Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

5x Inhuldiging bekers Wilhelmina
Resultaat: 100 EUR

Vijf antieke bekers met betrekking inhuldiging Wilhelmina 1898. Emaille en twee maal glas. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.

Chinese Imari trekpot
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met florale decors en goud decors in coulissen. Twee chips deksel. Handgrip gelijmd. Afmeting: 14 x 18 x 10,5 cm ø. In redelijke staat.

2x Chinese Familie Noir borden
Resultaat: 100 EUR

Twee Chinese Familie Noir borden. 20e Eeuw. Eén maal floraal met bodemmerk, randrestauratie. Circa 1900. Eén maal octagonaal, tuin decor, paradijsvogel, goed. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede...

Chinese groene karper, 1900
Resultaat: 95 EUR

Grote Chinese keramieken karper met groene glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 43 x 23 cm. In goede staat.

7x Oude Chinese vazen
Resultaat: 95 EUR

Zeven stuks oude Chinees porseleinen vazen met bodemmerken, florale decors en teksten. Afmeting: 8,5 - 21,5 cm. In goede staat.

Twee Imari dekselvazen, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met florale en goud decor. Beide één chip. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In redelijke staat.

Karlsruhe plaquette
Resultaat: 90 EUR

Zeer grote Karlsruhe majolica wandplaquette met paard. 20e Eeuw. In de kleuren: Blauw, creme, geel en groene glazuur. Eén chip onderrand. Afmeting: 59 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Imari hangbloempot
Resultaat: 90 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen hangbloempot met florale decors. Afmeting: 20 x 17 cm ø. In goede staat.

Queng Long schaal
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal, landschap met pagodes decor. Eén haarlijn. Afmeting: 2 x 27 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 90 EUR

Prachtige grote antieke Chinees porseleinen vaas met figuren decor, tekst en signatuur. Republikeins. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

2x Delftse borden, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse borden. Eén maal met landgoed decor, goed. Eén maal floraal, randglazuurschade, redelijk. Afmeting: ø 22,5 - ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

5 Delen antiek plateel
Resultaat: 90 EUR

Vijf maal antiek Hollands plateel, divers. Bestaande uit: Grote schaal, drie borden, treef met onderschotel. Afmeting: 14 - 32 cm. In geode staat.

Duitse Art Deco vaas, 1931
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse porseleinen Art Deco vaas met plated bewerking + datering 1861.RC.1931. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Engelse creamware bonbonniere
Resultaat: 90 EUR

Antieke Engelse creamware bonbonniere met onderschaal. Keramiek, druiventrossen op deksel. Onduidelijk, blindmerk Stov. Treviso etc. Afmeting: 11 x 20 cm ø. In goede staat.

Trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen trekpotje met florale decors. Deksel niet compatibel. Chip tuit. Afmeting: 7 x 11 x 8 cm. In redelijke staat.

2x Spekstenen leeuw + jade figuur
Resultaat: 90 EUR

Drie antieke Chinese figuren. Twee natuurstenen tempel honden en één jade geisha. Eerste helft 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Rosenthal dekseldoos
Resultaat: 90 EUR

Rosenthal dekseldoos, ovale blauwe dekseldoos versierd met gezaagd silveroverlay met gurilandes en een cartouche met gravure:1906-1931. 13x9x7cm. In goede staat

Lot Hollandse tegels
Resultaat: 90 EUR

Lot Hollandse oude antieke wandtegels. 18e - 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Galjoen, 18e eeuw. Makkums etc. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees porselein, 18e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Drie maal 18e eeuws Chinees porselein. Twee maal Imari en één maal blauw/wit tuin decor. Twee maal Imari, goed. Blauw/wit, minimale chips. Afmeting: 13 - 23 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oud/antiek Chinees Blanc de Chine
Resultaat: 85 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine zittende Quan Yin op lotusbloem. Met houtgestoken console. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Lot diverse tegels
Resultaat: 85 EUR

Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Landschappen, spelende kinderen, Makkum etc. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke/goede staat.

Antieke Chinese Yixing theepot
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke Chinese Yixing theepot met emaille decor, vogel op bloesemtak. 19e Eeuw. Gesigneerd. Chip tuit + deksel beschadigingen. Afmeting: 16 x 19 x 10 cm ø. In redelijke staat.

