19e Eeuws lindehouten snijstuk. Twee engelen. Afmeting: 24 x 39 x 7 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen plaat. Circa 1800. Engelse en Rhijn duimen onderbak. Verlijming los. Afmeting: L 119 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke lepeldoos met negentien (19) delen parelmoerbestek + twee benen naalden. Afmeting: 6,5 x 17 x 7 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen Empire-stijl kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil tafellamp met zweepslag lelie decor. Circa 1910. Afmeting: 39 x 22 cm ø. In goede staat.
Grote antieke 18e - 19e eeuwse koperen aker met hengsels met kopernagels. Oudere reparaties. Afmeting: 34 x 56 cm ø. In redelijke staat.
Grote antieke Engelse messing scheepstelegraaf Bendix Brooklyn N.Y. CA. 15316 - A. Komt uit een victory. Aan één zijde mist de hendel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 32 cm ø. In redelijk/goede...
Zeldzame oude/antieke vergulde telescoop toneelkijker met roggehuid. Ongemerkt. Circa 1900. Klein deukje. Afmeting: 9,5 x 5 cm ø. In goede staat.
Twee Tiffany glas-in-lood raamhangers, floraal. Afmeting: 90 x 42 cm. In goede staat.
Antieke weegschaal met schaal en messing gewichtensets. Afmeting: 29 x 52 x 25 cm. In goede staat.
Antieke houtgesneden tabakspijp met eikenranken, circa 1900. En een antieke messing jacht kruithoorn met fazant. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Lot antieke beursen met gevlochten tassen, gemaakt uit alpacca met gecontourneerde beugels met bloemenmanden en floraal gestanst patroon. Eén gevlochten tas is geraveld. 15-17cm. In goede staat
Groot stuk oud rood koraal. 20e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee stukken kunststofhars met insectinsluitsels. 7x7x3cm en 8x10x5cm.
Brons verguld masker van Toetanchamon op marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse viool met etiket 'Engel Markneukirchen'. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke lederen bijbel uit Jemen. 18e Eeuw? Afmeting: 11,5 x 9 x 3,5 cm. In goede staat.
Drie koperen lampen. Tweede helft 20e eeuw. Met wit glas-in-lood. Onder andere: Leeslamp, bureaulamp en plafondlamp. Afmeting: 50 x 160 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere: Boterdoos, stad Groningen. Mini kruik, schenkmaat + lepel + snotneus. Merktekens. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In goede staat.
Oud messing verguld tafelstuk met twee grote ruitkristallen parfumflacons. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Antieke staande petroleumlamp, Jugendstil, circa 1915. Met plated compositie metalen voet. Floraal. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Grote Indonesische kris met breed lemmet. Tropisch houten schede en heft met metaal. 20e Eeuw. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten apothekers weegschaal met gewichtenset. Circa 1920. Afmeting: 45 x 43 x 25 cm. In goede staat.
Drie oude houtgesneden speculaasplanken + eikenhouten tinnen lepelrek met zes tinnen lepels. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 63 cm. In goede staat.
Zéér grote Italiaanse tafellamp met marmer en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 114 x 45 ø cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar. Circa 1900. Europeaan draagt kaarshouder. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke meerschuim tabakspijp in foudraal met iepenhouten tabakspot. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Maritieme Oost-Duitse Freiberg Veß trommelsextant Nr. 68690, 28. Mai 1969. Met schrijvingen. Afmeting: 16 x 33 x 29 cm. In goede staat.
Grote vernikkelde koperen scheepshoorn. Sonabel Klaxon France Type PL. Gebruikssporen. Circa: 1940 - 1950. Afmeting: 67 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse wit geëmailleerde gietijzeren kolenkit. Afmeting: 28 x 55 x 31 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse reservisten tabakspijp. Res. Werning Parde Heimat Wesel 1906 - 1908. Pijpkop haarlijn + stukje uiteinde af. Afmeting: circa 65 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan in Louis Seize-stijl. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Lot diversen, oud/antiek. Onder andere: Wedgwood, tin, Boheems mokka-servies, koperwerk, dekseldoosjes etc.. Afmeting: 33 x 58 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bronzen wandkaarskandelaren in Rococco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: circa 47 x 33 x 12 cm. In goede staat.
