Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kopergeslagen 'Laatste Avondmaal' 2526
Kopergeslagen 'Laatste Avondmaal'

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Theestoof met messing binnenbak 2525
Theestoof met messing binnenbak

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Staande lamp met latoenkoperen voet 2524
Staande lamp met latoenkoperen voet

Resultaat:

18 EUR

Verkocht
Kavel divers koperwerk, 7x 2523
Kavel divers koperwerk, 7x

Resultaat:

60 EUR

Cloissone bloempot 2522
Cloissone bloempot
Startprijs 70 EUR
Verkocht
7 Tinnen maatbekers 2521
7 Tinnen maatbekers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Koloniale tabaksset 2520
Koloniale tabaksset

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x oude/antieke Oosterse kistjes 2519
2x oude/antieke Oosterse kistjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Italiaanse lamp 2518
Italiaanse lamp

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar 2517
Antieke Chinese bronzen kaarskandelaar

Resultaat:

30 EUR

Tafellamp met figuur 2516
Tafellamp met figuur
Startprijs 35 EUR
Paraplubak in vorm van paraplu 2515
Paraplubak in vorm van paraplu
Startprijs 70 EUR
Jugendstil schaal + dienblad 2514
Jugendstil schaal + dienblad
Startprijs 20 EUR
19e Eeuws boulle kistje 2512
19e Eeuws boulle kistje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3 Delen antiek cloisonne 2511
3 Delen antiek cloisonne

Resultaat:

35 EUR

Lamp met bronzen beeld 2510
Lamp met bronzen beeld
Startprijs 450 EUR
Gietijzeren etage, 21e eeuw 2509
Gietijzeren etage, 21e eeuw
Startprijs 80 EUR
Antiek messing fotolijstje 2508
Antiek messing fotolijstje
Startprijs 50 EUR
3 Delen Jugendstil-stijl 2513
3 Delen Jugendstil-stijl
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Doos divers plated 2412
Doos divers plated

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Messing fotolijst 2311
2x Messing fotolijst

Resultaat:

80 EUR

3x Oud/antiek lakwerk 2360
3x Oud/antiek lakwerk
Startprijs 70 EUR
Lot divers Perzië 2328
Lot divers Perzië
Startprijs 60 EUR
22 Aanstekers 2245
22 Aanstekers
Startprijs 60 EUR