Vijf antieke bekers met betrekking inhuldiging Wilhelmina 1898. Emaille en twee maal glas. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot met florale decors en goud decors in coulissen. Twee chips deksel. Handgrip gelijmd. Afmeting: 14 x 18 x 10,5 cm ø. In redelijke staat.
Twee Chinese Familie Noir borden. 20e Eeuw. Eén maal floraal met bodemmerk, randrestauratie. Circa 1900. Eén maal octagonaal, tuin decor, paradijsvogel, goed. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede...
Grote Chinese keramieken karper met groene glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 43 x 23 cm. In goede staat.
Zeven stuks oude Chinees porseleinen vazen met bodemmerken, florale decors en teksten. Afmeting: 8,5 - 21,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met florale en goud decor. Beide één chip. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In redelijke staat.
Zeer grote Karlsruhe majolica wandplaquette met paard. 20e Eeuw. In de kleuren: Blauw, creme, geel en groene glazuur. Eén chip onderrand. Afmeting: 59 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen hangbloempot met florale decors. Afmeting: 20 x 17 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal, landschap met pagodes decor. Eén haarlijn. Afmeting: 2 x 27 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige grote antieke Chinees porseleinen vaas met figuren decor, tekst en signatuur. Republikeins. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse borden. Eén maal met landgoed decor, goed. Eén maal floraal, randglazuurschade, redelijk. Afmeting: ø 22,5 - ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal antiek Hollands plateel, divers. Bestaande uit: Grote schaal, drie borden, treef met onderschotel. Afmeting: 14 - 32 cm. In geode staat.
Antieke Duitse porseleinen Art Deco vaas met plated bewerking + datering 1861.RC.1931. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antieke Engelse creamware bonbonniere met onderschaal. Keramiek, druiventrossen op deksel. Onduidelijk, blindmerk Stov. Treviso etc. Afmeting: 11 x 20 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpotje met florale decors. Deksel niet compatibel. Chip tuit. Afmeting: 7 x 11 x 8 cm. In redelijke staat.
Drie antieke Chinese figuren. Twee natuurstenen tempel honden en één jade geisha. Eerste helft 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Rosenthal dekseldoos, ovale blauwe dekseldoos versierd met gezaagd silveroverlay met gurilandes en een cartouche met gravure:1906-1931. 13x9x7cm. In goede staat
Lot Hollandse oude antieke wandtegels. 18e - 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Galjoen, 18e eeuw. Makkums etc. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 18e eeuws Chinees porselein. Twee maal Imari en één maal blauw/wit tuin decor. Twee maal Imari, goed. Blauw/wit, minimale chips. Afmeting: 13 - 23 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine zittende Quan Yin op lotusbloem. Met houtgestoken console. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Landschappen, spelende kinderen, Makkum etc. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijke/goede staat.
Grote antieke Chinese Yixing theepot met emaille decor, vogel op bloesemtak. 19e Eeuw. Gesigneerd. Chip tuit + deksel beschadigingen. Afmeting: 16 x 19 x 10 cm ø. In redelijke staat.
Duitse Dresden porseleinen lampenvoet met handbeschilderd goud en rozen decor. Vorm van Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuren groep. Boeren familie met kippen, door B. Merli. Cera Una Volta. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 x 40 x 24 cm. In goede staat.
Twee stuks 19e eeuwse Imari porseleinen pijpvazen, geribbeld. Met florale, vogels en goud decors. Grotere vaas hals gelijmd. Kleinere vaas haarlijn bovenrand. Afmeting: 23 - 33,5 cm. In redelijke staa...
Twee stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen knobbelvaasjes met florale decor. Afmeting: 12,5 cm. In goede staat.
Zes maal antiek Chinees porselein. Eén 19e eeuwse gecontourneerde kom met groene glazuur. Eén gesigneerde gecontourneerde kom met groene glazuur, floraal, gelijmd. Twee maal Familie Verte schaaltjes, ...
Familie Verte Chinese dekselpot met console + antiek Japans bord, berglandschap. Chip. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 31 x 18 cm. + 6,5 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee grote antiek Chinees porseleinen gemberpotten. Eén met messing deksel en één met porseleinen deksel + messing basement. Afmeting: circa 19 x 16 cm ø. In goede staat.
