19e Eeuws mahoniehouten model vitrine kastje. Eikenhouten corpus. Afmeting: 46 x 32 x 15 cm. In goede staat.
Antieke kersenhouten model commode. Eikenhouten corpus. Circa 1880. Afmeting: 21,5 x 26 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Philippe bonheur. Dunne krimpnaden. Circa 1870. Afmeting: 203 x 106 x 45 cm. In goede staat.
Goudkleurige houtgestoken Barok-stijl ronde tafel met natuurstenen blad. Stijl-meubel, tweede helft 20e eeuw. Stukje van poot af, stukje marmer van rand af. Afmeting: 62 x 78 cm ø. In redelijk/goede s...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten zes-hoekige tafel met berkenfineer en florale intarsia op blad. Met drie-spant poot met intarsia. Afmeting: 75 x 67 x 75 cm. In goede staat.
Duitse antieke notenhouten laat Biedermeier voltaire met goede bruin-lederen bekleding. Mooie patina. Oudere restauratie. Afmeting: 95 x 75 x 67 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten vitrine opzetkast. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 187 x 57 x 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse geeboniseerde houten kist met petit point deksel bekleed. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 45 x 80 x 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Duitse gestoken Fratzen kinderstoel. Renaissance-stijl. Afmeting: 62 x 32 x 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten stoelen. Circa 1880. Afmeting: 87 x 52 x 51 cm. In goede staat.
Oosterse teakhouten divan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 156 x 66 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse eikenhouten til top tafel. Afmeting: 72 x 78 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire tafel met drie-spant poot. Circa 1830. Afmeting: 77 x 129 cm ø. In redelijke staat.
Hindeloopen antiek beschilderde scheepvaart-kast met aan beide zijden lade en deurtje. Circa 1870. Afmeting: 77 x 90 x 37 cm. In goede staat.
Franse notenhouten kleine bijzettafel met lade, marmeren blad en messing. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten opklapbare kinderstoel met klep. Afmeting: 80 x 46 x 47 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Queen Anne-stijl drie-deurs vitrinekast met schappen. Circa 1950. Afmeting: 140 x 145 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten bonheur met vier deuren en lade. Twee-delig. Circa 1850. Lichte fineerschades. Afmeting: 178 x 100 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten Rococo-stijl bijzettafel met gecontourneerd blad. Circa 1880. In goede staat.
19e Eeuws Hollands mahoniehouten penantkast. Circa 1860. Krimpnaden blad, lichte fineerschade. Afmeting: 90 x 102 x 55 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Mechelse eikenhouten wandspiegel met geslepen glas, koperen kaarskandelaren en kambak. Geflankeerd door leeuwenkoppen. Eén kop neus weg. Circa 1880. Afmeting: 60 x 62 x 11 cm. In redelijk/g...
Antieke Hollandse eikenhouten vier-laden commode. Circa 1850. Handvaten later. Afmeting: 95 x 93 x 41 cm. In redelijke/goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance klaptafel (wandtafel of eettafel). Circa 1880. Afmeting: 75 x 45 x 80 cm en 75 x 89 x 81 cm. In goede staat.
Grote antieke vergulde 19e eeuwse spiegel. Afmeting: 135 x 87 cm. In goede staat.