Hollandse antieke plateel bloempot, Rhodian met florale decor. Circa 1920. Afmeting: 20 x 28 cm. In goede staat.
Arnhemse plateel bloemenvaas met vogels en florale decor. Circa 1925. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.
Leuke Gouda platelen polychrome vaas met florale decor en craquele glazuur. Decor Violetta. 509 ES. Circa 1910. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Hollands Gouda plateel. Bestaande uit: Tablet, decor Collier. En een oorvaas, decor Costa. Afmeting: ø 28,5 en 16 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Arnhemse platelen Art Nouveau vazen. Haarlijn. Afmeting: 34,5 cm. In redelijke staat.
Twee grote Japanse of Chinese porseleinen kraagvazen met landschappen decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 27 cm ø. In goede staat.
Vijf antieke bekers met betrekking inhuldiging Wilhelmina 1898. Emaille en twee maal glas. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. Eén deksel mist. Afmeting: 20 x 18 cm ø en 25 x 19 cm ø. In goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Twee met haarlijn, één goed. Afmeting: 3,5 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met adellijke figuren decor. Chinese hof. Circa 1900. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese Kantonese vazen met bronzen basement en krijgers decors. Eén bovenrand gelijmd. Eén goed. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Satsuma bloempot met messing vergulde monturen. Met draken decor. Circa 1890. Afmeting: 32 x 30 cm ø. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decor. In de kleuren groen, geel en rood. Onderkant haarlijnen. Afmeting: ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal oud Chinees porselein. Eén dekselpot met krab. Twee schalen, landschap decor. Eén craquelé vaas, floraal. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bord met pauw decor, circa 1800. Imari bord, 19e eeuw. Met bloemvaas + goud decor, gecontourneerd. Afmeting: ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Cheng Lung gemerkte vazen met landschappen en goud decor. Afmeting: 22 x 12 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen drakenschotel met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,7 x 24,2 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse borden. Eén maal met landgoed decor, goed. Eén maal floraal, randglazuurschade, redelijk. Afmeting: ø 22,5 - ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse polychrome Fayence borden. Floraal. Gemerkt D.P.W. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Zeer grote Delfts keramieken plaquette met Hollands dorpsgezicht. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 52 cm. In goede staat.
Polychrome Makkumse dekselvaas met florale decors en vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Acht delen oud Hollands Makkums aardewerk en polychrome. Bestaande uit: Zeven wandbordjes en één schaal. Afmeting: ø 9 -26 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk. (1x Ram). Drie borden, twee tablets, hengselschaal, vaas, flacon, dekselpot. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delig Makkums polychrome kaststel met molen decor. Circa 1900. Afmeting: 23 - 34 cm. In goede staat.
Zes delen Hollands Makkums polychrome aardewerk. Bestaande uit: Schenkkan, en vijf schalen. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In goede staat.
Makkums porseleinen hond. Letters H.C. S.P. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Delftse grote sierschotels. Onder andere: Schoonhoven bord, Twente. Een 17e - 18e eeuws gekrampt bord met Chinees decor. En een 19e eeuws bord met Chinees decor, chip. Afmeting: ø 34...
Zeer grote 19e eeuwse Makkumse sierschotel. Haarscheur + restauratie. Afmeting: ø 43 cm. In redelijke staat.
Drie delen Hollands polychrome Makkums keramiek. 20e Eeuw. Eén schenkkan. Eén groot sierbord. Eén schaal. Afmeting: 16 - 36 cm. In goede staat.
Vijf maal Makkums aardewerk. Polychrome. 20e Eeuw. Drie schalen, één bord en één vaas. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Porceleyne Fles dekselpotten. Circa 1920. Eén keer groot, bovenrand gelijmd. Eén keer klein, gaaf. Afmeting: 14 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote antieke Chinese Kantonese siervazen. Circa 1900. Bovenranden gelijmd of beschadigd. Afmeting: H 34 - 35 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke Kantonese Chinees porseleinen vazen met krijgers en salamanders. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese Kantonese vazen. Circa 1930 of ouder met krijgers en salamanders decor. Afmeting: circa 25 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Kantonese vaas met florale decor en bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
Tien maal oud Japans goud Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Vijf borden, twee gemberpotten, bloempot, twee dekselkommen, pijpvaas. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 25 cm. In ...
