Zes stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tegels. Onder andere: Druiven, granaatappel, tulp decor etc. Lichte randschade mogelijk. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Arnhemse platelen Art Nouveau vazen. Haarlijn. Afmeting: 34,5 cm. In redelijke staat.
Lot Chinees Familie Rose, Capucijner porselein. 18e Eeuw. Florale decors. Eén trekpot, beschadigd. Drie kop + schotels, twee chips bij schotels. Kopjes goed. Afmeting: 8 - 17 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Delftse borden. 17e - 18e Eeuw. Sommige gemerkt. Haarscheur en/of beschadigingen. Afmeting: 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte drakenvazen. Circa 1900. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke? Chinees porseleinen balustervormige voorraad fles met rose-blauw figuren/floraal decor . Afmeting: 43 x 24 cm ø. In goede staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden, diverse decors. Grote diepe bord, haarscheuren. Eén Imari bord, haarscheur. Twee borden met minimale chips. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In rede...
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte Sang de Boeuf vaas. Zes tekens. Afmeting: 41 x 14 cm ø. In goede staat.
Twaalf delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Vaasjes, schotels, kop + schotels. 18e - 19e Eeuw. Chips mogelijk. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinese porseleinen kom met rondom pagodes en figuren decor. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,3 cm l. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met deksel en bodemmerk. Familie Verte. Afmeting: 5,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese Kantonese vazen met bronzen basement en krijgers decors. Eén bovenrand gelijmd. Eén goed. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met opgewerkte florale decors. Restauraties en dekseltop los erbij. Afmeting: 11,5 x 16 x 11 cm. In redelijke staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met keizerlijk geel en draken decors. Gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse of Chinese Yixing vazen met draken decors. Afmeting: 33 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmuts kom (schaal), met florale decors. Haarscheuren + chips rand. Afmeting: 8 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse balustervormige vierkante Chinees porseleinen vazen met diep blauwe florale decors. Afmeting: 26 x 9,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Lot van 21 stuks Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuws Japans porseleinen borden. Eén maal Imari, gecontourneerd, floraal. Eén maal blauw, met bloesem decors. Afmeting: ø 29,5 - 31 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin en goud decor. Eén kopje lichte randschade. Afmeting: 4 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen wierookbrander in pagodevorm. Top gerestaureerd. Met floraal- en goud decor. Afmeting: 35 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met Familie Rose figuren decor. Circa 1900. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 x 19 cm ø. In goede staat.
Zeer klein 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen theepotje met florale decors. Afmeting: 6 x 9 x 5,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese balustervormige porseleinen vaas met groene glazuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 20 x 10,5 cm. In goede staat.
Groot drie-delig Japans Imari porseleinen kaststel met florale en paradijsvogel decors. Twee goed, één gelijmd. Afmeting: 31 x 40,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Duitse wit porseleinen teckel. E. Wagner-Nürnberg. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 13 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws Chinese porseleinen borden met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese celadon vaas met ribben. Afmeting: 50 x 45 cm ø. In goede staat.
Handbeschilderd Royal Copenhagen sierwandbord. Voorstellende Sonderborg slot 1833. Efter Akuarel L.B. Lijngbye. Goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde antieke Weens porseleinen amfora vaasjes met damesportretten en goud decor. Circa 1890. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen octagonale trekpot. Chips deksel. Afmeting: 10 x 12 x 7 cm ø. In redelijke staat.
Twee zeldzame 17e eeuwse Delftse Fayence schotels met chinoiserie decors. Door Amerensie van Kessel, 1675 Delft. Randschades. Afmeting: ø 31 cm. In redelijke staat.
Kleine 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met hanen en kip decor. Eén chip deksel, één haarlijn. Afmeting: 6,5 x 10 x 5,5 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen vierkante dekselvaas met keizerlijk geel, met rondom figuren in landschappen decors. Afmeting: 30 x 17 x 16,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen drink cups met bloesemtak decors. Ivoor-kleurig. Afmeting: 7,2 x 8,4 x 9,5 cm. In goede staat.