17e Eeuwse Japanse Imari porseleinen geribbelde dekselschaal met goud/florale decor. Afmeting: 16 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Vier maal oud Chinees porselein. Eén dekselpot met krab. Twee schalen, landschap decor. Eén craquelé vaas, floraal. Afmeting: 17 - 32 cm. In goede staat.
Antieke lamp met 19e eeuwse Imari porseleinen vaas op bronzen klauwpoten. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Vier maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Twee bloempotten, zes-kantig. Twee kommen, gecontourneerd, florale decors etc. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Sang de Boeuf knobbelvazen met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Zes antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Twee aparte 18e eeuwse Fayence polychrome gemerkte schotels met groene glazuur en florale decors. Grote gekrampt, kleinere haarlijn. Afmeting: ø 23 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude terracotta figuur. Halfnaakte vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Zes antieke Gouda polychrome platelen vaasjes/geurverdrijver. Circa 1915. Afmeting: 9 - 17 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse of Chinese porseleinen kraagvazen met landschappen decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 27 cm ø. In goede staat.
Makkums porseleinen hond. Letters H.C. S.P. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvaasjes met florale decors. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Antieke Imari porseleinen opengewerkte schaal met symbolische strijdwagen. Circa 1900. Afmeting: 5 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Grote Duitse vergulde Dresden porseleinen Empire-stijl vaas met landschappen decors. 20e Eeuw. Snavelpunt gelijmd. Afmeting: 33,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met draken decors. Gemerkt. 20e Eeuw of ouder. Afmeting: 10 x 16 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Antieke porseleinen schenkkan met figuren bij palmen. 2-Dimensionaal, met tinnen deksel. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas. Geribbeld, met florale decors. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke beschilderde porseleinen borden met florale en figuren decors. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Hollandse antieke plateel bloempot, Rhodian met florale decor. Circa 1920. Afmeting: 20 x 28 cm. In goede staat.
Acht Duitse handbeschilderde K.P.M. borden met gecontourneerde omranding, figuren en goud decors. 'Handmalerei Swetlana Wladislan 1995'. Afmeting: ø 20,5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen borden. Eén maal 17e - 18e eeuw met tuin decor. Gekramd. Eén maal 17e - 18e eeuw Kang Xi, met figuren decor. Haarscheuren + gekramd. Eén maal vaas, floraal. Bodem...
Antieke Chinese Yixing theepot met bodemmerk en wierookbrander. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 17 x 10 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese Yixing theepotten met bodemmerken, bloesem en draken decor. Afmeting: ø 9 cm - ø 12 cm. In goede staat.
Twee stuks 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén koekjespot en één gelobte schaal. Florale decors. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Acht oude/antieke Chinese natuurstenen amuletten, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 5,5 cm. In goede staat.
Acht maal Chinees porselein. 20e Eeuw. Zes vazen divers, gemerkt. Twee schotels, gemerkt. Afmeting: 8 - 18 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Amsterdams bont schenkkannetje. Haarscheur in grip. Afmeting: 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antiek Chinese spekstenen figuren. Bestaande uit: Bloesemboom met vogel + Vaas met bloemen. Minimale chips. Afmeting: 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon geglazuurde vaas met dansende Chinese figuren. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Drie grote oude Chinees porseleinen sierschotels met paradijsvogels en keizerlijk geel. 20e Eeuw. Afmeting: ø 32 - 38 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met spelende Chinese kinderen. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 16 cm ø. In goede staat.
Chinese geglazuurde antieke bloempot met meerkleurig verlopen decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 35 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Satsuma bloempot met geisha decors en Foo honden. Afmeting: 25 x 33 cm ø. In goede staat.
Zes stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omranding. Twee borden hebben haarscheur. Afmeting: ø 21 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Delftse Fayence sierschotel met bloempot en florale gecontourneerde decors. De Porceleyne Bijl. Randschade. Afmeting: ø 31 cm. In redelijke staat.
Blauwe keramieken St. Lukas - Utrecht bloemenvaas. 38 K. Gebruikssporen op glazuur. Afmeting: 25 x 14 cm ø. In goede staat.
