Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Japanse lakwerk dekselkist, 1920 2096
Japanse lakwerk dekselkist, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kistje, zilver 2097
Kistje, zilver

Resultaat:

105 EUR

Schwarzwald wandkastje, 1900 2098
Schwarzwald wandkastje, 1900
Startprijs 60 EUR
Tabaksdoos, 18e eeuw 2099
Tabaksdoos, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Wortelnoten reiskist 2100
Wortelnoten reiskist

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Weegschaal + gewichten 2101
Weegschaal + gewichten

Resultaat:

150 EUR

Treef, Vrijmetselaar 2102
Treef, Vrijmetselaar
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke stoof, aker + doofpot 2103
Antieke stoof, aker + doofpot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
4x 19e Eeuws koperwerk 2104
4x 19e Eeuws koperwerk

Resultaat:

60 EUR

Lot oud/antiek koperwerk 2105
Lot oud/antiek koperwerk
Startprijs 40 EUR
Empire kraankan 2106
Empire kraankan
Startprijs 80 EUR
3x Antiek koperwerk, 1900 2107
3x Antiek koperwerk, 1900
Startprijs 50 EUR
Lot antiek koper/messing werk 2108
Lot antiek koper/messing werk
Startprijs 50 EUR
Antieke pijphouder+dekseldoos 2109
Antieke pijphouder+dekseldoos
Startprijs 50 EUR
Antieke theestoof + ketel 2110
Antieke theestoof + ketel
Startprijs 50 EUR
2x Messing vijzels 2111
2x Messing vijzels
Startprijs 50 EUR
19e Eeuwse plated samovaar 2112
19e Eeuwse plated samovaar
Startprijs 50 EUR
Antieke emmer + kolenstoof 2113
Antieke emmer + kolenstoof
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3x Miniatuur schilderij 2114
3x Miniatuur schilderij

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Staande petroleumlamp 2115
Staande petroleumlamp

Resultaat:

30 EUR

2 Stalampen 2116
2 Stalampen
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Majolica petroleumlamp 2117
Majolica petroleumlamp

Resultaat:

30 EUR

2x Antieke petroleumlampen, 1880 2118
2x Antieke petroleumlampen, 1880
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antiek Delfts petroleumlampje, 1900 2119
Antiek Delfts petroleumlampje, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Pathefoon, 1920 2120
Pathefoon, 1920

Resultaat:

25 EUR

2x Empire-stijl hanglampjes 2121
2x Empire-stijl hanglampjes
Startprijs 350 EUR
2x Porseleinen lampen met brons 2122
2x Porseleinen lampen met brons
Startprijs 200 EUR
2x Keramieken dienbladen, 1915 2123
2x Keramieken dienbladen, 1915
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antiek ovaal Jugendstil presenteertablet 2124
Antiek ovaal Jugendstil presenteertablet

Resultaat:

50 EUR

2x Lampje met beeld 2125
2x Lampje met beeld
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Miniatuur visverkoopwagen 2126
Miniatuur visverkoopwagen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Messing verguld tafelstuk 2127
Messing verguld tafelstuk

Resultaat:

275 EUR

Kruisbeeld, schildpad 2128
Kruisbeeld, schildpad
Startprijs 220 EUR
2x Chinese figuren 2129
2x Chinese figuren
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Lot divers antiek, 3x 2130
Lot divers antiek, 3x

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Bronzen bizons 2131
2x Bronzen bizons

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
El maat, 19e eeuw 2132
El maat, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek bronzen inktstel, 1880 2133
Antiek bronzen inktstel, 1880

Resultaat:

45 EUR

2 Thora pointers met edelstenen 2134
2 Thora pointers met edelstenen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2 Messing kraagkandelaren 2135
2 Messing kraagkandelaren

Resultaat:

90 EUR

Antiek inktstel, 1880 2136
Antiek inktstel, 1880
Startprijs 60 EUR
Tinnen kruik, 19e eeuw 2137
Tinnen kruik, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR
Beschilderde kraantjeskan 2138
Beschilderde kraantjeskan
Startprijs 40 EUR
Beschilderde kraantjeskan 2139
Beschilderde kraantjeskan
Startprijs 40 EUR
Beschilderde kraantjeskan 2140
Beschilderde kraantjeskan
Startprijs 40 EUR
Tinnen klepkan 2141
Tinnen klepkan
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Antiek 'ziekenhuiskannetje', 1800 2142
Antiek 'ziekenhuiskannetje', 1800

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek tin 2143
Lot oud/antiek tin

Resultaat:

45 EUR