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale decor. Afmeting: ø 38,7 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte schotel met florale decors. 18e - 19e Eeuw. Eén randglazuurschade. Afmeting: ø 33,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels, vlinders en florale decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Geisha. Eén schotel beschadigd. Afmeting: ø 13 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen sierschotel met landschap, floraal en goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 7 x 34,5 cm ø. In goede staat.
Zes stuks 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Gecontourneerd. Eén bord beschadigd, twee goed, drie minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale Imari borden met landschappen decor. Eén bord grotere chip. Afmeting: ø 23,5 cm. in redelijk/goede staat.
Twee Spaanse Lladro figuren. Bestaande uit: Terriër en een wezel bij bloesemboom. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Drie oude Goebel borden. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal keramiek, Vallende ster, Janet Rolson. Twee maal glas. Afmeting: ø 19 - 22 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met bodemmerk en Chinese voorwerp + goud decor. Gecontourneerd. Twee borden haarlijn en minimale chips. Afmeting: ø 22 cm. In redelijke staat.
Acht zeldzaam Chinese 18e eeuwse porseleinen kop en schotels. Met apen, herten, vlinder en vogel decor. Bodemmerk. Vier beschadigd, drie schotels en één kopje haarlijn. Afmeting: ø 13 x 7,5 cm. In red...
18e Eeuws klein Chinees porseleinen trekpotje met florale, goud, en melk en bloed decor. Haarlijn. Afmeting: 7,5 x 10 x 6 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met Chinese tuin decor. Twee schotels en één kopje beschadigd. Afmeting: 4 x 11 cm ø. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Amsterdams bont schenkkannetje. Haarscheur in grip. Afmeting: 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose plaquette met vogel in boom decor en tekst met signatuur. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Drie maal oud Chinees porselein. Onder andere: Rode bolvaas met bodemmerk. Blauwe knobbelvaas met bodemmerk. Celadon dekselpot. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xi borden. 17e - 18e Eeuw. Eén maal met figuren decor, zes tekens, gelijmd. Eén maal bloemvazen decor, chips + haarlijn. Afmeting: ø 26 - 27 cm. In redelijke staa...
Grote antieke Majolica plantenbak met visserij decor. Nr. 379 en blindstempel. Circa: 1880. Afmeting: 21 x 38 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Majolica figurengroep met 18e eeuwse figuren en kat bij boom. Nr. 2120 - 70. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Vier antieke parfumflesjes. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Drie maal Delfts blauw en één maal glas met emaille beschildering. Afmeting: H 5,5 - 9 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose sierschotel met emaille decor. Eén haarlijn. Afmeting: 4,5 x 28 cm ø. In redelijk/goede staat.
Acht maal Chinees porselein. 20e Eeuw. Zes vazen divers, gemerkt. Twee schotels, gemerkt. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Twee Familie Rose bordjes, één beschadigd. Eén Familie Rose kop + schotel, goed. Afmeting: 11 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose bord met zes bodemtekens. Chinese goden in hemel bij tempel decor. Afmeting: 4,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud/antiek Chinees porselein. Eén maal blauw-grijs geglazuurde vaas en een zwart-bruin geglazuurde kom. Afmeting: 17 x 11 cm ø en 7 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese beker gemaakt van hoorn. Afmeting: 5 x 8,8 cm ø. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met figuren in interieur, floraal, vogels en goud decor. Eén bord gelijmd, rest goed. Afmeting: ø 21,8 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors en vogels. Bodemmerk, vier tekens. Lichte randschades bovenrand. Afmeting: 26 x 10,7 cm ø. In redelijke staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel en florale decor. Circa 1900. Twee chips of ouder. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.
