Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
9x Kop + 12x schotels 6450
9x Kop + 12x schotels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Beeld, Japan Satsuma 6311
2x Beeld, Japan Satsuma

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Chinees porselein 6359
4x Chinees porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi vaas 6258
Chinese Kang Xi vaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Albarello, ca. 19e eeuw. 6631
Albarello, ca. 19e eeuw.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese Wanli schotel, 17e eeuw 6388
Chinese Wanli schotel, 17e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Yixing theepot + kommen 6672
Yixing theepot + kommen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Groot Kantonees bord, 19e eeuw. 6551
Groot Kantonees bord, 19e eeuw.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese agaat boeddha 6538
Chinese agaat boeddha

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese jade vogel 6434
Chinese jade vogel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Japanse Imari rijstkom 6349
Japanse Imari rijstkom

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kapitale 18e eeuwse sierschotel 6347
Kapitale 18e eeuwse sierschotel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Imari kraagvazen 6346
4x Imari kraagvazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Imari vazen 6345
2x Imari vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Imari vaas 6343
2x Imari vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas 6315
Antieke Chinese vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Chinees A'dams bont porselein, 1800 6301
Lot Chinees A'dams bont porselein, 1800

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts Fayence kaststel 6278
5-Delig Delfts Fayence kaststel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Satsuma bloempot met messing 6205
Satsuma bloempot met messing

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Imari porselein 6113
3x Imari porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Meissen vaas 6071
Meissen vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese vaas met herten 6029
Chinese vaas met herten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Imari kraanpot 6016
Imari kraanpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Fayence borden 6213
2x Fayence borden

Resultaat:

100 EUR