Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke eiken kapstok, 1920 4193
Antieke eiken kapstok, 1920

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Twenste dekenkist, 18e eeuw 4194
Twenste dekenkist, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Voltaire, 1870 4195
Voltaire, 1870
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Bijzettafel met natuursteen 4196
Bijzettafel met natuursteen

Resultaat:

60 EUR

Houten kist, 1860 4197
Houten kist, 1860
Startprijs 100 EUR
Grote turfkist met beslagen koper 4198
Grote turfkist met beslagen koper
Startprijs 150 EUR
Eiken ladenkast, 1850 4199
Eiken ladenkast, 1850
Startprijs 80 EUR
Eiken 2-deurs kastje, Gotische stijl 4200
Eiken 2-deurs kastje, Gotische stijl
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Goudkleurige spiegel, Barokstijl 4201
Goudkleurige spiegel, Barokstijl

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Goudkleurige spiegel+facet geslepen glas 4202
2x Goudkleurige spiegel+facet geslepen glas

Resultaat:

60 EUR

Tafel met marmeren blad 4203
Tafel met marmeren blad
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2x Italiaanse gestoken stoelen 4204
2x Italiaanse gestoken stoelen

Resultaat:

250 EUR

Chinees gestoken stoel 4205
Chinees gestoken stoel
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2x Zuil met jongen 4206
2x Zuil met jongen

Resultaat:

200 EUR

Empire spiegel, 19e eeuw 4207
Empire spiegel, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
Antiek kinderkastje, Jugendstil 4208
Antiek kinderkastje, Jugendstil
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Engels bidet met po 4209
Engels bidet met po

Resultaat:

70 EUR

2x Brett stoelen 4210
2x Brett stoelen
Startprijs 50 EUR
Grenen tafeltje 4211
Grenen tafeltje
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Hangkastje met snijwerk 4212
Hangkastje met snijwerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Commode met spiegel 4213
Commode met spiegel

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Antieke Louis Philippe armleunstoel, 1870 4214
Antieke Louis Philippe armleunstoel, 1870

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Mechelse eiken eethoek, 1880 4215
Mechelse eiken eethoek, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Empire stoelenset, 19e eeuw 4216
Empire stoelenset, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4x Thonet stoelen, 1890 4217
4x Thonet stoelen, 1890

Resultaat:

150 EUR

Moderne vitrinekast 4218
Moderne vitrinekast
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke Oosterse kist 4219
Antieke Oosterse kist

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Empire naaitafel 4220
Empire naaitafel

Resultaat:

100 EUR

Antieke spiegel 4221
Antieke spiegel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Spiegel, 19e eeuw 4222
Spiegel, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Thonet tafel 4223
Thonet tafel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Engelse gondel hocker 4224
Engelse gondel hocker

Resultaat:

70 EUR

Piedestal, Kunststof 4225
Piedestal, Kunststof
Startprijs 60 EUR
Eiken vitrinekast 19e eeuw 4226
Eiken vitrinekast 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinese kast met lades 4227
Chinese kast met lades

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Eikenhouten Barok vitrinekast 4228
Eikenhouten Barok vitrinekast

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Klapbuffet 4229
Klapbuffet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Voltaire, (mahonie), ca. 1860. 4230
Voltaire, (mahonie), ca. 1860.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen 4231
Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Engels kabinet, mahonie. 4232
Engels kabinet, mahonie.

Resultaat:

280 EUR

Hollandse empire boekenkast 4233
Hollandse empire boekenkast
Startprijs 220 EUR
Mahonie klapbuffet 4234
Mahonie klapbuffet
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Engelse penantkast, 19e eeuw 4235
Engelse penantkast, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kersen Biedermeier bureau 4236
Kersen Biedermeier bureau

Resultaat:

450 EUR

Antieke spiegel 4237
Antieke spiegel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Vergulde houten kruk 4238
Vergulde houten kruk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kapitale Italiaanse vitrine-opzetkast 4239
Kapitale Italiaanse vitrine-opzetkast

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Barok hangvitrine 4240
Barok hangvitrine

Resultaat:

40 EUR