Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot Chinees porselein, 18e eeuw 6241
Lot Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Oude Chinese kom met draken 6305
Oude Chinese kom met draken

Resultaat:

2.800 EUR

Verkocht
7x Familie Rose kop+ 6 schotels, 18e eeuw 6094
7x Familie Rose kop+ 6 schotels, 18e eeuw

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese dekselvaas 6032
Zeldzame Chinese dekselvaas

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Oude Chinese Kang Xi bolvaas 6420
Oude Chinese Kang Xi bolvaas

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Groot K.P.M. servies 6020
Groot K.P.M. servies

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Familie Rose dekselpot 6004
Familie Rose dekselpot

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
2x Oud/antiek Chinees porselein 6255
2x Oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Familie Rose vaas, 19e eeuw 6082
Familie Rose vaas, 19e eeuw

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Chinese Ming vaas 6680
Chinese Ming vaas

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Lot porselein (Meissen) 6000
Lot porselein (Meissen)

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi kom 6010
Chinese Kang Xi kom

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Blauw glazuur vaas met zilver (Mei Ping) 6106
Blauw glazuur vaas met zilver (Mei Ping)

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Kapitale Japanse Wanli-stijl schotel, 19e eeuw 6098
Kapitale Japanse Wanli-stijl schotel, 19e eeuw

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose schaal 6363
Chinees Familie Rose schaal

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
4-Delige Familie Rose kannenset, 18e eeuw 6007
4-Delige Familie Rose kannenset, 18e eeuw

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose penselenpot 6445
Oude Chinese Familie Rose penselenpot

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zeldzaam oud Familie Rose bord 6373
Zeldzaam oud Familie Rose bord

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Oud Chinees spekstenen beeld 6304
Oud Chinees spekstenen beeld

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
2x Familie Rose vazen (Cheng Lung) 6210
2x Familie Rose vazen (Cheng Lung)

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan 17e/18e eeuw 6008
Chinese schenkkan 17e/18e eeuw

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
2x Familie Rose borden, 18e eeuw 6012
2x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Meissen koffieservies 6002
Meissen koffieservies

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Twee kapitale Japanse Imari dekselvazen, 19e eeuw 6022
Twee kapitale Japanse Imari dekselvazen, 19e eeuw

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Majolica dekselschaal, 1900 6005
Majolica dekselschaal, 1900

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Antieke Chinese boeddha van jade 6100
Antieke Chinese boeddha van jade

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
3-Delig Familie Rose kaststel 6080
3-Delig Familie Rose kaststel

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Kapitale Familie Rose schotel, 18e eeuw 6231
Kapitale Familie Rose schotel, 18e eeuw

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Meissen theeservies 6003
Meissen theeservies

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Drie grote Queng Lung sierschotels, 18e eeuw 6099
Drie grote Queng Lung sierschotels, 18e eeuw

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Grote Chinese Familie Rose vaas 6044
Grote Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen koffiekan, 18e eeuw 6021
Chinees porseleinen koffiekan, 18e eeuw

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi theepot, 17e-18e Eeuw 6006
Chinese Kang Xi theepot, 17e-18e Eeuw

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinees vaas, blauw 6043
Chinees vaas, blauw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Familie Rose trekpotje, 18e eeuw 6026
Familie Rose trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2x Pronkvazen met brons 6051
2x Pronkvazen met brons

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
Antiek Chinees Familie Verte schotel 6232
Antiek Chinees Familie Verte schotel

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Kang Xi potje, 18e eeuw 6048
Kang Xi potje, 18e eeuw

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Twee Chinese Kang Xi gemberpotten 6303
Twee Chinese Kang Xi gemberpotten

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinees theepotje, 18e eeuw 6037
Chinees theepotje, 18e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Antieke sierschotel, Porceleyne Fles 6285
Antieke sierschotel, Porceleyne Fles

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Grote Fam Rose vaas 6009
Grote Fam Rose vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Grote Chinese kop en schotels 6234
2x Grote Chinese kop en schotels