Lampenvoet Dresden
Resultaat: 80 EUR

Duitse Dresden porseleinen lampenvoet met handbeschilderd goud en rozen decor. Vorm van Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Grote porseleinen groep, Kings Napels
Resultaat: 80 EUR

Grote oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuren groep. Boeren familie met kippen, door B. Merli. Cera Una Volta. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 x 40 x 24 cm. In goede staat.

2x Imari pijpvazen
Resultaat: 80 EUR

Twee stuks 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen, geribbeld. Met florale, vogels en goud decors. Grotere vaas hals gelijmd. Kleinere vaas haarlijn bovenrand. Afmeting: 23 - 33,5 cm. In redelijke staa...

2x Imari knobbelvaasjes
Resultaat: 80 EUR

Twee stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen knobbelvaasjes met florale decor. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Zes maal antiek Chinees porselein. Eén 19e eeuwse gecontourneerde kom met groene glazuur. Eén gesigneerde gecontourneerde kom met groene glazuur, floraal, gelijmd. Twee maal Familie Verte schaaltjes, ...

Chin. Familie Verte dekselpot + Japans bord
Resultaat: 80 EUR

Familie Verte Chinese dekselpot met console + antiek Japans bord, berglandschap. Chip. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 31 x 18 cm. + 6,5 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Chinese gemberpotten
Resultaat: 80 EUR

Twee grote antiek Chinees porseleinen gemberpotten. Eén met messing deksel en één met porseleinen deksel + messing basement. Afmeting: circa 19 x 16 cm ø. In goede staat.

Japanse Imari dekselschaal
Resultaat: 80 EUR

17e Eeuwse Japanse Imari porseleinen geribbelde dekselschaal met goud/florale decor. Afmeting: 16 x 20 x 14 cm. In goede staat.

4x Oud Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Vier maal oud Chinees porselein. Eén dekselpot met krab. Twee schalen, landschap decor. Eén craquelé vaas, floraal. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.

Antieke lamp met Imari porselein
Resultaat: 80 EUR

Antieke lamp met 19e eeuwse Imari porseleinen vaas op bronzen klauwpoten. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Lot Imari porselein
Resultaat: 80 EUR

Vier maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Twee bloempotten, zes-kantig. Twee kommen, gecontourneerd, florale decors etc. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.

2x Chinese ossenbloed vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Sang de Boeuf knobbelvazen met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 8,5 cm ø. In goede staat.

6x Antieke Chinese Foo-honden
Resultaat: 80 EUR

Zes antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

2x Fayence schotels, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Twee aparte 18e eeuwse Fayence polychrome gemerkte schotels met groene glazuur en florale decors. Grote gekrampt, kleinere haarlijn. Afmeting: ø 23 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Terracotta figuur, Vrouw
Resultaat: 80 EUR

Grote oude terracotta figuur. Halfnaakte vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: 62 cm. In goede staat.

6x Antieke Gouda plateel vaasjes, 1915
Resultaat: 80 EUR

Zes antieke Gouda polychrome platelen vaasjes/geurverdrijver. Circa 1915. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.

2x Japanse kraagvazen
Resultaat: 80 EUR

Twee grote Japanse of Chinese porseleinen kraagvazen met landschappen decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 27 cm ø. In goede staat.

Makkums hondje
Resultaat: 80 EUR

Makkums porseleinen hond. Letters H.C. S.P. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

2x Imari pijpvazen
Resultaat: 75 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvaasjes met florale decors. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Antieke opengewerkte Imari schaal
Resultaat: 75 EUR

Antieke Imari porseleinen opengewerkte schaal met symbolische strijdwagen. Circa 1900. Afmeting: 5 x 28 x 28 cm. In goede staat.

Duitse Dresden vaas
Resultaat: 75 EUR

Grote Duitse vergulde Dresden porseleinen Empire-stijl vaas met landschappen decors. 20e Eeuw. Snavelpunt gelijmd. Afmeting: 33,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Yixing theepotje
Resultaat: 75 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met draken decors. Gemerkt. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm ø. In goede staat.

Kan met witte figuren
Resultaat: 75 EUR

Antieke porseleinen schenkkan met figuren bij palmen. 2-Dimensionaal, met tinnen deksel. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Imari vaas, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas. Geribbeld, met florale decors. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

3x Divers porselein, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Drie oude/antieke beschilderde porseleinen borden met florale en figuren decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 22 - 34 cm. In goede staat.