Drie oude reclame borden van karton. 20e Eeuw. Eén maal Bierres motte Cordonner, Leon Fanret. Beschadigd. Afmeting: 47 x 37 cm. Eén maal Cinzano Schorle, Lehmann Steglitz. Afmeting: 47 x 34 cm. In re...
Drie uiterst zeldzame antieke Jugendstil Oranjeboom Bier gelithografeerde kalenders. 1907 + 1909 en circa 1910. Afmeting: 39 - 45 cm. In zéér goede staat.
Lot diverse jachtartikelen met gewei. Onder andere: Dekseldoos, bestek, menage, kandelaar, sigarenknipper, flesopener, kurkentrekker. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse koloniale palissander belijmde houten kist in ster-vorm met hengsels en slot. Vervormd. Afmeting: 16 x 59 x 23 cm. In redelijke staat.
Vijf delen antiek tin. 19e Eeuw. Eén 19e eeuwse beker met glazen bodem. Eén half pint. Eén kleine beker. Eén kruik met schroefdeksel. Eén koffiekan. Afmeting: 5 -20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Rococo-stijl spiegel met verguld stukwerk en geslepen glas. Afmeting: 61 x 34 cm. In goede staat
Aparte koperen toneelkijker met apart mechanisme. Circa 1930. Afmeting: 9,5 x 12 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuws lederen sigarenkoker met zilveren schild, randen en element van ruiter te paard. Voorzien van graveerwerk. MT: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, 1865 - 1912. In redelijk/goede staat.
Antiek Engels mahoniehouten bestekkist met bestek voorzien van ivoren/plated heft. Afmeting: 6 x 26 x 37 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse koperen bunsenbranders. Afmeting: 21 - 44 cm. In goede staat
Grote samovaar met hengsels, messing + koper. 19e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Natuurstenen piedestal met verlichting binnenin. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 81 x 25 cm ø. In goede staat.
Twee boekensteunen met chromen windhonden op zwart marmeren basement. 21 Eeuw. Afmeting: 22 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Antiek Duits messing historisme sierhangbord. 'Der Trompeter von Säckingen, Die überraschung'. Circa 1880. Afmeting: 26 x 34 cm. In goede staat.
Twee Tiffany-stijl glas-in-lood raamhangers. Abstract. Afmeting: 81 x 41 cm. In goede staat.
Drie antieke messing buizenbranders en brandweerspuitstuk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl glas in lood stijl tafellamp in de vorm van een eend. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Twee-delig Art Deco inktstel met bolpootjes en zwart marmeren klepdeksel, geplaatst op een zwart marmeren onderplaat. Afmeting: circa 14,5 x 22,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote messing vijzel met stamper. Afmeting: 14 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee antieke onyx kaarskandelaren met klauwpoten en messing. Basementen gelijmd. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.
Tiffany-stijl tafellamp met glas-in-lood en metalen voet. Abstract decor. 21e Eeuw. Afmeting: 70 x 25 cm ø. In goede staat.
Lot oud houtsnijwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Wajang poppen, stier + Afrikaans beeld + eenden. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits snijwerk met beren. Circa 1910. Eén maal liggende beer met messing bakje. Eén maal beren barometer. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Groot lot plated bestek met een fraai 6-persoons visbestek, model met lofje,( Engels) en diverse vorken en lepels met verschillende modellen, o.a. haags lofje. puntfilet.
Grote messing dekseldoos met Neo-Renaissance decor rondom. Circa 1920. Afmeting: 6 x 12,5 x 14 cm. In goede staat.
Twee koperen lampen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal tafellamp met glazen kap en één bureaulamp. Afmeting: 70 - 40 cm. In goede staat.
Antiek miniatuur schildpad dekseldoosje met benen pootjes. Afmeting: 3,5 x 7,7 x 4,7 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse messing chocolade vorm met rozen decor. Afmeting: 2,5 x 21,8 cm ø. In goede staat.
