Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

7x Porseleinen beeldjes
Startprijs 45 EUR

Zeven oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 20e Eeuw. Zes maal musici, trompet + strijkstok beschadigd. Eén maal ganzenhoedster. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese dekselpot
Startprijs 40 EUR

Oude Chinees porseleinen dekselpot in Kang Xi-stijl, met florale, landschappen en coulissen decor. Afmeting: 22 x 9,5 cm. In goede staat.

Fayence bierpul, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse Fayence bierpul. Creme-kleurig met blauw florale decor. Afmeting: 16,5 x 12 cm ø. In goede staat.

Chinees bordje
Startprijs 40 EUR

Antiek Chinees bord met bodemmerk en florale decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Queng Lung bord met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Belgische Jugendstil vaas
Startprijs 40 EUR

Antieke Belgische Jugendstil vaas met abstract floraal decor en verlopen bruin/blauw/oker glazuur. Nr. 169. Circa 1915. Afmeting: 29 x 12 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse/Chinese kop+schotels
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Japanse of Chinese kop en schotels met bodemmerk, figuren en vleermuisen verso. Afmeting: 9 x 13 cm ø. In goede staat.

Antiek Chinees kannetje
Startprijs 40 EUR

Antiek Chinees porseleinen dekselkannetje met florale decor. Afmeting: 15 x 11 x 6 cm. In goede staat.

2x Porseleinen borden
Startprijs 40 EUR

Twee porseleinen borden. Eén tablet Fürstenberg naar Rubens door Svetlana Storogenko. KPM bord naar Johannes Vermeer door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 32 - 33 cm. In goede staat.

2x Majolica vazen, 1910
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica vazen met florale decors op matte bruine glazuur. Nr. 1118. Circa 1910. Eén bovenrand stukje gelijmd + hengsel gelijmd. Afmeting: 34 cm. In redelijk/goede staat.

4 Delen keramiek, gesigneerd
Startprijs 40 EUR

Vier oude keramieken vazen waarvan drie gesigneerd. Eén blauw, gemerkt met S met staf. Eén terracotta dubbelvaas, P. Louwers. Eén bruin-grijs, monogram K.H. Eén beschilderde vaas, 30-er jaren. Afmetin...

6x Borden, door Svetlana Storogenko
Startprijs 40 EUR

Zes handbeschilderde porseleinen borden met diverse figuren decors. Door Svetlana Storogenko. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Yixing theepot
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot, ca. 1900 of ouder. Gemerkt. Met florale decor. Afmeting. 9x18x10.5 cm. ø. In goede staat.

3x Japanse Satsuma vazen
Startprijs 40 EUR

Drie grote oude/antieke Japanse Satsuma vazen met florale en figuren decors. Bij één vaas oor gelijmd. Afmeting: H 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

4x Kaiser porselein borden
Startprijs 40 EUR

Vier grote Duitse Kaiser porseleinen sierborden met goud decors, vogels en figuren. Decor Ming, decor Siam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 32 - 38 cm. In goede staat.

Majolica dekselvaas, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke Majolica dekselvaas met chinoiserie decors. Circa 1900. Gemerkt Sarugacmines. Deksel beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

3x Hollands aardewerk
Startprijs 40 EUR

Drie maal Hollands aardewerk. Twee maal Porceleyne Fles en wandtegels; Drente, Wilhelmina 1898 - 1948, Makkums wandhouder. Porselein. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.

Antiek Japans Satsuma servies
Startprijs 40 EUR

Antiek Japans porseleinen Satsuma servies. Circa 1920. Bestaande uit: Twee schenkkannen, 3x suikerpot, 3x theekan, acht kop + schotels met geisha's, draken en goud decor. Minimale chip mogelijk. Afmet...

3 Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met gouddecor. Twee grotere borden hebben haarlijn. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japans/Chinees
Startprijs 40 EUR

Zeven maal oud/antiek Japans + Chinees porselein. Onder andere: Twee Satsuma vaasjes, Kutani kom, twee 18e eeuwse Chinese borden, gelijmd. Twee 19e eeuwse Chinese borden, floraal, goed. Afmeting: 12 -...

Terracotta hoofd
Startprijs 40 EUR

Zuid Amerikaans terracotta hoofd. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese vaas
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met teksten. Vaas en houder bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Bovenrand gekrampt. Afmeting: 22 x 12,5 cm ø. In redelijke staat.

2x Chinese figuren
Startprijs 40 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 - 60 cm. In goede staat.

2x Chinees bordje, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén met landschap en pagodes. Eén met tuin en paradijsvogel, kapot. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In matig/goede staat.

3x Chinees porseleinen kommen
Startprijs 40 EUR

Drie oude Chinees porseleinen kommen, waarvan twee met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 11 - 12 cm. In goede staat.

