Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

7x Diverse Duitse porseleinen danseressen
Resultaat: 200 EUR

Zeven diverse Duitse porseleinen danseressen met filigrain jurken. 20e Eeuw. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 11 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Queng Lung schotel, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel. Gecontourneerd met florale decor. Afmeting: 4,5 x 41,5 x 34 cm. In goede staat.

2x Art Nouveau vazen, Arnhem
Resultaat: 200 EUR

Twee grote antieke Arnhemse platelen Art Nouveau vazen. Haarlijn. Afmeting: 34,5 cm. In redelijke staat.

Kang Xi peperstrooier met zilveren montuur
Resultaat: 200 EUR

17e - 18e Eeuws Chinese Kang Xi peperstrooier met zilveren montuur. Florale decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

2x Chinees Imari kop en schotels
Resultaat: 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Lot Chin. Familie Rose, Capucijner porselein
Resultaat: 200 EUR

Lot Chinees Familie Rose, Capucijner porselein. 18e Eeuw. Florale decors. Eén trekpot, beschadigd. Drie kop + schotels, twee chips bij schotels. Kopjes goed. Afmeting: 8 - 17 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese voorraad fles
Resultaat: 195 EUR

Grote oude/antieke? Chinees porseleinen balustervormige voorraad fles met rose-blauw figuren/floraal decor . Afmeting: 43 x 24 cm ø. In goede staat.

Kang Xi vaas, Sang de Boeuf
Resultaat: 180 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte Sang de Boeuf vaas. Zes tekens. Afmeting: 41 x 14 cm ø. In goede staat.

4x Familie Rose borden
Resultaat: 180 EUR

Vier maal 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden, diverse decors. Grote diepe bord, haarscheuren. Eén Imari bord, haarscheur. Twee borden met minimale chips. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In rede...

Chinees porseleinen kom
Resultaat: 175 EUR

Grote antieke Chinese porseleinen kom met rondom pagodes en figuren decor. Gemerkt. Afmeting: 7,5 x 18,3 cm l. In goede staat.

12x Chinees/Japans porselein
Resultaat: 175 EUR

Twaalf delen antiek Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Vaasjes, schotels, kop + schotels. 18e - 19e Eeuw. Chips mogelijk. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.

2x Kantonese vaas bronzen voet
Resultaat: 170 EUR

Twee grote antieke Chinese Kantonese vazen met bronzen basement en krijgers decors. Eén bovenrand gelijmd. Eén goed. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese rijstkommen
Resultaat: 170 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met deksel en bodemmerk. Familie Verte. Afmeting: 5,5 x 10 cm ø. In goede staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 170 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met keizerlijk geel en draken decors. Gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 - 45 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose trekpot, 18e eeuw
Resultaat: 170 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met opgewerkte florale decors. Restauraties en dekseltop los erbij. Afmeting: 11,5 x 16 x 11 cm. In redelijke staat.

2x Yixing vaas
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse of Chinese Yixing vazen met draken decors. Afmeting: 33 x 14 cm ø. In goede staat.

Chinese klapmutskom, 18 eeuw
Resultaat: 160 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmuts kom (schaal), met florale decors. Haarscheuren + chips rand. Afmeting: 8 x 20 cm ø. In redelijke staat.

2x Chinese vazen, 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse balustervormige vierkante Chinees porseleinen vazen met diep blauwe florale decors. Afmeting: 26 x 9,5 x 7,5 cm. In goede staat.

2x Japanse borden
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuws Japans porseleinen borden. Eén maal Imari, gecontourneerd, floraal. Eén maal blauw, met bloesem decors. Afmeting: ø 29,5 - 31 cm. In goede staat.

21x Chinese gemberpotten
Resultaat: 160 EUR

Lot van 21 stuks Chinees porseleinen gemberpotten met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 10 cm ø. In goede staat.

3x Chinese kop+schotel
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met tuin en goud decor. Eén kopje lichte randschade. Afmeting: 4 x 8,5 cm ø. In goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinese porseleinen borden met paradijsvogel in landschap decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.

Yixing trekpot
Resultaat: 150 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 13 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Porseleinen teckel, Wagner-Nürnberg
Resultaat: 150 EUR

Duitse wit porseleinen teckel. E. Wagner-Nürnberg. 20e Eeuw. Afmeting: 11,5 x 16 x 8 cm. In goede staat.

3-Delig Imari kaststel
Resultaat: 150 EUR

Groot drie-delig Japans Imari porseleinen kaststel met florale en paradijsvogel decors. Twee goed, één gelijmd. Afmeting: 31 x 40,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 150 EUR

Antieke Chinese balustervormige porseleinen vaas met groene glazuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 20 x 10,5 cm. In goede staat.

