900. Door F. Sanlesson Stockholm. Neo Renaissance. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

3x Oud Oosters koperwerk
Startprijs 50 EUR

Drie maal oud Oosters koperwerk. Bestaande uit: Octagonale dekselpot en twee schalen, China. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Lot beursen etc.
Startprijs 50 EUR

Lot diversen met o.a. beugels en diverse kralen tassen en een rokklem.

2x Sluitgewichten
Startprijs 40 EUR

Twee oude/antieke messing sluitgewichten, waarvan één origineel en één replica. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.

Toneelkijker met parelmoer, 1900
Startprijs 30 EUR

Antieke toneelkijker in origineel foudraal. Kijker met parelmoer belijmd. Circa 1900. Afmeting: 7,5 x 11 x 4,5 cm. In goede staat.

Antieke speeldoos onderzetter, 1880
Resultaat: 70 EUR

Antieke speeldoos Majolica onderzetter met florale + vogel decor. Bretons, met houtgestoken basement. Circa 1880. Afmeting: 6 x 27 x 27 cm. In goede staat.

Antieke snuiftabakdoos
Startprijs 150 EUR

Vergulde antieke messing snuiftabaksdoos met geëmailleerd decor. Twee beschadigingen. Circa 1800. Afmeting: 8,5 x 2,7 x 3,2 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke inktpot
Startprijs 80 EUR

Antieke terracotta inktpot met compositie metalen deksel. Man met bierpul, tekst paragraaf II. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl hanglamp
Startprijs 100 EUR

Vergulde bronzen Louis Seize-stijl hanglamp met twee glazen kappen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.

7x Diversen scheepvaart
Startprijs 50 EUR

Zeven maal diversen scheepvaart. Onder andere: Souvenirs Holland, Abandon ship plaquette, barometers, Fahrenheit. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

La Linea lamp, Osvaldo Cavandoli
Startprijs 50 EUR

Italiaanse design lamp La Linea. Ontwerp van Osvaldo Cavandoli. Batterij functie. Made in China. 21e Eeuw. Afmeting: 21,5 x 20 x 4 cm. In goede staat.

Serveerschaal, (Weens)
Resultaat: 140 EUR

Weense plated Jugendstil tafelschaal met kristal inzet. Gentor Werke, Rust + Hetzel Wien. Circa 1915. Afmeting: 5 x 36 x 17 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek lakwerk
Startprijs 70 EUR

Drie maal oud/antiek lakwerk. Twee maal Japan. Eén maal fotoalbum, craquele. Eén maal dekseldoos, gesigneerd, goud decor. Eén maal moderne fotolijst. Afmeting: 18 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Kruis met gestoken corpus
Startprijs 60 EUR

Vroeg 19e eeuws notenhouten dodenherdenkings heilig kruis met vruchtenhouten basement. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Lot van 3 brokken koraal
Resultaat: 60 EUR

Drie oude stukken rood/oranje koraal. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

Antieke Japanse lakwerk schrijfkist
Resultaat: 80 EUR

Antieke Japanse lakwerk schrijfkist met parelmoer inleg. Lichte beschadigingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 42 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Tiffany-stijl tafellamp
Resultaat: 80 EUR

Mooie Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp met bronzen voet en fruit en bloesem decor. 21e Eeuw. Afmeting: 62 x 40 cm ø. In goede staat.

Tiffany-stijl hanglamp
Startprijs 100 EUR

Blauwe Tiffany-stijl glas-in-lood hanglamp met florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 46 cm ø. In goede staat.

Messing borstelkistje
Startprijs 30 EUR

Hollands kopergeslagen wandkastje met spiegels en borstelset. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 38 x 8 cm. In goede staat.

4x Antiek messing
Startprijs 75 EUR

Vier maal antiek bewerkt messing. 19e Eeuw. Twee Parijse tassa's, gemerkt Paris E.G. En twee historisme kaarskandelaren. Afmeting: 9 - 32 cm. In goede staat.

2x Engelse kaarskandelaren
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Engelse kaarskandelaren met getorste stam. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Bronzen reis ikoon, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Klein 19e eeuws bronzen reis-ikoon. Triptychon neogotiek. Afmeting: 13 x 14,5 x 0,5 cm. In goede staat.

Antieke Franse microscoop in kist
Startprijs 340 EUR

Antieke gesigneerde Franse messing microscoop in originele notenhouten opbergkist met accessoires. Dr.Arthur Chevalier, 158 Palais Royal Paris. Afmeting: 14 x 19,5 x 32 cm. In goede staat.

Jugendstil dagbladen wandhouder, 1915
Resultaat: 60 EUR

Hollandse Jugendstil kopergeslagen dagbladen wandhouder. Circa 1915. Afmeting: 22 x 27 x 8 cm. In goede staat.

2x Presenteerblad
Startprijs 50 EUR

Twee antieke keramieken presenteertablets met landschap en florale decor. Met vernikkelde messing omranding. Afmeting: ø 26 - 32 cm. In goede staat.

