Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4x Chinese Familie Rose schaaltjes 6077
4x Chinese Familie Rose schaaltjes

Resultaat:

130 EUR

Chinees agaat figuur 6078
Chinees agaat figuur
Startprijs 120 EUR
2x Grote Chinese dekselvazen 6079
2x Grote Chinese dekselvazen
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Chinese Queng Lung schotel, 18e eeuw 6081
Chinese Queng Lung schotel, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Chinees Familie Rose trekpotje, 18e eeuw 6083
Chinees Familie Rose trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Chinese ossenbloed vazen 6085
2x Chinese ossenbloed vazen

Resultaat:

80 EUR

5-Delig Chin./Kantonees kaststel 6086
5-Delig Chin./Kantonees kaststel
Startprijs 650 EUR
3x Familie Rose borden, 18e eeuw 6088
3x Familie Rose borden, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Antieke Chinese vaas 6095
Antieke Chinese vaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oud/antiek Chinees Blanc de Chine 6096
Oud/antiek Chinees Blanc de Chine

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
3x Familie Rose borden, 18e eeuw 6097
3x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Kapitale Japanse Wanli-stijl schotel, 19e eeuw 6098
Kapitale Japanse Wanli-stijl schotel, 19e eeuw

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Drie grote Queng Lung sierschotels, 18e eeuw 6099
Drie grote Queng Lung sierschotels, 18e eeuw

Resultaat:

750 EUR

4x Keramieken Lille schalen, 1880 6101
4x Keramieken Lille schalen, 1880
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Blauw glazuur vaas met zilver (Mei Ping) 6106
Blauw glazuur vaas met zilver (Mei Ping)

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
3x Japanse Imari vazen 6108
3x Japanse Imari vazen

Resultaat:

60 EUR

5x Japanse Imari sierborden 6109
5x Japanse Imari sierborden
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Imari schalen, 19e eeuw 6110
2x Imari schalen, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Imari bordjes 6111
3x Imari bordjes

Resultaat:

30 EUR

2x Imari borden 6112
2x Imari borden
Startprijs 30 EUR
Verkocht
3x Imari porselein 6113
3x Imari porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Imari pijpvazen 6114
2x Imari pijpvazen

Resultaat:

75 EUR

2x Imari borden, 19e eeuw 6115
2x Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot Imari porselein 6116
Lot Imari porselein

Resultaat:

80 EUR