Lot Chinees Familie Rose, Capucijner porselein. 18e Eeuw. Florale decors. Eén trekpot, beschadigd. Drie kop + schotels, twee chips bij schotels. Kopjes goed. Afmeting: 8 - 17 cm. In redelijke staat.
Lot antiek Japans Satsuma keramiek. Eén kaststel, drie-delig met Foo honden. Eén grote bloempot, figuren decors. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese schotel met vier tekens bodemmerk, landschappen en peterselie decors. Met zilveren gecontourneerde beugel versierd met biedermeier graveerwerk MT.: J.J.Oosterbaan, Leeuwarden, jl.:S...
Prachtige Japanse of Chinees porseleinen tafellamp met brons. Met uiterst gedetailleerde emaille beschildering. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen figuren. Gemerkt met M. Beide beschadigd. Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Grote Duitse porseleinen Volkstedt paradijsvogel. Door Arthur Storch. Met vergulding. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen dekselschaal met vergulding en onderschaal. Circa 1900. Afmeting: 15 x 23 cm ø. In goede staat.
Monogram H.Z. Fruitschillende man. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel (porselein?). Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat.
Twee maal Herend porselein. Handbeschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Dekselpot met roos op deksel en een kaarskandelaar met struiken/vogel decor. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.
Herend porseleinen mokka serviesje met florale/goud/vlinder decor en roos op deksel. Afmeting: 4 - 18 cm. In goede staat.
Drie porseleinen vazen met figuren en goud decors. 20e Eeuw. Gemerkt met bijenkorf. Weens? Afmeting: 20 - 41 cm. In goede staat.
Rosenthal dekseldoos, ovale blauwe dekseldoos versierd met gezaagd silveroverlay met gurilandes en een cartouche met gravure:1906-1931. 13x9x7cm. In goede staat
Duitse wit porseleinen teckel. E. Wagner-Nürnberg. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen lachende haas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Grote oude terracotta amfora vaas met giraffen grepen. 20e Eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Vijf antieke steengoed voorraadkruiken. Afmeting: 33 - 43 cm. In goede staat.
Vijf antieke Hollandse keramieken handbeschilderde borden. 19e Eeuws met adellijke figuren decors en spreuken, met gecontourneerde omranding. Drie goed, twee met chips, één gelijmd. Afmeting: ø 18,5 -...
Vier maal diverse antieke Hollandse polychrome herdenkingsborden met spreuken. Onder andere: Jugendstil, kolennood, slachtverbod, distributie etc. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel. Gemerkt de drie eikels. Met florale en figuren decors. Enkele chips + één vaas haarscheur. Afmeting: 26 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Delfts blauwe Fayence borden met florale decors en gele omranding. Twee borden beschadigd. Twee goed. Afmeting: ø 5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse witte Delftse Fayence geribte schenkkan. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vier delen Hollands Delfts blauw keramiek. 20e Eeuw. Eén grote sierschotel, twee vazen, één schenkklepkan. Afmeting: 25 - 32 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Delftse Fayence sierschotel met bloempot en florale gecontourneerde decors. De Porceleyne Bijl. Randschade. Afmeting: ø 31 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence vaas met florale decors. Haarlijnen. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Delfts gemerkt bliksembord. Werkplaats de Peauw David Kam. 1705 - 1725. Lichte randschade. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Grote antieke keramieken sierschotel, Porceleyne Fles. Joost + hoofd + Labouchere, naar een schilderij van Frederikus van Rossum du Chattel. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Twee stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decors. Lichte randschades. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke vazen. Met figuren decor. Bestaande uit: Eén maal Delft, 18e eeuw, aardewerk, defect. En twee maal Chinese vazen van porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In matig/goede staat.
Twee Delftse zeshoekige porseleinen knobbelvazen met diverse landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Set van drie 18e eeuwse Delftse Fayence dekselvazen met chinoiserie decors en Foo-honden op deksels. Gemerkt de Klaauw. Enkele chips + glazuurschade. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts, Porceleyne Fles kaststel. Geribbeld met florale decor. Monogram J. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 44 cm. In goede staat.