Klein Chinees theepotje
Resultaat: 150 EUR

Zeer klein 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen theepotje met florale decors. Afmeting: 6 x 9 x 5,5 cm ø. In goede staat.

Imari pagode wierookbrander
Resultaat: 150 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen wierookbrander in pagodevorm. Top gerestaureerd. Met floraal- en goud decor. Afmeting: 35 x 10 x 10 cm. In goede staat.

Celadon vaas
Resultaat: 150 EUR

Grote oude/antieke Chinese celadon vaas met ribben. Afmeting: 50 x 45 cm ø. In goede staat.

Chinese vaas, 1900
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met Familie Rose figuren decor. Circa 1900. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 x 19 cm ø. In goede staat.

7x Oud/antiek Chinees
Resultaat: 140 EUR

Zeven maal oud/antiek divers Chinees. Bestaande uit: Rode koraal figuur, cloisonne snuffbottle, blauwlak snuffbottle, roodlak snuffbottle, porseleinen miniatuur vaasje met bodemmerk, twee blauw porsel...

2x Chinese drink cups
Resultaat: 140 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen drink cups met bloesemtak decors. Ivoor-kleurig. Afmeting: 7,2 x 8,4 x 9,5 cm. In goede staat.

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen octagonale trekpot. Chips deksel. Afmeting: 10 x 12 x 7 cm ø. In redelijke staat.

Chinese vaas
Resultaat: 140 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen balustervormige vaas met witte en groene glazuur, met opgewerkte parelranden en florale decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen sierschotel, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decor. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.

Chinese gele dekselvaas
Resultaat: 140 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vierkante dekselvaas met keizerlijk geel, met rondom figuren in landschappen decors. Afmeting: 30 x 17 x 16,5 cm. In goede staat.

2x Weens vaasje, 1890
Resultaat: 140 EUR

Twee gesigneerde antieke Weens porseleinen amfora vaasjes met damesportretten en goud decor. Circa 1890. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

6x 18e Eeuwse schoteltjes
Resultaat: 140 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met gecontourneerde omranding en landschappen decors. Eén schotel haarscheur + chip. Rest goed. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.

Chinese Kangxi vaas
Resultaat: 140 EUR

Kang Xi gemerkte porseleinen vaas met zes bodemtekens. Kinderen in landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 17 cm ø. In goede staat.

Kleine Imari theepot
Resultaat: 140 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen trekpot met hanen en kip decor. Eén chip deksel, één haarlijn. Afmeting: 6,5 x 10 x 5,5 cm. In redelijke staat.

Royal Copenhagen sierbord
Resultaat: 140 EUR

Handbeschilderd Royal Copenhagen sierwandbord. Voorstellende Sonderborg slot 1833. Efter Akuarel L.B. Lijngbye. Goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.

2x Japans keramiek,
Resultaat: 140 EUR

Twee maal Japans keramiek Bonsai, plantenbak, met craquele glazuur en florale decors. Afmeting: 28 x 7 x 20 cm en 20 x 19 x 19 cm. In goede staat.

2x Delftse Fayence schotels, 17e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Twee zeldzame 17e eeuwse Delftse Fayence schotels met chinoiserie decors. Door Amerensie van Kessel, 1675 Delft. Randschades. Afmeting: ø 31 cm. In redelijke staat.

2x Grote Chinese gemberpotten
Resultaat: 135 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors. Eén chip deksel. Afmeting: 26 x 20 cm ø en 26 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Familie Rose borden
Resultaat: 130 EUR

Drie maal 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden. Gecontourneerd, met goud en florale decors. Eén bord grote chip. Twee borden minimale chips. Afmeting: ø 22,5 - 23 cm. In redelijk/go...

19e Eeuws Frans servies
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuws Frans porseleinen servies met diverse figuren decors in landschappen en vergulding + monogram 'W'. Bestaande uit: Twee theepotten, één koffiepot, één schaal (gelijmd), roomkan, suikerpot, th...

Delfts bord, 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

18e Eeuws Delfts gemerkt bliksembord. Werkplaats de Peauw David Kam. 1705 - 1725. Lichte randschade. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.

4x Chinese Familie Rose schaaltjes
Resultaat: 130 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose verdeelschalen met bodemmerk. Met florale en vogel decor. Afmeting: 3 - 20 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein, 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen en goud decors met gecontourneerde omrandingen. Eén bord haarlijn, één bord minimale chip. Afmeting: 3 x 23 x 23 cm. In redelijk/goede staat...