Grote moderne compositie transparante design vaas. Kleur: lichtbruin/zwart. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen kaarskandelaren. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Lot trotseerloodjes met opschrift + zinken gevelstuk. (10x). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Cuba mahonie octagonale theestoof, staande op hoge klauwpoten. Afmeting: 52 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Drie oude Afrikaanse kralen beelden. Onder andere: Rood-zwarte interessante vrouwen figuur, Bamoen-stam, Kameroen. Kralen figuur Kameroen, Namchi-stam. Vruchtbaarheidspop, bonte kralen, Namchi-stam. A...
Grote Afrikaanse houten Big Nkisi Nkondi Power spijker figuur. Tegen boze geesten. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Lot diversen Afrika etc. 20e Eeuw. Onder andere: Sieraden, bewerkte kalebassen houder, hoofdbedekking, natuurstenen objecten. Afmeting: circa 6 - 40 cm. In goede staat.
Twee grote antieke roodbruin marmeren zuilen (piedestals), met acht-kantige voet + bladen. Circa 1920. Beschadigingen. Afmeting: 105 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.
Kavel met 20 aanstekers waaronder; Ibelo, Consul M II, Zaima, Ronson, Colibri, Chateau by Polly, Erga, . Ongetest in diverse condities.
Oude Duitse eikenhouten barometer omstreeks 1930, door Wilhelm Lambrecht, in originele staat 102cm Cond:G
Grote oude/antieke houtgestoken bamboe Chinese penselenvaas. Omgeving Kanton. Afmeting: 26 x 11 cm ø. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Charles Dix bronzen lakstempelhouder met lakstempel en roodlak (in houder). Circa 1840. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antiek Japans lakwerk kabinet met goud decor, florale decor, rood-zwart, plated. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Oude Duitse viool met strijkstok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Prachtige antieke notenhouten trechter grammofoon (pathefoon). Circa 1910. Met florale intarsia en originele trechter. Opdraai-arm mist. Functies niet getest. Afmeting: 80 x 72 x 65 cm. In redelijk/go...
Twee antieke miniaturen in vergulde houten lijsten. Circa 1900. Portretten op ivoor. Afmeting: 13,5 x 11,5 ø. In goede staat.
Twee oude miniaturen in lijst. Onder andere: Naar Gainsborough Duchess of Devonshire + Jongens portret, twee barsten. Afmeting: 12,5 - 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke bijbel, Dordrecht. Staten Generaal te Amsterdam bij de Compagnie 1777. Met vele gravures en handgeschreven anekdotes. Lederen band. Afmeting: 17 x 11 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
Acht delen antiquarische boeken. Kabinet van Nederlandsche en Kleefsche oudheden met gravures, circa 300. Mattheus Brouerius van Nidek R.G. en Isaak Le Jong te Amsterdam J.A. Grajenschot. 1792 - 1803....
Aparte antieke Japanse cloisonne sierschotel. Circa 1900. Aan beide kanten bewerkt. Met floraal, goud en vlinder decor. Circa 1900. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees of Japans koperwerk. Handgehamerd. Eén dekselpot met hengsels, floraal. Eén maal bloempot met katachtige en tekens. Afmeting: 21 - 33 cm. In goede staat.
Staande lamp met porselein en brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding (l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G
Grote oude gietijzeren potkachel met porseleinen grepen en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ijzeren heksenhaken met ijzeren waterketels. Afmeting: 27 - 120 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren haardplaat met diana. Afmeting: 52 x 51 x 3 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse tinnen Louis Seize kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Antieke tinnen zuigkan. Circa 1800. Zogenaamde ziekenhuiskannetje. Afmeting: 20 x 18 x 9 cm ø. In goede staat.
Twee oude messing kraagkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Twee bronzen bizons op marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 11 x 11,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Drie maal antiek. Bestaande uit: El-maat, van mahoniehout. Kleine beddepan. En een parelmoer houder, octagonaal met gravering en zilver? Afmeting: 9,5 - 47 cm. In goede staat.
Zeer leuke decoratieve miniatuur visverkoopwagen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 52 x 18 cm. In goede staat.
Antiek ovaal keramieken Jugendstil presenteertablet met vernikkelde omranding. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Klein antiek Delfts keramieken petroleumlampje met messing voet en hanen decor. Circa 1900. Afmeting: 37 cm. In goede staat.