Oud Engels Royal Albert porseleinen servies. Decor 'Old Country Roses'. Bestaande uit: Koffiepot, theepot, cakeschaal, vier kop + schotels, twee bonbonschaaltjes, koekjesschaal, suikerpot + melkkan. M...
Vier maal oud Chinees celadon porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Zestien delen Hollands keramiek. Betreft koningshuis. Onder andere: Gouda etc. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek Hollands Oranje keramiek. Bestaande uit: Zes borden en één bloemsteker. Gouda. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Grote Delftse keramieken gemberpot, Porceleyne Fles. Met florale decors. Afmeting: 29 x 22 cm ø. In goede staat.
Herend porseleinen mokka serviesje met florale/goud/vlinder decor en roos op deksel. Afmeting: 4 - 18 cm. In goede staat.
Grote Duitse handbeschilderde Rosenthal porseleinen dekseldoos met pauw en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 14 ø cm. In goede staat.
Lot oud/antiek Hollands aardewerk. Bevrijding Gouda, Soc. Ceramique etc. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Twee mooie 19e eeuwse Imari porseleinen schalen. Eén schelpvorm met landschap en floraal, goed. Eén karpervorm met figuren en floraal. Afmeting: 27 - 32 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén maal houder met hengsel, gelijmd. Eén maal bloempot, haarlijn. Eén maal drakenvaas, chip bodemrand. Afmeting: 15 - 26 cm. In redelijke staat.
Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met figuren decor rondom. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Eén dekselpotje, 18e eeuw. Eén napje, 18e - 19e eeuw. Eén dekseldoos, deksel gelijmd. Circa 1900. Afmeting: 7 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Zes Japanse Imari porseleinen vazen. 19e Eeuw. Bestaande uit: Grote vaas, goed. Twee kraagvaasjes, één beschadigd. Twee blauwe vaasjes, goed. Goud Imari vaasje, goed. Afmeting: 7,5 - 25 cm. In redelij...
Twee maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen bordjes met kippen, goud decor etc. Afmeting: ø 15,7 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse witte Delftse Fayence geribte schenkkan. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Vijf antieke steengoed voorraadkruiken. Afmeting: 33 - 43 cm. In goede staat.
Vier antieke parfumflesjes. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Drie maal Delfts blauw en één maal glas met emaille beschildering. Afmeting: H 5,5 - 9 cm. In goede staat.
Drie delig Makkums polychrome kaststel met molen decor. Circa 1900. Afmeting: 23 - 34 cm. In goede staat.
Twee antieke bisquit porseleinen beelden met vazen. Gemerkt + Nr. 9958. Circa 1890. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Drie-delig Delfts porseleinen kaststel met florale decors. Zes hoekig. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met florale decors en gecontourneerde omranding. Twee maal chip, één maal haarlijn. Afmeting: ø 28,5 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse blauwe Japanse Imari porseleinen vazen. Eén kraagvaas met florale decor. Eén grote geribde vaas, randschade . Eén kleinere geribde vaas, goed. Afmeting: 25 - 38 cm. In redelijk/goede s...
Mooie Duitse Passauer porseleinen jardiniere. Ontwerp Lenck, 1833 - 1936. Met putti en bloemen opgewerkt. Beschadigingen aan vingers en bloemen. Verder goed. Afmeting: 17 x 28 x 18 cm.
Twee diepe 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén gaaf, één kapot. Afmeting: ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude/antieke Chinees porseleinen kopjes met grijze glazen en Chinese tekens. Craquele glazuur. Afmeting: 5 - 8,5 cm ø. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met zes tekens bodemmerk. Met florale emaille decors. Afmeting: 6 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke keramieken wandschotels met twee dimensionale decors meeuwen boven zee met schepen. Met blindmerk. Circa 1900. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Antiek 20-pas tegeltableau met tekst Greetsiel. Voorzien van Hollands landschap met windmolens en boot met figuren in rivier (craquelé). Afmeting: 69 x 52 cm. In goede staat.
Grote Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met vis en krab. Nr. 2465 ZV. Afmeting: 8 x 23 x 20 cm. In goede staat.
Zes sets oude Chinese gemberpotten met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - ø 11 cm. In goede staat.