Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

7x Imari vaasjes, divers
Startprijs 70 EUR

Zeven stuks 19e eeuwse Imari porseleinen miniatuur vaasjes met florale decor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Lot antiek Japans Satsuma keramiek
Startprijs 70 EUR

Lot antiek Japans Satsuma keramiek. Eén kaststel, drie-delig met Foo honden. Eén grote bloempot, figuren decors. Afmeting: 18 - 26 cm. In goede staat.

Platelen bolvaas, 1925
Startprijs 70 EUR

Arnhemse plateel bloemenvaas met vogels en florale decor. Circa 1925. Afmeting: 24 x 20 cm ø. In goede staat.

Delfts 6-Pas tegeltableau in lijst
Startprijs 70 EUR

Antiek Delfts blauw 6-pas tegeltableau. Circa 1920. Mogelijk Giethoorn. Enkele chips. Afmeting: 46 x 33 cm. In redelijke staat.

Porseleinen kandelaar
Startprijs 65 EUR

Antieke Duitse porseleinen kandelaar met meisje die plant giet. Gemerkt met anker en B. Kandelaar aangepast. Afmeting: 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

5x Porseleinen borden
Startprijs 65 EUR

Vijf grote Duitse Neo Renaissance porseleinen schalen met rondom figuren decors en blindmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 36,5 cm ø. In goede staat.

Porseleinen potpourri houder, China
Startprijs 65 EUR

Oude Chinees porseleinen potpourri houder/rookverdrijver, met figuren en lotusbladeren gedecoreerd. Bruin/groen glazuur. Afmeting: 21 x 14 cm ø. In goede staat.

2x Japanse Quan Yin figuren
Startprijs 65 EUR

Twee maal Japan. Eén porseleinen Quan Yin, eerste helft 20e eeuw. Eén Chinese terracotta man met blauwe glazuur. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

Penseelhouder + bloempot
Startprijs 60 EUR

Vroege Chinees porseleinen penselenhouder en bloempot. Haarlijnen in penselen vaas. Afmeting: 8 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bordje
Startprijs 60 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bordje met florale decor. Afmeting: 3,5 x 16 cm ø. In goede staat.

6x Handbeschilderde borden
Startprijs 60 EUR

Zes grote oude handbeschilderde Duits porseleinen borden door Svetlana Storogenko. 20e Eeuw. Eén maal Meissen, goed. Eén maal Nymphenburg, goed. Eén maal Villeroy Boch, goed. En drie maal gelijmde bor...

4x Imari schotels
Startprijs 60 EUR

Vier grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotels met diverse decors. Onder andere: Kraanvogels, landschap, floraal. Grootste bord beschadigd. Afmeting: 29 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

4x 19e Eeuws Japans porselein
Startprijs 60 EUR

Vier maal 19e eeuws Japans porselein. Twee kommen, twee schalen. Eén haarlijn in Imari kom + chip. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

3x Borden, Divers
Startprijs 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, divers. Eén maal Queng Long, landschap met pagode, haarscheur. Eén maal Imari, met wierookpot etc., haarscheur. Eén maal Japan, paradijsvogels, 19e eeuw, ha...

2x Zeer grote bierpullen
Startprijs 60 EUR

Twee zeer grote antieke Duitse vijf liter bierpullen. Bodem genummerd. Eén maal: Der Zitherspieler spielt der Jäger die zither recht fein. En één maal: Immer Wirb - das glück ist Mürb. Afmeting: 47 - ...

2x Porseleinen vazen met vrouw
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Weense porseleinen Jugendstil vazen met goud, florale, zweepslag en vrouw decor. Eén haarlijn in bovenrand. Afmeting: 27 cm. In redelijk/goede staat.

5x Porseleinen beelden
Startprijs 60 EUR

Vijf Duitse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: K.P.M., drie keer Fürstenberg. Twee productie foute figuren. Eén tabakspijp kapot, één stukje af kleine jongen, één stok afgebroke...

2x Sitzendorf figuren
Startprijs 60 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.

2 x Sitzendorf figuren
Startprijs 60 EUR

Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Handbeschilderd 'A.H'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 -19 cm. In goede staat.

Porseleinen Staffordshire honden etc.
Startprijs 60 EUR

Zeven delen oud/antiek Engels porselein. Eén grote Staffordshire hond is gelijmd. Afmeting: 9 -21 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees terracotta beeld
Startprijs 60 EUR

Oud Chinees terracotta figuur. Zwarte glazuur mat. 20e Eeuw. Minimale chips. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Yixing theepot
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese Yixing theepot in hazelnootvorm, gemerkt, 20e eeuw, 12,5x15,5x9,5øcm. Cond:G

Hongaarse porseleinen figuur, Naakte dame
Startprijs 60 EUR

Hongaarse porseleinen figuur. Kezzel Vestety Hollghaza. Knielende naakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.

Meissen vaasje, 1980
Startprijs 60 EUR

Duits Meissen wit porseleinen vaasje. Japanse vormgeving. Circa 1980. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Hutschenreuther vaas
Startprijs 60 EUR

Duitse Hutschenreuther porseleinen vaas. Circa 1980. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

2x Porseleinen plaquette
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse porseleinen plaquettes met religieuze voorstellingen. Afmeting: 22 x 16 cm. In goede staat.

