Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Chinees porselein, 18e eeuw 6040
2x Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte vaas 6486
Chinese Familie Verte vaas

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Familie Rose borden, 18e eeuw 6430
2x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Hutschenreuther figuur 6126
Hutschenreuther figuur

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
3x Familie Rose borden, 18e eeuw 6050
3x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Familie Rose trekpot 6027
Familie Rose trekpot

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
3x Chinese Familie Rose schotels, 1800 6455
3x Chinese Familie Rose schotels, 1800

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
4x Antieke spreukborden 6277
4x Antieke spreukborden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6242
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Chinese-Kantonese vaas 6162
Antieke Chinese-Kantonese vaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuws Chinees porselein 6076
3x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x Kantonese vazen 6226
3x Kantonese vazen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Pijp met familiewapen 6623
Pijp met familiewapen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen trekpot, 18e-19e eeuw 6164
Chinees porseleinen trekpot, 18e-19e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Porceleyne Flas tegeltableau, 1900 6025
Porceleyne Flas tegeltableau, 1900

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
4x Imari pijpvazen 6334
4x Imari pijpvazen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Japanse Geisha op zwart basement 6504
Japanse Geisha op zwart basement

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 6732
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese fruitschaal, 18e eeuw 6387
Chinese fruitschaal, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
12-Pas Majolica tegeltableau 6167
12-Pas Majolica tegeltableau

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Fayence sierschotels, 18e eeuw 6057
2x Fayence sierschotels, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot Familie Rose porselein 6302
Lot Familie Rose porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese bonbonschaal met zilver 6262
Chinese bonbonschaal met zilver

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Imari dekselvaasjes 6121
2x Imari dekselvaasjes

Resultaat:

110 EUR