Antieke platelen bloempot
Resultaat: 75 EUR

Hollandse antieke plateel bloempot, Rhodian met florale decor. Circa 1920. Afmeting: 20 x 28 cm. In goede staat.

8x KPM borden
Resultaat: 70 EUR

Acht Duitse handbeschilderde K.P.M. borden met gecontourneerde omranding, figuren en goud decors. 'Handmalerei Swetlana Wladislan 1995'. Afmeting: ø 20,5 cm. In goede staat.

3x Chinese borden
Resultaat: 70 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen borden. Eén maal 17e - 18e eeuw met tuin decor. Gekramd. Eén maal 17e - 18e eeuw Kang Xi, met figuren decor. Haarscheuren + gekramd. Eén maal vaas, floraal. Bodem...

Chinese Yixing theepot + wierookbrander
Resultaat: 70 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk en wierookbrander. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Resultaat: 70 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 17 x 10 cm. In goede staat.

2x Yixing theepotten
Resultaat: 70 EUR

Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten met bodemmerken, bloesem en draken decor. Afmeting: ø 9 cm - ø 12 cm. In goede staat.

2x Japans Imari porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee stuks 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén koekjespot en één gelobte schaal. Florale decors. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.

8x Oude/antieke Chinese amuletten
Resultaat: 70 EUR

Acht oude/antieke Chinese natuurstenen amuletten, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 5,5 cm. In goede staat.

8x Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Acht maal Chinees porselein. 20e Eeuw. Zes vazen divers, gemerkt. Twee schotels, gemerkt. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.

Chinees A'dams bont schenkkannetje, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Amsterdams bont schenkkannetje. Haarscheur in grip. Afmeting: 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Spekstenen object
Resultaat: 70 EUR

Twee antiek Chinese spekstenen figuren. Bestaande uit: Bloesemboom met vogel + Vaas met bloemen. Minimale chips. Afmeting: 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Celadon vaas, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon geglazuurde vaas met dansende Chinese figuren. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

3x Chinese sierschotel
Resultaat: 70 EUR

Drie grote oude Chinees porseleinen sierschotels met paradijsvogels en keizerlijk geel. 20e Eeuw. Afmeting: ø 32 - 38 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met spelende Chinese kinderen. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In goede staat.

Chinese antieke bloempot
Resultaat: 70 EUR

Chinese geglazuurde antieke bloempot met meerkleurig verlopen decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 35 cm ø. In goede staat.

Satsuma bloempot
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Satsuma bloempot met geisha decors en Foo honden. Afmeting: 25 x 33 cm ø. In goede staat.

6x Imari borden, Japan
Resultaat: 70 EUR

Zes stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omranding. Twee borden hebben haarscheur. Afmeting: ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Fayence sierschotel 'De Porceleyne Bijl'
Resultaat: 70 EUR

17e - 18e Eeuwse Delftse Fayence sierschotel met bloempot en florale gecontourneerde decors. De Porceleyne Bijl. Randschade. Afmeting: ø 31 cm. In redelijke staat.

Keramieken St. Lukas vaas
Resultaat: 70 EUR

Blauwe keramieken St. Lukas - Utrecht bloemenvaas. 38 K. Gebruikssporen op glazuur. Afmeting: 25 x 14 cm ø. In goede staat.

Royal Albert servies
Resultaat: 70 EUR

Oud Engels Royal Albert porseleinen servies. Decor 'Old Country Roses'. Bestaande uit: Koffiepot, theepot, cakeschaal, vier kop + schotels, twee bonbonschaaltjes, koekjesschaal, suikerpot + melkkan. M...

4x Oud Chinees celadon porselein
Resultaat: 65 EUR

Vier maal oud Chinees celadon porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.

Lot Hollands keramiek
Resultaat: 65 EUR

Zestien delen Hollands keramiek. Betreft koningshuis. Onder andere: Gouda etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.

7x Antiek Hollands Oranje keramiek
Resultaat: 65 EUR

Zeven delen oud/antiek Hollands Oranje keramiek. Bestaande uit: Zes borden en één bloemsteker. Gouda. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Gemberpot, Porceleyne Fles
Resultaat: 65 EUR

Grote Delftse keramieken gemberpot, Porceleyne Fles. Met florale decors. Afmeting: 29 x 22 cm ø. In goede staat.

Herend mokka servies
Resultaat: 63 EUR

Herend porseleinen mokka serviesje met florale/goud/vlinder decor en roos op deksel. Afmeting: 4 - 18 cm. In goede staat.

