Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese Yixing theepot + wierookbrander 6532
Chinese Yixing theepot + wierookbrander

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese Yixing theepot 6531
Chinese Yixing theepot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
6x Yixing kop+schotels 6507
6x Yixing kop+schotels

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Japanse Geisha op zwart basement 6504
Japanse Geisha op zwart basement

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen 6503
2x Chinese vazen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Yixing theepotten 6502
2x Yixing theepotten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese antieke bloempot 6498
Chinese antieke bloempot

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Imari borden 6494
3x Imari borden

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Imari schotels, 19e eeuw 6489
2x Imari schotels, 19e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte vaas 6486
Chinese Familie Verte vaas

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6454
Chinese vaas

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese Kangxi vaas 6453
Chinese Kangxi vaas

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
9x Kop + 12x schotels 6450
9x Kop + 12x schotels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot Wedgwood 1920 6448
Lot Wedgwood 1920

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Chinese borden, 18e eeuw 6446
2x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen sierschotel, 18e eeuw 6438
Chinees porseleinen sierschotel, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Familie Rose borden, 18e eeuw 6430
2x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee Chinese diepe borden, 18e eeuw 6429
Twee Chinese diepe borden, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6x Schaaltjes, Vung Tau Cargo 6423
6x Schaaltjes, Vung Tau Cargo

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6x Chinese kommen, 1900 6422
6x Chinese kommen, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oude Chinese Kang Xi bolvaas 6420
Oude Chinese Kang Xi bolvaas

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
2x Chinese drink cups 6411
2x Chinese drink cups

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Japnase/Chinese lampenvoet 6404
Japnase/Chinese lampenvoet

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Oud Chinees celadon porselein 6400
4x Oud Chinees celadon porselein

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Grote Chinese vazen 6386
2x Grote Chinese vazen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Chinese Familie Noir borden 6376
2x Chinese Familie Noir borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Celadon vaas, 19e eeuw 6372
Celadon vaas, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
21x Chinese gemberpotten 6365
21x Chinese gemberpotten

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3x Antiek Chinees porselein 6361
3x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chin. Familie Verte dekselpot + Japans bord 6360
Chin. Familie Verte dekselpot + Japans bord

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Yixing trekpot 6351
Yixing trekpot

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Japanse Imari rijstkom 6349
Japanse Imari rijstkom

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kapitale 18e eeuwse sierschotel 6347
Kapitale 18e eeuwse sierschotel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Imari vazen 6345
2x Imari vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kleine Imari theepot 6344
Kleine Imari theepot

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Imari vaas 6343
2x Imari vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Japans Imari, 19e eeuw 6336
4x Japans Imari, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose trekpot, 18e eeuw 6328
Chinese Familie Rose trekpot, 18e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Grote Chinese voorraad fles 6325
Grote Chinese voorraad fles

Resultaat:

195 EUR

Verkocht
Lot Familie Rose porselein 6320
Lot Familie Rose porselein

Resultaat:

60 EUR

4x Chin. Yixing theepotten 6318
4x Chin. Yixing theepotten
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Oude Chinese kom met draken 6305
Oude Chinese kom met draken

Resultaat:

2.800 EUR

Verkocht
Lot Familie Rose porselein 6302
Lot Familie Rose porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot Chinees A'dams bont porselein, 1800 6301
Lot Chinees A'dams bont porselein, 1800

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Delftse Fayence schotels, 17e eeuw 6294
2x Delftse Fayence schotels, 17e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
4x Antieke spreukborden 6277
4x Antieke spreukborden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
5x Borden met spreuk (aardewerk) 6276
5x Borden met spreuk (aardewerk)

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Oude Amfora vaas 6274
Oude Amfora vaas

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Porseleinen teckel, Wagner-Nürnberg 6272
Porseleinen teckel, Wagner-Nürnberg

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Dekselschaal, 1900 6266
Dekselschaal, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi vaas 6258
Chinese Kang Xi vaas

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Familie Rose schotel 6254
Familie Rose schotel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
4x Antieke parfumflesjes 6250
4x Antieke parfumflesjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Familie Rose plaquette 6245
Familie Rose plaquette

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6242
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Groot  Chinees Imari bord, 18e eeuw 6235
Groot Chinees Imari bord, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Kantonese vaas 6229
Kantonese vaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Makkums (5x) 6224
Lot Makkums (5x)

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3x Makkums, schenkkan en bord 6223
3x Makkums, schenkkan en bord

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Grote Familie Rose vaas, 1900 6203
Grote Familie Rose vaas, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke platelen bloempot 6194
Antieke platelen bloempot

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
5 Delen antiek plateel 6192
5 Delen antiek plateel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
6x Antieke Gouda plateel vaasjes, 1915 6191
6x Antieke Gouda plateel vaasjes, 1915

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Gouda Rhodian pijpvaas 6190
Antieke Gouda Rhodian pijpvaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
7x Antiek Hollands Oranje keramiek 6189
7x Antiek Hollands Oranje keramiek

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
3x Divers porselein, 19e eeuw 6181
3x Divers porselein, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Groot tegeltableau 6174
Groot tegeltableau

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Hollandse tegels 6173
Lot Hollandse tegels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
6x Tegels, 17e-18e eeuw 6169
6x Tegels, 17e-18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
12-Pas Majolica tegeltableau 6167
12-Pas Majolica tegeltableau

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen trekpot, 18e-19e eeuw 6164
Chinees porseleinen trekpot, 18e-19e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen, 19e eeuw 6161
2x Chinese vazen, 19e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Grote Chinese gemberpotten 6159
2x Grote Chinese gemberpotten

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Chinese klapmutskom, 18 eeuw 6154
Chinese klapmutskom, 18 eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas 6151
Chinese drakenvaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Keramieken piedestal met bloembak 6146
Keramieken piedestal met bloembak

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Imari dekselvaasjes 6121
2x Imari dekselvaasjes

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Kapitale Japanse Satsuma vaas, 19e eeuw 6107
Kapitale Japanse Satsuma vaas, 19e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x Chinees Kang Xi dekselvaasje, 17e-18e eeuw 6103
2x Chinees Kang Xi dekselvaasje, 17e-18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6089
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2x Yixing vaas 6084
2x Yixing vaas

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Familie Rose vaas, 19e eeuw 6082
Familie Rose vaas, 19e eeuw

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuws Chinees porselein 6076
3x 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jugendstil -stijl koekjespot 6075
Jugendstil -stijl koekjespot

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
2x Bisquit kandelaren 6074
2x Bisquit kandelaren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Queng Lung vleesschaal, 18e eeuw 6063
Queng Lung vleesschaal, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Pronkvazen met brons 6051
2x Pronkvazen met brons

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw 6045
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese vaas, 1900 6035
Chinese vaas, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
4x Familie Rose borden 6034
4x Familie Rose borden

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
3x Familie Rose borden 6033
3x Familie Rose borden

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese dekselvaas 6032
Zeldzame Chinese dekselvaas

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
3x Chinese borden 6030
3x Chinese borden

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
4x Chinese rijstkommen 6028
4x Chinese rijstkommen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Familie Rose trekpot 6027
Familie Rose trekpot

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
4-Delige Familie Rose kannenset, 18e eeuw 6007
4-Delige Familie Rose kannenset, 18e eeuw

Resultaat:

1.100 EUR