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote Familie Rose vaas, 1900 6203
Grote Familie Rose vaas, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
3x Familie Rose borden, 18e eeuw 6097
3x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Servies, Wedgwood Amherst 6140
Servies, Wedgwood Amherst

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6207
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Grote Chinese vazen 6386
2x Grote Chinese vazen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chicken Plate, 18e eeuw 6011
Chicken Plate, 18e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
3x 18e eeuws Chinees porselein 6046
3x 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Oude Chinese hoornbeker 6256
Oude Chinese hoornbeker

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
3x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw 6240
3x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
3x Oud Chinees porselein 6246
3x Oud Chinees porselein

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Kapitale Japanse Satsuma vaas, 19e eeuw 6107
Kapitale Japanse Satsuma vaas, 19e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Grote Chinese Familie Rose schotel, 18e eeuw 6093
Grote Chinese Familie Rose schotel, 18e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein, 18e-19e eeuw 6156
Lot Chinees porselein, 18e-19e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
5x Borden met spreuk (aardewerk) 6276
5x Borden met spreuk (aardewerk)

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Servies met goud decor 6058
Servies met goud decor

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Familie Rose plaquette 6245
Familie Rose plaquette

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Chinese vazen 6042
2x Oude/antieke Chinese vazen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Antieke siervazen, 1900 6139
2x Antieke siervazen, 1900

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein , 18e eeuw 6090
Lot Chinees porselein , 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Kantonese gemberpotten 6092
2x Kantonese gemberpotten

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
3x Chinese borden 6030
3x Chinese borden

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Familie Rose borden, 18e eeuw 6670
2x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
4x Chinese rijstkommen 6028
4x Chinese rijstkommen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Familie Rose kop+schotels, 18e eeuw 6329
2x Familie Rose kop+schotels, 18e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Grote Chinese siervaas 6563
Grote Chinese siervaas

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
Zes Chinese Imari borden, 18e eeuw 6237
Zes Chinese Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas 6151
Chinese drakenvaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Keramieken piedestal met bloembak 6146
Keramieken piedestal met bloembak

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Chinees Kang Xi dekselvaasje, 17e-18e eeuw 6103
2x Chinees Kang Xi dekselvaasje, 17e-18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
3x Chinese Familie Rose kop + schotels, 18e eeuw 6243
3x Chinese Familie Rose kop + schotels, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Kantonese vazen 6227
2x Kantonese vazen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinees terracotta paard 6324
Chinees terracotta paard

Resultaat:

285 EUR

Verkocht
Groot  Chinees Imari bord, 18e eeuw 6235
Groot Chinees Imari bord, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Familie Rose schotel 6254
Familie Rose schotel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Koperen tabakspotten 6660
2x Koperen tabakspotten

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Weense Goldscheider buste 6546
Weense Goldscheider buste

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Antieke Chinese kop + schotels 6362
2x Antieke Chinese kop + schotels

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein, 18e eeuw 6506
Lot Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
3x Chinees vaasje 6706
3x Chinees vaasje

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Antieke roodlak schaal 6017
Antieke roodlak schaal

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese blauwe drakenschotel 6211
Chinese blauwe drakenschotel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Imari theepot, 18e eeuws 6091
Imari theepot, 18e eeuws

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw 6045
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3-Delige vazenset 6270
3-Delige vazenset

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2x Borden, Porceleyne Fles 6291
2x Borden, Porceleyne Fles

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
5x Kop+schotels, Chinees 6719
5x Kop+schotels, Chinees

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
3x Delfts blauwe vazen 6289
3x Delfts blauwe vazen

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas 19e eeuw 6102
Chinese pijpvaas 19e eeuw

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Grote Duitse Thüringen danseres 6129
Grote Duitse Thüringen danseres

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Twee Kang Xi drakenvazen, 1900 6322
Twee Kang Xi drakenvazen, 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
5x Delftse borden 6297
5x Delftse borden

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
6x Tegels, 17e-18e eeuw 6169
6x Tegels, 17e-18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
6x Oude porseleinen danseressen 6060
6x Oude porseleinen danseressen

Resultaat:

200 EUR