3x Japans Imari porselein
Startprijs 40 EUR

Drie maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drinkbeker met drie oren, chip. Tuitvaas, goed. Vaas, goed. Afmeting: 20 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bordje, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen diep Qung Lung bordje met tuin decor. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.

2x Delftse knobbelvazen
Startprijs 40 EUR

Twee Delftse zeshoekige porseleinen knobbelvazen met diverse landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

2x Kantonese vazen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Chinese Kantonese vazen. Circa 1930 of ouder met krijgers en salamanders decor. Afmeting: circa 25 cm. In goede staat.

2x Antieke Porceleyne Fles dekselpotten
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Porceleyne Fles dekselpotten. Circa 1920. Eén keer groot, bovenrand gelijmd. Eén keer klein, gaaf. Afmeting: 14 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oude/antieke Delftse sierschotels
Startprijs 40 EUR

Drie oude/antieke Delftse grote sierschotels. Onder andere: Schoonhoven bord, Twente. Een 17e - 18e eeuws gekrampt bord met Chinees decor. En een 19e eeuws bord met Chinees decor, chip. Afmeting: ø 34...

Delftse Fayence sierschotel
Startprijs 40 EUR

18e Eeuwse grote Delftse Fayence sierschotel met pijprokende figuren op kustlijn. Peter Kocx. 1701 - 1722. Gemerkt APK. Bodemrand scherf. Lichte glazuurschades rand. Afmeting: ø 31,5 cm. In goede staa...

Set Engelse kandelaren, Royal Doulton
Startprijs 40 EUR

Een paar Engelse Royal Doulton terracotta kaarskandelaren in Arts & Crafts-stijl. Lambeth. Circa 1920. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Sculptuur van zeeleeuw
Startprijs 40 EUR

Scandinavische gematteerde glazen zeeleeuw. Gemerkt met P of T. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x 9 x 6 cm. In goede staat.

Lot divers porselein
Startprijs 40 EUR

Lot divers porselein. Onder andere: K.P.M., Meissen en onbekend. Bestaande uit: Kop+schotel, Meissen. Drie borden K.P.M. + één schotel. Twee maal kop + schotels + gebaksbord, en één dekseldoos K.P.M. ...

2x Antiek Duits porselein
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek Duits porselein. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal zeldzame reservisten beker, handbeschilderd, kanoniert Alb. Schlegel 1895 - 1897. K.P.M. en een figuur, blauw-roze-wit, meisje op bank...

2x Porseleinen figuren
Startprijs 35 EUR

Twee Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén Fürstenberg engel. Eén Hoorn des overvloeds met putti. Ongemerkt. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 23 - 31 cm. In goede staat.

3x Duitse vazen
Startprijs 35 EUR

Drie Duitse porseleinen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal groot, met edelherten, Bavaria K.P.M. Eén maal floraal, Kaiser. En één maal wit, Bavaria K.P.M. Afmeting: 1 8 - 28,5 cm. I...

2x Antieke kastkommen, 1890
Startprijs 35 EUR

Twee antieke keramieken kastkommen met chinoiserie decor. Circa 1890. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.

3x Westerwald potten
Startprijs 35 EUR

Drie antieke Westerwald steengoed dekselpotten met diverse decors. Afmeting: 20 - 29 cm. In goede staat.

Lot Makkums aardewerk
Startprijs 35 EUR

Acht delen oud Hollands Makkums aardewerk en polychrome. Bestaande uit: Zeven wandbordjes en één schaal. Afmeting: ø 9 -26 cm. In goede staat.

2x Antieke Majolica knobbelvazen, 1915
Startprijs 35 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica knobbelvazen met verlopen glazuur. Genummerd. Circa 1915. Gerestaureerd. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.

Chinese kom+dekselpot
Startprijs 30 EUR

Grote Chinese porseleinen kom en dekselpot met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x 26 cm ø en 17 x 19 cm ø. In goede staat.

5x Kastkommen, ca. 1900
Startprijs 30 EUR

Vijf grote antieke kastkommen met Chinese decors en goud decors. Circa 1900. Paar minimale chip bij bodemrand. Afmeting: 11 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

4x borden, 1900
Startprijs 30 EUR

Vier antieke porseleinen borden met Chinees florale decors en Geisha decors in coulissen. Circa 1900. Gemerkt F. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: 20,6 cm ø. In redelijk/goede staat.

4 Delen keramiek, gesigneerd
Startprijs 30 EUR

Vier maal gesigneerd keramiek. Aardetinten glazuur, Carjan. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal twee-delige vaas. Eén maal kandelaar, chips. Eén maal bolvaasje. Eén maal dekselvaasje. Afmeting: 9 - 23 cm....

4x Oud/antiek Imari porselein
Startprijs 30 EUR

Vier maal oud/antiek Imari porselein. Eén pijpvaas, 19e eeuw, één chip. Twee maal gelobte borden, 19e eeuw, goed. Eén groot sierbord, eerste helft 20e eeuw, goed. Afmeting: 22 - 24 cm. In redelijk/goe...