Chinese Familie Verte vaas
Resultaat: 130 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas. Eerste helft 20e eeuw. Met paradijsvogel decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

2x Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Twee 18e eeuwse chinees porseleinen Familie Rose borden met prachtige decors, floraal en goud decor. Lichtere bord heeft haarlijn. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Hutschenreuther figuur
Resultaat: 125 EUR

Duits Hutschenreuther porseleinen figuur met twee reigers. 20e Eeuw. Kunstabteilung, gesigneerd met blindmerk. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

3x Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale en goud decors. Twee keer haarlijn, één keer gekrampt. Afmeting: ø 25,5 cm. In redelijke staat.

Familie Rose trekpot
Resultaat: 125 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met florale decors en keizerlijk geel. Twee haarlijnen bij bovenrand. Afmeting: 13 x 16 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Chinese Familie Rose schotels, 1800
Resultaat: 120 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotels met figuren decor. Circa 1800. Eén schotel heeft haarscheuren. Afmeting: ø 11,7 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antieke spreukborden
Resultaat: 120 EUR

Vier maal diverse antieke Hollandse polychrome herdenkingsborden met spreuken. Onder andere: Jugendstil, kolennood, slachtverbod, distributie etc. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In goede staat.

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuws klein Chinees porseleinen trekpotje met florale, goud, en melk en bloed decor. Haarlijn. Afmeting: 7,5 x 10 x 6 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese-Kantonese vaas
Resultaat: 120 EUR

Antieke Chinese-Kantonese vaas. Circa 1900. Met bodemmerk, krijgers en salamander decor. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

3x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met landschappen, floraal en vlinder decors. Eén bord met landschap heeft minimale chips, verder in goede staat. Afmeting: ø 23 - 25 cm. In goede staat.

3x Kantonese vazen
Resultaat: 120 EUR

Drie grote antieke Chinese Kantonese siervazen. Circa 1900. Bovenranden gelijmd of beschadigd. Afmeting: H 34 - 35 cm. In redelijke staat.

Pijp met familiewapen
Resultaat: 120 EUR

Antieke porseleinen pijpenkop met familiewapen. Heraldiek van Nolten. Amsterdams geslacht. 16e -17e Eeuw. Handbeschilderd en goud decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen trekpot, 18e-19e eeuw
Resultaat: 120 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot op drie pootjes. Met tuin decor. Glazuurchip tuit. Deksel niet compatibel. Afmeting: 12 x 18 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Porceleyne Flas tegeltableau, 1900
Resultaat: 120 EUR

Antiek Porceleyne Fles tegeltableau. Naar een schilderij van Otto Eerelman. Circa 1900. Met eiken lijst. Twee tegels gebarsten. Afmeting: 48 x 31 cm. In redelijke staat.

4x Imari pijpvazen
Resultaat: 110 EUR

Vier stuks 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen met florale decors. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.

Japanse Geisha op zwart basement
Resultaat: 110 EUR

Japans porseleinen Geisha met hondje. Circa 1920. Met florale/goud decor en zwarte glazuur. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met diverse figuren, onsterfelijken en florale decors. 20e Eeuw. Bodemmerk, zes tekens. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 42 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese fruitschaal, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen fruitschaal met tuin en vogel decor. Gecontourneerd. Randschade. Afmeting: 8 x 30 x 24 cm. In redelijke staat.

12-Pas Majolica tegeltableau
Resultaat: 110 EUR

Majolica tegeltableau met driemaster, Spaans schip. 12-Pas. 20e Eeuw. Afmeting: 64 x 47 cm. In goede staat.

2x Fayence sierschotels, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Twee grote 18e eeuwse polychrome Fayence sierschotels met florale decors en vogels. Gemerkt N. of Z. Beide borden gekrampt. Afmeting: ø 36 cm. In goede staat.

Lot Familie Rose porselein
Resultaat: 110 EUR

Zes maal Chinees Familie Rose porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier schotels, twee kopjes. Grote kopje heeft haarlijn. Rest goed. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In goede staat.

Chinese bonbonschaal met zilver
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse Chinese schotel met vier tekens bodemmerk, landschappen en peterselie decors. Met zilveren gecontourneerde beugel versierd met biedermeier graveerwerk MT.: J.J.Oosterbaan, Leeuwarden, jl.:S...