Zeven maal oud/antiek divers Chinees. Bestaande uit: Rode koraal figuur, cloisonne snuffbottle, blauwlak snuffbottle, roodlak snuffbottle, porseleinen miniatuur vaasje met bodemmerk, twee blauw porsel...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decor. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.
Kang Xi gemerkte porseleinen vaas met zes bodemtekens. Kinderen in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 17 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen balustervormige vaas met witte en groene glazuur, met opgewerkte parelranden en florale decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Twee maal Japans keramiek Bonsai, plantenbak, met craquele glazuur en florale decors. Afmeting: 28 x 7 x 20 cm en 20 x 19 x 19 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met gecontourneerde omranding en landschappen decors. Eén schotel haarscheur + chip. Rest goed. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. Eén chip deksel. Afmeting: 26 x 20 cm ø en 26 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie maal 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden. Gecontourneerd, met goud en florale decors. Eén bord grote chip. Twee borden minimale chips. Afmeting: ø 22,5 - 23 cm. In redelijk/go...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen en goud decors met gecontourneerde omrandingen. Eén bord haarlijn, één bord minimale chip. Afmeting: 3 x 23 x 23 cm. In redelijk/goede staat...
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose verdeelschalen met bodemmerk. Met florale en vogel decor. Afmeting: 3 - 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts gemerkt bliksembord. Werkplaats de Peauw David Kam. 1705 - 1725. Lichte randschade. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse chinees porseleinen Familie Rose borden met prachtige decors, floraal en goud decor. Lichtere bord heeft haarlijn. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas. Eerste helft 20e eeuw. Met paradijsvogel decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen servies met diverse figuren decors in landschappen en vergulding + monogram 'W'. Bestaande uit: Twee theepotten, één koffiepot, één schaal (gelijmd), roomkan, suikerpot, th...
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met florale decors en keizerlijk geel. Twee haarlijnen bij bovenrand. Afmeting: 13 x 16 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale en goud decors. Twee keer haarlijn, één keer gekrampt. Afmeting: ø 25,5 cm. In redelijke staat.
Duits Hutschenreuther porseleinen figuur met twee reigers. 20e Eeuw. Kunstabteilung, gesigneerd met blindmerk. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Antiek Porceleyne Fles tegeltableau. Naar een schilderij van Otto Eerelman. Circa 1900. Met eiken lijst. Twee tegels gebarsten. Afmeting: 48 x 31 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met landschappen, floraal en vlinder decors. Eén bord met landschap heeft minimale chips, verder in goede staat. Afmeting: ø 23 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Chinese-Kantonese vaas. Circa 1900. Met bodemmerk, krijgers en salamander decor. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot op drie pootjes. Met tuin decor. Glazuurchip tuit. Deksel niet compatibel. Afmeting: 12 x 18 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote antieke Chinese Kantonese siervazen. Circa 1900. Bovenranden gelijmd of beschadigd. Afmeting: H 34 - 35 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws klein Chinees porseleinen trekpotje met florale, goud, en melk en bloed decor. Haarlijn. Afmeting: 7,5 x 10 x 6 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier maal diverse antieke Hollandse polychrome herdenkingsborden met spreuken. Onder andere: Jugendstil, kolennood, slachtverbod, distributie etc. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotels met figuren decor. Circa 1800. Eén schotel heeft haarscheuren. Afmeting: ø 11,7 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke porseleinen pijpenkop met familiewapen. Heraldiek van Nolten. Amsterdams geslacht. 16e -17e Eeuw. Handbeschilderd en goud decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse polychrome Fayence sierschotels met florale decors en vogels. Gemerkt N. of Z. Beide borden gekrampt. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met florale decors. Eén dekseltop gelijmd. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Majolica tegeltableau met driemaster, Spaans schip. 12-Pas. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 47 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors en vogels. Bodemmerk, vier tekens. Lichte randschades bovenrand. Afmeting: 26 x 10,7 cm ø. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinese schotel met vier tekens bodemmerk, landschappen en peterselie decors. Met zilveren gecontourneerde beugel versierd met biedermeier graveerwerk MT.: J.J.Oosterbaan, Leeuwarden, jl.:S...
