Antieke bijbel anno 1716 met messing sluitingen. Staten Generael. Dordrecht, Pieter Keur en Amsterdam, Pieter Rotterdam. Originele band. Beschadigd. Afmeting: 11 x 35 x 23 cm. In matige staat.
Veertien antiquarische boeken. Dertien maal 'Van Lennep', romantische werken. Eén maal 'Jules Verne', Michael Strogoff, Koerier van de czaar. Afmeting: Circa 19 x 13 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke bijbel, Dordrecht. Staten Generaal te Amsterdam bij de Compagnie 1777. Met vele gravures en handgeschreven anekdotes. Lederen band. Afmeting: 17 x 11 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
Japanse antieke 19e eeuwse metalen spiegel met verso paradijsvogel decor. Gesigneerd. Afmeting: 29 x 18 cm ø. In goede staat.
Lot diversen, onder andere Asiatica. Bestaande uit: Chinese metalen dekseldoos, circa 1900, met bodemmerk. Een Oosterse plated flacon. Een bronzen beeldje, herkomst? Een terracotta olielampje en een b...
Drie koperen lampen. Tweede helft 20e eeuw. Met wit glas-in-lood. Onder andere: Leeslamp, bureaulamp en plafondlamp. Afmeting: 50 x 160 cm. In goede staat.
Mooie Tiffany-stijl glas-in-lood tafellamp met metalen voet en florale decor. 21e Eeuw. Afmeting: 79 x 50 cm ø. kap boven op iets gedeukt verder goed.
Oude tafellamp met compositie metalen Griekse vrouw met amphora. 20e Eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing haardombouw met vuurbokken. Louis Seize-stijl. Met kariatiden. Afmeting: 100 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Oude messing haardset + antieke gietijzeren kachel voorzet. Circa 1900. Afmeting: 53 - 77 cm. In goede staat.
Vier-delige 19e eeuwse haardset, inclusief blaasbalg. Afmeting: 32 - 67 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren haardplaat met diana. Afmeting: 52 x 51 x 3 cm. In goede staat.
Louis Seize tinnen kraantjeskan met leeuwenkoppen. Circa 1800. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote gemerkte antieke tinnen klepkan met ramskop op deksel. Gemerkt, kroon A.P.J. en A.M. Afmeting: 34 x 17 cm ø. In goede staat.
Kleine oude handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee oude messing kraagkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse notenhouten el met palissander grip en messing schuifmaat. Afmeting: 116 cm. In goede staat.
Twee Chinese figuren naar oud voorbeeld. Kunststof. Bronskleurig. 21e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Zeer leuke decoratieve miniatuur visverkoopwagen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x 52 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen met keramieken tussenstukken. In Renaissance-stijl. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 54 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke staande petroleumlamp, Jugendstil, circa 1915. Met plated compositie metalen voet. Floraal. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
19e Eeuwse plated bewerkte samovaar. E. Richardson Cornwall works Sheffield. Met florale decor. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing tabakspijpenhouder met pijpen + messing dekseldoos. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Koperen samovaar 19e eeuws met leeuwenkoppen, ringen, leeuwenpoten kolenlade en gemerkt Fiddian, 1e helft 19e eeuw 39cm Cond:G
Duits Schwarzwald wandkastje. Houtgestoken wandkast met ranken. Circa 1900. Afmeting: 48 x 33 x 14 cm. In goede staat.
Prachtige antieke likeurkelder van mahoniehout met bandintarsia. Circa 1800. Met drie kristallen karaffen en likeurglas. Eén karaf randschade. Verder in goede staat. Afmeting: 21 x 18,5 x 18,5 cm. In ...
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten met wortelnoten theekist + dambord intarsia op deksel. Afmeting: 13 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws messing goudweegschaaltje met gewichten. In gegraveerde plated tabaksdoos. Afmeting: 2,5 x 7 x 11,5 cm. In goede staat.
Vier plated kaarskandelaren. Gemerkt Wallace. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing vijzel + stamper en kandelaar. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Oude Tibetaanse hoofdbekleding met kralen en koraal penningen etc. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 22 x 18 cm. In goede staat.
Twee maal China. Eén wit metalen trekpot met bodemmerk. Eén wit metalen penning met boeddha en verso tekst. Gesigneerd. Afmeting: 7 - 12,5 cm. In goede staat.
Twee Japanse bronzen vazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen plaquette met figuren decor. Afmeting: 14,5 x 0,4 cm ø. In goede staat.
Messing sleutelkastje. Religieus. Zonder sleutel. Plated, verguld. Geen achterplaat. 19e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 x 6 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke glazen Jugendstil tafellamp met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee benen voorwerpen. 20e Eeuw. Eén maal console drie olifanten, met daarop een benen aardbol met kompas. Huwelijk. Afmeting: 10 x 7 cm ø en 6,5 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse messing gegraveerde tabaksdoos met Arabische voorstelling, kamelen en figuren. Messing + koper. Afmeting: 16 x 5 x 3 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Droste Cacao voorraadblik (20 kilo). Circa 1910. Haarlem/Holland. Afmeting: 46 x 32 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bronzen, groen gepatineerde empire kandelaren. Deels verguld, 3-lichts. Circa: 1860. Napoleon III. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing kaarskandelaar met putti, op marmeren basement. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Twee vergulde bronzen Louis Seize-stijl kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1880. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Speciale uitgave telefoon PTT-model Loevestein. Met certificaat. Nieuwprijs Hfl. 1.995,00 (gulden). Afmeting: 37 x 25 x 24 cm. In zéér goede staat !
Acht-delig antiek plated servies met keramieken tablet, riviergezicht met molen. Afmeting: 6 - 53 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist. Circa 1650. Met slot, zonder sleutel. Kan niet worden geopend. Beschildering later. Afmeting: 40 x 47 x 82 cm. In goede staat.
Twee messing wandlampen met Beethoven. Compositie metaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 31 x 29 cm. In goede staat.
Prachtige grote 19e eeuwse Chinese wierookbrander met draken, fabel figuren en Foo-hond op deksel. Bodemmerk. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen vaas met dansende Griekse vrouwen. Later omgebouwd tot lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.