Lampet stel, Societé Ceramique Maastricht
Startprijs 30 EUR

Antiek Societé Maastricht keramieken lampet stel in de kleuren creme-goud. Circa: 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.

3 x Fürstenberg cakeschaal.
Startprijs 30 EUR

Drie oude Duitse handbeschilderde Fürstenberg porseleinen cakeschalen met diverse portretten naar oude meesters en goud decor. 20e Eeuw. Handgemerkt 'Svetlana Storegesko'. Afmeting: 28 cm ø. In goede ...

Keramiek object, 1900
Startprijs 30 EUR

Antiek keramisch object. Romeinse zuilen als bloemenvaas. Circa 1900. Gemerkt Nimy Belgium. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

3x Porceleyne Fles
Startprijs 30 EUR

Drie delen Delfts Porceleyne Fles keramiek. 20e Eeuw. Eén pijpvaas. Eén kannetje. Eén groot sierbord. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.

Antiek serviesgoed
Startprijs 30 EUR

Antiek serviesgoed. 19e - 20e Eeuw. Onder andere veertien maal 19e eeuwse handbeschilderde borden met florale decors + goudrand. Zes gebaksborden R. KPM Krister. Twee maal 19e eeuwse theekannen, waar...

Spaanse Fayence schotel
Startprijs 30 EUR

Spaanse Fayence schotel naar 17e eeuws voorbeeld. Lu Feco Pintado a Mano. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 30 cm ø. In goede staat.

2x Imari vazen
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Eén kraagvaas met bodemmerk en florale decors. Eén hoge vaas met florale en haan decor. Afmeting: 19 - 23,5 cm. In goede staat.

Opengewerkte schotel
Startprijs 30 EUR

Opengewerkte handbeschilderde keramieken schaal met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 31,5 cm ø. In goede staat.

Oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk
Startprijs 30 EUR

Groot lot oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk. (1x Ram). Drie borden, twee tablets, hengselschaal, vaas, flacon, dekselpot. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke terracotta borden, P. Ipsen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke terracotta gesigneerde handbeschilderde borden door P. Ipsen Richenhaun. Circa 1880. Afmeting: ø 29,5 cm. In goede staat.

3x Antiek Villeroy & Boch
Startprijs 30 EUR

Drie delen antiek Villeroy & Boch Bonn keramiek. Circa 1900. Bestaande uit: Wandbord, vaas en dekselvaas. Voorzien van landschappen en florale decors. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede staat.

Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten
Startprijs 30 EUR

Zes oude Delftse tegels in lijst. Oude ambachten voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 18 cm. In goede staat.

2x Imari borden
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Chinees/Kantonese vaaslamp
Startprijs 25 EUR

Antieke Chinese/Kantonese vaaslamp met messing voet. Stukje gelijmd. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.

4x Villeroy en Boch
Startprijs 25 EUR

Vier maal Villeroy en Boch, Bonn. Circa 1915. Twee vazen met florale decor. Twee sierschotels met landschappen en florale decors. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.

Japans vaasje, 1910
Startprijs 20 EUR

Antieke Japanse vaas met landschap decor. Bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 20 cm. In matige staat.

Aardewerk schaal+Yixing theepotje
Startprijs 20 EUR

Grote gemerkte Chinese Yixing theepot met landschap decor. 19e Eeuw. Chips tuit. En een Oosterse beschilderde schaal met vogel decor. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.

Terra cotta figuur, 'De denker'.
Startprijs 20 EUR

Groot bruin geglazuurd terracotta figuur, 'De denker'. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 x 20 cm. In goede staat.

3x K.P.M. opdienschalen, wit
Startprijs 20 EUR

Drie grote antieke witte Duitse K.P.M. porseleinen opdienschalen. Circa: 1900 - 1930. Afmeting: 40 - 44 cm. In goede staat.

8x Oud Chinees porselein
Startprijs 20 EUR

Acht maal oud Chinees porselein. 20e Eeuw. Vijf celadon borden met landschappen decors. Drie decoratieve borden, floraal met messing overlay. Afmeting: ø 18 -24 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese voorwerpen
Startprijs 20 EUR

Twee oude/antieke Chinese voorwerpen. Eén maal leeuw op houten basement, gemaakt van schelp en terracotta. Circa 1900. Eén maal fluitje?, natuursteen bewerkt en gemerkt. Afmeting: 7,5 - 10 cm. In goed...

Divers serviesgoed
Startprijs 20 EUR

Lot oud Duits servies. 20e Eeuw. Onder andere: Fürstenberg, Hutschenreuther. Bestaande uit: Tien grote borden, vijf schalen, dertien schotels, negen soepkommen, sauskom en melkkan. Minimale chip mogel...

4 x Chinees borden
Startprijs 20 EUR

Vier oude blauwe Chinese celadon porseleinen borden met florale decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Stilleven
Startprijs 15 EUR

Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.