Grote Duitse Rosenthal dekseldoos
Resultaat: 60 EUR

Grote Duitse handbeschilderde Rosenthal porseleinen dekseldoos met pauw en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 14 ø cm. In goede staat.

Lot oud/antiek aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Lot oud/antiek Hollands aardewerk. Bevrijding Gouda, Soc. Ceramique etc. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

2x Imari schalen
Resultaat: 60 EUR

Twee mooie 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Eén schelpvorm met landschap en floraal, goed. Eén karpervorm met figuren en floraal. Afmeting: 27 - 32 cm. In goede staat.

3 Delen Imari porselein
Resultaat: 60 EUR

Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén maal houder met hengsel, gelijmd. Eén maal bloempot, haarlijn. Eén maal drakenvaas, chip bodemrand. Afmeting: 15 - 26 cm. In redelijke staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 60 EUR

Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor rondom. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Eén dekselpotje, 18e eeuw. Eén napje, 18e - 19e eeuw. Eén dekseldoos, deksel gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

6x Imari vaasjes, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Zes Japanse Imari porseleinen vazen. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote vaas, goed. Twee kraagvaasjes, één beschadigd. Twee blauwe vaasjes, goed. Goud Imari vaasje, goed. Afmeting: 7,5 - 25 cm. In redelij...

2x Imari porselein, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen bordjes met kippen, goud decor etc. Afmeting: ø 15,7 cm. In goede staat.

Delftse Fayence witte schenkkan
Resultaat: 60 EUR

18e - 19e Eeuwse witte Delftse Fayence geribte schenkkan. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

5x Diverse steengoed kruiken
Resultaat: 60 EUR

Vijf antieke steengoed voorraadkruiken. Afmeting: 33 - 43 cm. In goede staat.

4x Antieke parfumflesjes
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke parfumflesjes. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Drie maal Delfts blauw en één maal glas met emaille beschildering. Afmeting: H 5,5 - 9 cm. In goede staat.

3-Delig Makkums kaststel
Resultaat: 60 EUR

Drie delig Makkums polychrome kaststel met molen decor. Circa 1900. Afmeting: 23 - 34 cm. In goede staat.

2x Antiek bisquit porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke bisquit porseleinen beelden met vazen. Gemerkt + Nr. 9958. Circa 1890. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 60 EUR

Drie-delig Delfts porseleinen kaststel met florale decors. Zes hoekig. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.

2x Japans Imari porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omranding. Twee maal chip, één maal haarlijn. Afmeting: ø 28,5 cm. In redelijke staat.

3x Japanse Imari vazen
Resultaat: 60 EUR

Drie 19e eeuwse blauwe Japanse Imari porseleinen vazen. Eén kraagvaas met florale decor. Eén grote geribde vaas, randschade . Eén kleinere geribde vaas, goed. Afmeting: 25 - 38 cm. In redelijk/goede s...

Porseleinen jardiniere
Resultaat: 60 EUR

Mooie Duitse Passauer porseleinen jardiniere. Ontwerp Lenck, 1833 - 1936. Met putti en bloemen opgewerkt. Beschadigingen aan vingers en bloemen. Verder goed. Afmeting: 17 x 28 x 18 cm.

Twee Chinese diepe borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén gaaf, één kapot. Afmeting: ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinese kommen, 1900
Resultaat: 60 EUR

Zes oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met grijze glazen en Chinese tekens. Craquele glazuur. Afmeting: 5 - 8,5 cm ø. In goede staat.

Lot Familie Rose porselein
Resultaat: 60 EUR

Drie maal 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met zes tekens bodemmerk. Met florale emaille decors. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.

Twee antieke wandschotels
Resultaat: 60 EUR

Twee grote antieke keramieken wandschotels met twee dimensionale decors meeuwen boven zee met schepen. Met blindmerk. Circa 1900. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.

Groot tegeltableau
Resultaat: 60 EUR

Antiek 20-pas tegeltableau met tekst Greetsiel. Voorzien van Hollands landschap met windmolens en boot met figuren in rivier (craquelé). Afmeting: 69 x 52 cm. In goede staat.

Royal Copenhagen schaal
Resultaat: 60 EUR

Grote Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met vis en krab. Nr. 2465 ZV. Afmeting: 8 x 23 x 20 cm. In goede staat.

12x Gemberpot (6 sets)
Resultaat: 60 EUR

Zes sets oude Chinese gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.