Houten goudkleurige facet geslepen Barok-stijl spiegel met kroon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten lijst met spiegel. Afmeting: 56 x 44 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten armleunstoel. Circa 1870. Louis Philippe. Met goede velours stoffering. Afmeting: 115 x 79 x 70 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten belijmde bijzettafel met etage en koperen omrandingen. Circa 1880. Lichte fineerschade. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In redelijke staat.
Vergulde houten kruk, naar antiek voorbeeld met aparte stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 55 x 20 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken kapstok met vissen. Circa 1920. Afmeting: 15 x 99 x 28 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten kerfsnede dekenkistje. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 79 x 44 cm. In goede staat.
Antieke thonet picknicktafel. Opklapbaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 75 x 75 cm. In goede staat.
Oude messing theetafel met twee etages van glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 54 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten Henry Deux spiegel met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 122 x 90 x 7 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollandse rococo Louis Seize kabinet ca. 1700. Bloem mahonie gebombeerd met fijn snijwerk, origineel beslag, klauwpoten, guirlandes en medaillons. In zeer goede originele staat 250x190x75cm.
Duitse vroeg Biedermeier mahoniehout belijmde klassisisme secretaire met opzet met hoedenvak, lades etc. Met intarsia. Circa 1820. Hamburg? Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak gepolito...
Zeldzame kleine 18e eeuwse Duitse notenhouten belijnde dames Barok secretaire. Noten, wortelnoten bandintarsia. Circa 1760. Origineel beslag + sloten. Gebogen front. Recentelijk professioneel gerestau...
Hollandse mahoniehouten Louis Seize schrijfsecretaire met glas-opstand, messing lijsten en kapitellen. Circa 1780. Mooi binnenleven achter cilinder. Afmeting: 245 x 130 x 66 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten Empire armleunstoelen, Bergére met vergulde dolfijnkoppen en klauwpoten. Met oker zijde stoffering. Oudere restauratie. Afmeting: 89 x 62 x 58 cm. In goede staat...
Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Barok commode met bandintarsia en hart ingelegd in blad. Circa 1780. Origineel beslag en poten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handballen gepolitoerd. Afmeting:...
Kleine Hollandse Barok palissander bakwaaier kabinet met messing. Circa 1760. Later beslag. Recentelijk deels gerestaureerd. Afmeting: 235 x 170 x 70 cm. In goede staat.
Grote Hollandse wortelnoten Barok porseleinkast met houtgestoken kroon, gebogen front en klauwpoten. Origineel beslag. Circa 1770. Ongerestaureerd. Afmeting: 246 x 220 x 50 cm. In goede staat.
Grote Duitse vroeg 19e eeuwse wortelnoten Empire commode met volle zwarte zuilen en messing capitellen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 60 x 120 cm. In zeer goe...
Prachtige gerestaureerde mahoniehouten Empire kabinet met vergulde versieringen en capitellen. Circa 1820. Afmeting: 218 x 157 x 60 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame mahoniehouten Empire trumeau met spiegel. Met vergulde applicaties en houtgestoken gepolychromeerde dolfijnen + klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 1...