Zes maal Chinees Familie Rose porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier schotels, twee kopjes. Grote kopje heeft haarlijn. Rest goed. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen figuren. Circa 1900. Eén bodemmerk. Afmeting: 28 - 31 cm. In goede staat.
Vier stuks 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen met florale decors. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Chinees porselein. Eén grote trekpot, tuit gerestaureerd. Eén oorvaasje met landschap. Eén sierbord met emaille decor. Eén Familie Rose vaas. Afmeting: 9 - 23 cm. In redelijk/goed...
18e Eeuwse Chinees porseleinen fruitschaal met tuin en vogel decor. Gecontourneerd. Randschade. Afmeting: 8 x 30 x 24 cm. In redelijke staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen gecontourneerde Wanli schotel met florale/coulissen decors. Restauratie, gekrampt. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijke staat.
Set antieke porseleinen kop + schotels met Chinese decors. Circa 1900. Bestaande uit: Negen kopjes + twaalf schotels. Afmeting: 4,5 x 13 cm ø. In goede staat.
Japans porseleinen Geisha met hondje. Circa 1920. Met florale/goud decor en zwarte glazuur. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse Albarello naar oud voorbeeld. Circa 1900. Handbeschilderd, 'Grass Danat'. Randglazuur chips. Afmeting: 24,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met diverse figuren, onsterfelijken en florale decors. 20e Eeuw. Bodemmerk, zes tekens. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 42 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer zeldzame 19e eeuwse Japans Imari porseleinen octagonale kraantjeskan met bronsen kraan. Deksel gelijmd + één poot gelijmd. Met florale decor. Afmeting: 37 cm. In redelijke staat.
Zeldzame grote antieke Chinees porseleinen vaas met teksten, herten in natuur. Verso lange tekst en signatuur. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met florale decors en goud decors in coulissen. Twee chips deksel. Handgrip gelijmd. Afmeting: 14 x 18 x 10,5 cm ø. In redelijke staat.
Grote Duitse porseleinen Meissen urn-vormige Zwiebelmuster vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws Imari porselein met florale decors etc. Twee vazen en één gecontourneerde kom. Haarlijn. Afmeting: 21 - 25 cm. In goede staat.
Vijf antieke bekers met betrekking inhuldiging Wilhelmina 1898. Emaille en twee maal glas. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Satsuma bloempot met messing vergulde monturen. Met draken decor. Circa 1890. Afmeting: 32 x 30 cm ø. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse polychrome Fayence borden. Floraal. Gemerkt D.P.W. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel. Gemerkt de drie eikels. Met florale en figuren decors. Enkele chips + één vaas haarscheur. Afmeting: 26 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees Amsterdams bont porselein. Circa 1800. Bestaande uit: Vijf schotels en twee kopjes. Afmeting: 6,5 - 10,5 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met bodemmerk, vier tekens, florale en figuren in landschap decors. Kleine chip bovenrand. Afmeting: 32 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japans porseleinen siervazen, geribd, met bonte florale decors. Afmeting: 26 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee grote Japanse Imari porseleinen siervazen. Kubistisch gevormd met goud en florale decors. Afmeting: 30,5 x 16 ø cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kraagvazen met figuren en florale decors. Twee grote vazen chip. Eén kleinere vaas, gelijmd. Afmeting: 22 - 32 cm. In redelijke staat.
Kapitale 18e - 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met florale en paradijsvogel decors. Gerestaureerd. Afmeting: 8,5 x 49 cm ø. In redelijke/goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen rijst-dekselkom met goud en florale decors. Afmeting: 18 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee Chinese Familie Noir borden. 20e Eeuw. Eén maal floraal met bodemmerk, randrestauratie. Circa 1900. Eén maal octagonaal, tuin decor, paradijsvogel, goed. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede...
Grote Chinese jade gesneden vogel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.