3-Delig plated WMF koffieservies, 1880
Startprijs 80 EUR

Drie-delig Duits historisme WMF plated koffieservies met messing. Circa 1880. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

2x Gebeeldhouwde tanden
Startprijs 60 EUR

Twee benen bewerkte voorwerpen in tandvorm. Afrika. Afmeting: L 28 - 29 cm. In goede staat.

4x Emaille eieren, Rusland
Resultaat: 70 EUR

Vier Russische geëmailleerde eieren. Fabergé-stijl. In doosje. 21e Eeuw. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.

4x Mahjong spelen
Startprijs 50 EUR

Vier Chinese mahjong spelen in houders. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 46 cm. In goede staat.

2x Bordenrekken 1880
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Hollandse eikenhouten gestoken bordenrekken met figuren. Circa 1880. Afmeting: 65 x 112 x 9 cm en 38 x 97 x 8 cm. In goede staat.

Lot antiek ijzerwerk
Startprijs 100 EUR

Drie maal antiek ijzerwerk. Bestaande uit: Twee dierenklemmen en één greep/visvork? Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.

3x Antieke bijlen
Startprijs 75 EUR

Drie antieke bijlen. 19e Eeuw. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

2x Betonnen tuinbeelden
Startprijs 80 EUR

Twee betonnen tuinbeelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 - 76 cm. In goede staat.

2x Kerkkandelaren
Startprijs 130 EUR

Twee grote vergulde kerkelijke messing kaarskandelaren. 19e Eeuw. Neo Renaissance. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

3x oud snijwerk
Startprijs 40 EUR

Drie maal oud snijwerk. Onder andere: Afrikaanse buste, 20e eeuw. Antiek krishandvat en een Balinese danser, polychromie. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.

2x Tiffany-stijl lampen
Resultaat: 50 EUR

Twee Tiffany-stijl lampen. Tafel + bureaulamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 - 28 cm. In goede staat.

Antiek bordenrek, 1880
Resultaat: 80 EUR

Groot antiek eikenhouten bordenrek met gesneden figuur. Circa 1880. Afmeting: 124 x 58 x 10 cm. In goede staat.

Bureaulamp, 60-er jaren
Startprijs 50 EUR

Oude 60-er jaren industriële bureaulamp van zwart metaal + chroom. Lichte gebruikssporen. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

2x Decoratieve Italiaanse figuren
Startprijs 30 EUR

Twee decoratieve Italiaanse figuren. Jongen en meisje. Gemaakt van composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

Art Nouveau boekensteun, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antiek verstelbare houten boekensteun, Art Nouveau. Circa 1920. Met koperreliëfs en turkooise gezichten, Scarabé en Egyptenaren te paard. Afmeting: 38 x 15 x 17 cm. In goede staat.

Lot divers Perzië
Startprijs 60 EUR

Vijf maal Perzië. Oud. Bestaande uit: Vier bewerkte metalen schalen en een Perzisch lakwerk foto album. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.

Hindelopen tableau
Startprijs 40 EUR

Handbeschilderd Hindelopen presenteertableau. Monogram A.J. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 36 x 2 cm. In goede staat.

2x Doos met kast+klokonderdelen
Startprijs 40 EUR

Twee dozen met diverse kast en klokonderdelen, hout + beslag etc.. Oud/antiek. Afmeting: 21 x 40 x 30 cm. In goede staat.

2x Stenen tuinkikkers
Startprijs 50 EUR

Twee stenen tuinkikkers, vijver/fontein. 21e Eeuw. Afmeting: 22 x 32 x 31 cm. In goede staat.

2x Kopergeslagen wandschilderij
Startprijs 40 EUR

Twee kopergeslagen wandschilderijen met taveerne voorstellingen. Circa 1900. Afmeting: 50 x 39 cm. In goede staat.

Bronzen reis ikoon
Startprijs 190 EUR

Groot 19e eeuws bronzen reis-ikoon. Triptychon St. Nicolas neogotisch. Afmeting: 32 x 26 x 1 cm. In goede staat.

Friese kerfsnede (offer)kist
Startprijs 125 EUR

19e Eeuwse Friese kerfsnede offerkist voor muntinworp. Kerkelijk. Zeer gedetailleerd.! Afmeting: 21,8 x 22 x 21 cm. In goede staat.

Bauhaus lamp
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse Bauhaus plafondlamp van metaal en messing, met gekleurd en transparant glas. Nieuwe elektrische kabels. Afmeting: 50 x 46 cm ø. In goede staat.

Lot diversen
Resultaat: 30 EUR

Groot lot diversen uit inboedel. Onder andere Chinees, Europees etc. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Messing plafondlamp
Resultaat: 60 EUR

Messing plafondlamp met kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 33 ø cm. In goede staat.

Lot Hohner harmonica's (14x)
Resultaat: 80 EUR

Verzameling van veertien stuks oude Duitse Höhner mondharmonica's. Diverse modellen. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Goudweegschaal, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

18e - 19e Eeuwse munten/goud weegschaal in notenhouten houder + etiket 'Table des monnaies d'or et d argent di heres etats de L'Europe etc. Compleet met gewichtenset en originele weegschaal. Afmeting:...