2x Imari dekselvaasjes
Resultaat: 110 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met florale decors. Eén dekseltop gelijmd. Afmeting: 22 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

9x Kop + 12x schotels
Resultaat: 110 EUR

Set antieke porseleinen kop + schotels met Chinese decors. Circa 1900. Bestaande uit: Negen kopjes + twaalf schotels. Afmeting: 4,5 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Beeld, Japan Satsuma
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen figuren. Circa 1900. Eén bodemmerk. Afmeting: 28 - 31 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Resultaat: 110 EUR

Vier maal oud/antiek Chinees porselein. Eén grote trekpot, tuit gerestaureerd. Eén oorvaasje met landschap. Eén sierbord met emaille decor. Eén Familie Rose vaas. Afmeting: 9 - 23 cm. In redelijk/goed...

Chinese Kang Xi vaas
Resultaat: 110 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors en vogels. Bodemmerk, vier tekens. Lichte randschades bovenrand. Afmeting: 26 x 10,7 cm ø. In redelijke staat.

Albarello, ca. 19e eeuw.
Resultaat: 110 EUR

Antieke Italiaanse Albarello naar oud voorbeeld. Circa 1900. Handbeschilderd, 'Grass Danat'. Randglazuur chips. Afmeting: 24,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.

Chinese Wanli schotel, 17e eeuw
Resultaat: 110 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen gecontourneerde Wanli schotel met florale/coulissen decors. Restauratie, gekrampt. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijke staat.

Yixing theepot + kommen
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinese Yixing trekpot met zes kommen, deels geglazuurd met florale decors, tekens en vleermuis. Gemerkt. Deksel binnenrand beschadigd + chips. Vier kopjes goed, één kopje barst, één kopje chi...

Groot Kantonees bord, 19e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

Prachtig groot 19e eeuwse Kantonese Familie Rose schotel met florale, goud en figuren decors. Afmeting: 7,5 x 41 cm ø. In goede staat.

Chinese agaat boeddha
Resultaat: 100 EUR

Oude/antieke Chinese agaat lachende boeddha. Afmeting: 5 x 4,5 x 2,5 cm. In goede staat.

Chinese jade vogel
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinese jade gesneden vogel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Japanse Imari rijstkom
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen rijst-dekselkom met goud en florale decors. Afmeting: 18 x 27 cm ø. In goede staat.

Kapitale 18e eeuwse sierschotel
Resultaat: 100 EUR

Kapitale 18e - 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met florale en paradijsvogel decors. Gerestaureerd. Afmeting: 8,5 x 49 cm ø. In redelijke/goede staat.

4x Imari kraagvazen
Resultaat: 100 EUR

Vier 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kraagvazen met figuren en florale decors. Twee grote vazen chip. Eén kleinere vaas, gelijmd. Afmeting: 22 - 32 cm. In redelijke staat.

2x Imari vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee grote Japanse Imari porseleinen siervazen. Kubistisch gevormd met goud en florale decors. Afmeting: 30,5 x 16 ø cm. In goede staat.

2x Imari vaas
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse Japans porseleinen siervazen, geribd, met bonte florale decors. Afmeting: 26 x 14 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met bodemmerk, vier tekens, florale en figuren in landschap decors. Kleine chip bovenrand. Afmeting: 32 x 14 cm ø. In goede staat.

Lot Chinees A'dams bont porselein, 1800
Resultaat: 100 EUR

Lot Chinees Amsterdams bont porselein. Circa 1800. Bestaande uit: Vijf schotels en twee kopjes. Afmeting: 6,5 - 10,5 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts Fayence kaststel
Resultaat: 100 EUR

Antiek 19e eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel. Gemerkt de drie eikels. Met florale en figuren decors. Enkele chips + één vaas haarscheur. Afmeting: 26 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Satsuma bloempot met messing
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Satsuma bloempot met messing vergulde monturen. Met draken decor. Circa 1890. Afmeting: 32 x 30 cm ø. In goede staat.

3x Imari porselein
Resultaat: 100 EUR

Drie maal 19e eeuws Imari porselein met florale decors etc. Twee vazen en één gecontourneerde kom. Haarlijn. Afmeting: 21 - 25 cm. In goede staat.

Meissen vaas
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse porseleinen Meissen urn-vormige Zwiebelmuster vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas met herten
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame grote antieke Chinees porseleinen vaas met teksten, herten in natuur. Verso lange tekst en signatuur. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Imari kraanpot
Resultaat: 100 EUR

Zeer zeldzame 19e eeuwse Japans Imari porseleinen octagonale kraantjeskan met bronsen kraan. Deksel gelijmd + één poot gelijmd. Met florale decor. Afmeting: 37 cm. In redelijke staat.

2x Fayence borden
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse polychrome Fayence borden. Floraal. Gemerkt D.P.W. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.