Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
7x Familie Rose kop+ 6 schotels, 18e eeuw 6094
7x Familie Rose kop+ 6 schotels, 18e eeuw

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Imari theepot, 18e eeuws 6091
Imari theepot, 18e eeuws

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein , 18e eeuw 6090
Lot Chinees porselein , 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese Imari trekpot 6047
Chinese Imari trekpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote Chinese Familie Rose vaas 6044
Grote Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Porceleyne Flas tegeltableau, 1900 6025
Porceleyne Flas tegeltableau, 1900

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Groot K.P.M. servies 6020
Groot K.P.M. servies

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Queng Long schaal 6748
Queng Long schaal

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Noorse tegel in lijst 6745
Noorse tegel in lijst

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 6732
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6728
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
5x KPM vazen 6720
5x KPM vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5x Duitse KPM vazen 6716
5x Duitse KPM vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Imari kommen 6714
4x Imari kommen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x KPM vazen 6709
3x KPM vazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Chinees vaasje 6706
3x Chinees vaasje

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
2x Art Deco boekensteunen 6696
2x Art Deco boekensteunen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 Delen Brunslau keramiek 6695
5 Delen Brunslau keramiek

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Aziatisch bord en Makkums bord 6689
Aziatisch bord en Makkums bord

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Royal Albert servies 6684
Royal Albert servies

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Yixing theepot, Bamboe decor 6681
Yixing theepot, Bamboe decor

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein, 20e eeuw 6678
Lot Chinees porselein, 20e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Chinese gemberpot 6676
Chinese gemberpot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Yixing trekpotje 6673
Yixing trekpotje

Resultaat:

40 EUR