Zeven stuks 19e eeuwse Imari porseleinen miniatuur vaasjes met florale decor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans Satsuma keramiek. Eén kaststel, drie-delig met Foo honden. Eén grote bloempot, figuren decors. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.
Arnhemse plateel bloemenvaas met vogels en florale decor. Circa 1925. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.
Antiek Delfts blauw 6-pas tegeltableau. Circa 1920. Mogelijk Giethoorn. Enkele chips. Afmeting: 46 x 33 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse porseleinen kandelaar met meisje die plant giet. Gemerkt met anker en B. Kandelaar aangepast. Afmeting: 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf grote Duitse Neo Renaissance porseleinen schalen met rondom figuren decors en blindmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 36,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen potpourri houder/rookverdrijver, met figuren en lotusbladeren gedecoreerd. Bruin/groen glazuur. Afmeting: 21 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee maal Japan. Eén porseleinen Quan Yin, eerste helft 20e eeuw. Eén Chinese terracotta man met blauwe glazuur. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Vroege Chinees porseleinen penselenhouder en bloempot. Haarlijnen in penselen vaas. Afmeting: 8 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bordje met florale decor. Afmeting: 3,5 x 16 cm ø. In goede staat.
Zes grote oude handbeschilderde Duits porseleinen borden door Svetlana Storogenko. 20e Eeuw. Eén maal Meissen, goed. Eén maal Nymphenburg, goed. Eén maal Villeroy Boch, goed. En drie maal gelijmde bor...
Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal 19e eeuws Japans porselein. Twee kommen, twee schalen. Eén haarlijn in Imari kom + chip. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Eén maal Queng Long, landschap met pagode, haarscheur. Eén maal Imari, met wierookpot etc., haarscheur. Eén maal Japan, paradijsvogels, 19e eeuw, ha...
Twee zeer grote antieke Duitse vijf liter bierpullen. Bodem genummerd. Eén maal: Der Zitherspieler spielt der Jäger die zither recht fein. En één maal: Immer Wirb - das glück ist Mürb. Afmeting: 47 - ...
Twee antieke Weense porseleinen Jugendstil vazen met goud, florale, zweepslag en vrouw decor. Eén haarlijn in bovenrand. Afmeting: 27 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: K.P.M., drie keer Fürstenberg. Twee productie foute figuren. Eén tabakspijp kapot, één stukje af kleine jongen, één stok afgebroke...
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Handbeschilderd 'A.H'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 -19 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek Engels porselein. Eén grote Staffordshire hond is gelijmd. Afmeting: 9 -21 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Chinees terracotta figuur. Zwarte glazuur mat. 20e Eeuw. Minimale chips. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot in hazelnootvorm, gemerkt, 20e eeuw, 12,5x15,5x9,5øcm. Cond:G
Hongaarse porseleinen figuur. Kezzel Vestety Hollghaza. Knielende naakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Duits Meissen wit porseleinen vaasje. Japanse vormgeving. Circa 1980. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Duitse Hutschenreuther porseleinen vaas. Circa 1980. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse porseleinen plaquettes met religieuze voorstellingen. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.
Twee maal Engels Royal Doulton England porselein. Bestaande uit: Figuur Pickwick +figuur dame, Top o' the Hill. Afmeting: 10,5 - 19 cm. In goede staat.
Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvazen met florale decor. Afmeting; 13 - 18 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuwse Chinese porseleinen Queng Long borden met florale decors. Afmeting: ø 23,5 cm + ø 22,8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal oud/antiek porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 19e Eeuwse handbeschilderde flacon. Dekselpot met koperen deksel, circa 1900. Dekseldoos met goud/florale decor, circa 1900. Dekseldoos, ...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal waterpartij, chip. Eén maal tuin decor, chips. Afmeting: ø 21 - 21,7 cm. In redelijke staat.
Vijf oude/antieke Frans porseleinen borden met familiewapen decor. Goud/blauw. Afmeting: ø 25 -30 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen bloembakken met blauwe decors. Eén chip. In redelijk/goede staat.
Drie Chinese Familie Rose porseleinen snuffbottles met goud en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. 18e - 19e en 20e Eeuw. Bestaande uit: Octagonale trekpot, beschadigd. Twee gemberpotten. Trekpot zonder deksel. Inktstel. Zalfdoosje. Deksel. Afmeting: 8 - 16 cm. In redelijk/go...
Vier Chinees porseleinen miniatuur vaasjes met figuren decors en goudrand. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 - 9,5 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Blauw geglazuurde Foo-hond. Polychrome pauw. Polychrome paradijsvogel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese spekstenen Foo-tempelhonden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Chinese figuren. Eén Chinees houtgesneden figuur, gesigneerd, goed, 19e eeuw. Eén metalen Chinees meisje, circa 1920. Twee keramieken Foo-honden, 20e eeuw. Afmeting: 11 - 26 cm. In g...
19e Eeuws Chinees geglazuurde terracotta Foo-hond. Mooie kwaliteit ! Afmeting: 14 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen vaasjes met diverse blauwe decors. Drie vaasjes chip. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinese Yixing theepotten. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Twee stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decors. Lichte randschades. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen lachende haas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Zes delen Hollands Makkums polychrome aardewerk. Bestaande uit: Schenkkan, en vijf schalen. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse porseleinen tete a tete theeset. Voor twee personen. Zes-delige set met fijne florale goud decors en gecontourneerde omrandingen. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: ø 35 x 15 cm. I...
Zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met religieuze voorstelling. Eén kapot, één beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke bisquit porseleinen figuren. Twee maal Royal Dux, Bohemia, circa 1900. Damesfiguur hand beschadigd. Eén maal dame met tamboerijn + gemerkt C.H. 1900. Goed. Eén maal ijdel meisje, 19e eeuw...
Twee Italiaanse Napels porseleinen figuren groepen. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chips bij bloemenmeisje, bij andere figuur rugleuning gelijmd en twee vingers eraf. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelij...
Vier oude/antieke porseleinen figuren. Drie maal 19e eeuw, Frankrijk, goed. Eén maal Dresden, 20e eeuw, licht beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vier-delig Delfts kaststel met florale decors. Gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16,5 - 23 cm. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen gemberpot met Familie Rose figuren-decor. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 13 cm ø. In goede staat.
Acht maal Duits antiek keramiek. Mogelijk ook Marburger Keramik. Sommige gesigneerd. 19e - 20e Eeuw. Dekselpot, hengsel beschadigd. Verder chips mogelijk. Afmeting: 16 - 34 cm. In redelijk/goede staat...
Drie-delig antiek Engels of Duits Majolica vazenstel. Circa 1900. Twee schenkkannen, gelijmd. Eén bloempot, gelijmd. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijke staat.
Spaanse porseleinen lampenvoet met engelenkopjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 40 cm. In goede staat. Chips mogelijk.
Twee Duitse porseleinen (rookverdrijf) uilen. Elektrisch. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Napels, goud + bloem decor. Chips. Eén maal putti + bloemen, G.D.R. Duitsland. Chips. Afmeting: 21 - 28 cm. In redelijke staat.
Grote Duitse Thüringen porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Handbeschilderde grote Duitse K.P.M. porseleinen vaas. Door Svetlana Storogenko. Met damesportretten en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Groot oud Duits Sitzendorf porselein figuur. 'Edele heer met sabel'. 20e Eeuw. Monogram 'G.W'. Bakfout in basis. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose florale decor en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren in Jugendstil kleuren. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 50 - 51 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Boeren paar. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 30 - 31 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figuur. Voorstellende: Een messenslijper. Stukje af. Afmeting: 35 x 29 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figurengroep. Voorstellende: Twee dam-spelende oude heren met liggende hond. Afmeting: 24 x 42 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuur. Voorstellende een schoenmaker aan het werk en poes. Afmeting: 25 x 33 x 18 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Zes-delig Chinees porseleinen Familie Noir theeservies. Circa 1950. Afmeting: 3,5 - 16 cm. In goede staat.
Tien delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes, gemerkt met visser in landschap decor. Twee kommen, blauw. Twee kommen, Familie Verte, beschadigd. Afmeting: 4,5 - 11 cm. In redelij...
Duitse Rosenthal porseleinen dekseldoos. Winifred Kunstabteilung. Floraal met goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Vijf maal diverse 19e eeuwse Chinees/Japanse sierborden. Eén Familie Rose bord heeft haarlijn, verder in goede staat. Afmeting: ø 23 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig Delfts keramieken kaststel. Circa 1920. Met druiven en landschappen decor. Eén vaas kapot. Afmeting: 26 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee aparte 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte omranding en bloem decors. Eén haarlijn en één chip. Afmeting: ø 31 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselkommen met goud en tuin decors. Afmeting: 7 x 11 cm ø. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels, gecontourneerd met florale decors. Eén gelijmd. Afmeting: ø 31 - 36 cm. In matig/goede staat.
Acht stuks 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen miniatuur vaasjes met florale decors. Afmeting: H 3,5 - 9,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese republikeinse porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren decor. Bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: ø 25,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, floraal en vlinder decor. Eén schotel chip. Eén schotel bodemrand beschadigd. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinees porseleinen siervaas met florale decors en tekens. Haarlijnen + bovenrand beschadigd. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke Chinese/Japanse sierschotels. Eén maal China, floraal, beschadigd. Eén maal Japan, floraal + vogel, goed. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In matig/goede staat.
Vier Duitse wit-porseleinen vogels. 20e Eeuw. Genummerd. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Antiek 14-delig Japans porseleinen theeservies met landschappen, figuren- en goud decors. Mooi gedetailleerd. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen borden met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 17 - 8 cm ø. In goede staat.
Twee antieke porseleinen figuren. Gemerkt met M. Beide beschadigd. Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel en florale decor. Circa 1900. Twee chips of ouder. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.
Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Twee Familie Rose bordjes, één beschadigd. Eén Familie Rose kop + schotel, goed. Afmeting: 11 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Spaanse Lladro figuren. Bestaande uit: Terriër en een wezel bij bloesemboom. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mangaan 4-pas tegeltableau met florale decor. Eén hoekje beschadigd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen Familie Verte bordjes met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: ø 13,5 cm. In goede staat.
Spaanse tafellamp met porseleinen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee Duitse Tettau porseleinen papegaaien met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 19 -22 cm. In goede staat.
Vijf stuks diverse 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierborden. Eén bord met haarlijn + chip, verder goed. Afmeting: ø 21 - 22 cm. In goede staat.
Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...
Drie oude Duitse steengoed bierpullen met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.