Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor. Afmeting: 12 x 17 x 11 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén grote schaal en één groot bord. Met floraal en landschappen decor. Afmeting: 12 x 25 cm ø en 4 x 30,5 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delfts blauwe schotel met chinoiserie decor. Randglazuurschade. Afmeting: ø 32,5 cm. In goede staat.
Twee maal Herend porselein. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Dekselpot met roos op deksel en een kaarskandelaar met struiken/vogel decor. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl koekjespot. Keramiek met messing en zweepslag florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Een set van drie grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met gecontourneerde omranding, met paradijsvogels, florale en goud decors. Eén bord heeft haarlijn. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/go...
19e Eeuws goudsteen keramiek servies. Bestaande uit: Zeven kop + schotels, twee kastkommen, kastanjevaasje, melkkannetje (gelijmd). Afmeting: 7 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale en landschappen in coulissen decors. Gecontourneerd. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.
Lot divers Duits KPM porseleinen serviesgoed met goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dertien borden, schaal, presenteerschaal, twee kopjes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat...
Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal chip. Afmeting: 12 - 29 cm. In goede staat.
Set van vier 19e eeuwse Imari porseleinen kommen. Afmeting: 7 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote gemerkte Art Deco keramieken boekensteunen met mans-figuren. Wit geglazuurd. Circa 1920. Afmeting: circa 28 x 15 x 20 cm. In goede staat.
Zes oude Duitse Fürstenberg figuren, handbeschilderd door A.H. (later). 20e Eeuw. Vier heel, twee beschadigd. Onder andere Baron Münchhausen, rattenvanger Hamelen. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/go...
Duitse Fürstenberg'porseleinen figurengroep. Handbeschilderd onder glazuur. Met Jugendstil kleuren. 'Die drei partzen'. Hals mogelijk gerestaureerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 17 x 18 cm. In redelijk/go...
Lot 18e eeuws Chinees Familie Rose capuciner porselein. Bestaande uit: Drie kopjes, één haarlijn. Eén dekseldoos. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Duitse Dresden porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Bij violist strijkstok + viool afgebroken. Bij cello-speler strijkstok afgebroken. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.
Negentiende eeuwse Weense bonbonschaal, handbeschilderd met floraal decor en gouddecor, 4,5x13,5øcm. Cond:G
Twee grote Royal Sphinx Maastricht antieke wandborden. Circa 1900. Eén maal landschap, naar J. Sonneville. Eén maal arreslede. Afmeting: 38 - 39 cm. In goede staat.
Twee Delfts blauwe sierborden. 20e Eeuw. Eén maal oud Delft, naar Jan Vermeer. Eén maal Porceleyne Fles, bloemenmand. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Duitse keramieken Paul Dresler schenkkan met zwart -bruine craquele glazuur. 1879 - 1950. Siegen - Krefeld. Afmeting: 25 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decors. Afmeting: 25,5 - 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale decors en Foo-honden. Eén vaas gelijmd. Afmeting: 35 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met florale decors. Afmeting; 21 x 11 cm ø. In goede staat.
Zes antieke Chinese terracotta schalen Vung Tau Cargo. Circa 1690. Met etiketten Christies. Afmeting: circa ø 14 - 15 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor rondom. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met vogels in landschap. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Negen stuks grote oude Chinees porseleinen celadon kommen met draken decors. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 cm ø. In goede staat.
Groot lot oud Chinees porselein. Onder andere: bordjes, potten, schalen etc. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omrandingen. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee Japanse Imari porseleinen vazen met goud, florale decors en opgewerkte rozen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Eén maal schelpvorm, gerestaureerd. Drie maal gecontourneerd, goed. Afmeting: ø 20 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek 19e eeuws Japans porselein. Bestaande uit: Kop en schotels, eierschaal, drie maal een drie-delige kop en schotels met deksel, met figuren en tekens, één chip deksel. Drie maal florale decor...
Antieke porseleinen dekselschaal met vergulding en onderschaal. Circa 1900. Afmeting: 15 x 23 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Kantonese vaas met florale decor en bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bord met pauw decor, circa 1800. Imari bord, 19e eeuw. Met bloemvaas + goud decor, gecontourneerd. Afmeting: ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse bisquit porseleinen kaarskandelaren. Circa 1850. Duitsland. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote porseleinen Bing en Gröhndahl vaas met landschap decor rondom. 20e Eeuw. Met letter E.K. Afmeting: 25 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Vijf oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Drie oude Duitse KPM porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 23 cm. Minimale chip mogelijk. In goede staat.
Japanse/Chinese Yixing lampenvoet met draken decor en originele polychromie. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse Gouda Rhodian pijpvaas. Circa 1915. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek Duits Brunslau keramiek. Twee schalen en drie kannen. Restauraties en/of haarlijnen. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal. Gerestaureerd (gekrampt). Afmeting: 38 x 31 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse Kings Napels porseleinen figurengroep. Kinderen bij schommel. B. Morli. Tweede helft 20e eeuw. Stukje vinger er af. Afmeting: 29 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse polychrome keramieken plaquette. Circa 1910. Plaquette heeft voorstelling van musicerende kinderen in landschap. Restauraties aan rand. Afmeting: 48 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Hollandse keramieken herdenkingsborden. Eén bord: Slachtverbod 1918. Gemerkt: BACA 159. Eén bord: 100 Jaar oranje vorstin Emma (Schoonhoven). Afmeting: 23 -24 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors. Grootste bord chip, verder in goede staat. Afmeting: 28 - 31 cm ø.
Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Gesigneerd Lecorney. Nicolas Lecorney. 1825 - ....?..... . Kind met meikever. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Grote oude terracotta amfora vaas met giraffen grepen. 20e Eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Zes sets oude Chinese gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees/Japans porselein, divers. Bestaande uit: Zeer grote Imari schotel, circa 1930. Afmeting: ø 48 cm. Chip. Kantonees bord met messing omranding, circa 1890. Chinees Familie Rose bord, ...
Vijf antieke Engelse keramieken vazen met Geisha's en lampionnen decor. Circa 1900. 'Algiers made in England'. Eén bovenrand gelijmd bij hoge vaas. Afmeting: 19 -26 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van dertien Italiaanse bisquit porseleinen Napels figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden met florale + Chinees decor. Diverse randschades. Afmeting: circa 23 cm ø. In redelijk/goede staat.
Klein oud Chinees Yixing trekpotje met bloesems en vogel decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 7 cm ø. In goede staat.
Groot antiek bisquit porseleinen figuur. Fabrication Francaise, door Truffot. Emile Louis Truffot. Herderin met schapen. 1843 - 1896. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Zeer kleine Chinese Yixing theepot met medaillon. 18e - 19e Eeuw. Chips. Afmeting: 7 x 9 x 5,5 cm ø. In redelijke staat.
Grote Jugendstil Majolica vaas met groene glazuur. Circa 1910. Majolica Saremeguemines. Chips. Afmeting: H 84,5 cm. In redelijke staat.
Vier-delig 19e eeuws terracotta sevies, Schiller & Gerbing 1873. Met chinoiserie decors. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse Chinese porseleinen schotels met florale decors. Afmeting: ø 11,5 cm. In goede staat.
Acht maal antiek Engels Wedgwood porselein in schelpvorm. Circa 1920. Bestaande uit: Zes borden en twee schalen. Met goud decor en handbeschilderde onderwater decors. Eén bord gekrampt, verder in goed...
Vier maal Japans, 19e eeuw. Bestaande uit: Kutani kom, circa 1800. Schaal met monturen, gerestaureerd, gelijmd. En twee maal lakwerk kommen. Afmeting: 12 - 24 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen schalen met goud en florale decors. Afmeting: 6 x 21 cm ø en 11,5 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schalen met florale decors. Afmeting: 2 x 13 x 12,5 cm. In goede staat.
Vier oude natuurstenen Chinese figuren. Circa 1900 of later. Eén boeddha. Eén oude figuur op rots. Eén wijsheer met bedelaar. Eén geknielde vechter. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.
Drie maal Delfts wit Fayence door De Porceleyne Fles. Circa 1900. Bestaande uit: Twee gelobte schalen en één geribbelde bolvaas. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.
Polychrome Makkumse dekselvaas met florale decors en vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Dertien Hollandse tegels. 19e - 20e Eeuw. In houten lijst. Onder andere: Mangaan en polychrome, divers. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse Capodimonte porseleinen figuur. Jongen met klarinet. Minimale beschadigingen calebas + chip roos. Afmeting: 49 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén maal dekselschaal en één grote octagonale schaal met bronzen rand. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Vijf maal Duits Meissen. Böttger steengoed. Bestaande uit: Eén flacon en vier medaillons. Afmeting: 3 - 15 cm. In goede staat.
Twaalf maal antiek porselein met figuren. Circa: 1900. Onder andere: Klokkenstel, vazen, schaal. Enkele delen (oor of vingers) minimaal beschadigd. Afmeting: 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen dekselvaas met florale + landschap decors. Beschadigd. Afmeting: 34 cm. In matige staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. Eén deksel mist. Afmeting: 20 x 18 cm ø en 25 x 19 cm ø. In goede staat.
Duits Sitzendorf porseleinen inktset in Rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 10,5 x 15 x 9 cm ø. In goede staat.
Drie-delig Delfts keramieken kaststel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse handbeschilderde K.P.M. porseleinen vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bloemvormige Imari porseleinen borden. Honingraat met florale en vlinder decors. Enkele chips. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence vaas met florale decors. Haarlijnen. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.
Mooie Bing en Gröhndahl vaas met rondom molenlandschap decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met florale decors en vlinders. Beide handgrepen er af. Afmeting: 20 x 26 x 19 cm. In matige staat.
Vijf maal Makkums aardewerk. Polychrome. 20e Eeuw. Drie schalen, één bord en één vaas. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Lot Duits keuken porselein + koffiemolen. Eerste helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 34 x 37 x 49 cm. In redelijke staat.
Noorse tegel in lijst. Ontwerp Jan Peter Bratsberg 1948. Paardenspan-slede met hout en figuur. Afmeting: 20,5 x 25 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decors. Licht randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws terracotta serviesgoed. Eén maal vergiet, groene glazuur, chip. Eén maal cake-vorm. Eén maal vaas. Afmeting: 25 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde vazen door S.S. Met landschappen en gouddecors. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. Eén chip. In redelijk/goede staat.
Tien stuks 19e eeuwse Duitse terracotta keramieken ovenschalen met beschildering onder glazuur. Twee met restauratie, één met beschadigd oor. Afmeting: ø 20 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Hutschenreuther porseleinen kat. Door M.H. Fritz. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Wedgwood keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Terrine + onderschaal, schaal met treef + twee schalen. Eén schaal chips bodemrand. Afmeting: 28 - 43 cm. In goede staat.
Drie delen Hollands polychrome Makkums keramiek. 20e Eeuw. Eén schenkkan. Eén groot sierbord. Eén schaal. Afmeting: 16 - 36 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden, floraal met gecontourneerde omranding. Eén chip. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Groot lot 19e eeuws goudsteen keramieken serviesgoed met florale decors. Bestaande uit: Acht roomkannen, twee suikerpotten, vier kastkommen, één kelk, twee schalen, drie kopjes. Minimale chip + haarli...
Lot diverse Chinese gemberpotten + 9x diverse deksels. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.