2x Royal Doulton
Startprijs 60 EUR

Twee maal Engels Royal Doulton England porselein. Bestaande uit: Figuur Pickwick +figuur dame, Top o' the Hill. Afmeting: 10,5 - 19 cm. In goede staat.

4x Imari pijpvaasjes
Startprijs 60 EUR

Vier stuks 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen pijpvazen met florale decor. Afmeting; 13 - 18 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, Queng Long
Startprijs 60 EUR

Twee maal 18e eeuwse Chinese porseleinen Queng Long borden met florale decors. Afmeting: ø 23,5 cm + ø 22,8 cm. In goede staat.

2x Chinese borden, Queng Long
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long borden met florale decors. Minimale randglazuurschades. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

4x Oud/antiek porselein
Startprijs 60 EUR

Vier maal oud/antiek porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 19e Eeuwse handbeschilderde flacon. Dekselpot met koperen deksel, circa 1900. Dekseldoos met goud/florale decor, circa 1900. Dekseldoos, ...

2x Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal waterpartij, chip. Eén maal tuin decor, chips. Afmeting: ø 21 - 21,7 cm. In redelijke staat.

5x Porseleinen wapenschotels
Startprijs 60 EUR

Vijf oude/antieke Frans porseleinen borden met familiewapen decor. Goud/blauw. Afmeting: ø 25 -30 cm. In goede staat.

2x Chinese bloembakken
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen bloembakken met blauwe decors. Eén chip. In redelijk/goede staat.

3x Familie Rose snuffbottles
Startprijs 60 EUR

Drie Chinese Familie Rose porseleinen snuffbottles met goud en florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Lot Chinees porselein. 18e - 19e en 20e Eeuw. Bestaande uit: Octagonale trekpot, beschadigd. Twee gemberpotten. Trekpot zonder deksel. Inktstel. Zalfdoosje. Deksel. Afmeting: 8 - 16 cm. In redelijk/go...

4x Miniatuur vaasjes, China
Startprijs 60 EUR

Vier Chinees porseleinen miniatuur vaasjes met figuren decors en goudrand. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 - 9,5 cm. In goede staat.

3x Chinees porseleinen figuren
Startprijs 60 EUR

Drie oude Chinees porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Blauw geglazuurde Foo-hond. Polychrome pauw. Polychrome paradijsvogel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.

Set Chinees speksteen 'Dogs of Foo'
Startprijs 60 EUR

Twee oude/antieke Chinese spekstenen Foo-tempelhonden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke Chinese figuren
Startprijs 60 EUR

Vier oude/antieke Chinese figuren. Eén Chinees houtgesneden figuur, gesigneerd, goed, 19e eeuw. Eén metalen Chinees meisje, circa 1920. Twee keramieken Foo-honden, 20e eeuw. Afmeting: 11 - 26 cm. In g...

Antieke Chinese Foo-hond
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws Chinees geglazuurde terracotta Foo-hond. Mooie kwaliteit ! Afmeting: 14 x 13 x 9 cm. In goede staat.

4x Chinese miniatuur vaasjes
Startprijs 60 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen vaasjes met diverse blauwe decors. Drie vaasjes chip. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijke staat.

2x Dekselvaasjes met Foo hond
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Oude Yixing theepotten
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinese Yixing theepotten. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decors. Lichte randschades. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

Porseleinen Rosenthal haas
Startprijs 60 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen lachende haas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

6x Makkums aardewerk
Startprijs 60 EUR

Zes delen Hollands Makkums polychrome aardewerk. Bestaande uit: Schenkkan, en vijf schalen. Afmeting: 15,5 - 23 cm. In goede staat.

Tete a tete theeset, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse porseleinen tete a tete theeset. Voor twee personen. Zes-delige set met fijne florale goud decors en gecontourneerde omrandingen. Vermoedelijk Frankrijk. Afmeting: ø 35 x 15 cm. I...

Zes 19e eeuwse tegels
Startprijs 60 EUR

Zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met religieuze voorstelling. Eén kapot, één beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antiek bisquit porselein
Startprijs 60 EUR

Vier antieke bisquit porseleinen figuren. Twee maal Royal Dux, Bohemia, circa 1900. Damesfiguur hand beschadigd. Eén maal dame met tamboerijn + gemerkt C.H. 1900. Goed. Eén maal ijdel meisje, 19e eeuw...

2x Porseleinen beeldengroep
Startprijs 60 EUR

Twee Italiaanse Napels porseleinen figuren groepen. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chips bij bloemenmeisje, bij andere figuur rugleuning gelijmd en twee vingers eraf. Afmeting: 16 - 19 cm. In redelij...

4x Oude/antieke porseleinen figuren
Startprijs 60 EUR

Vier oude/antieke porseleinen figuren. Drie maal 19e eeuw, Frankrijk, goed. Eén maal Dresden, 20e eeuw, licht beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

4-Delig Delftsblauw kaststel
Startprijs 55 EUR

Vier-delig Delfts kaststel met florale decors. Gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16,5 - 23 cm. In goede staat.

Gemberpotje met figuren
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese porseleinen gemberpot met Familie Rose figuren-decor. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 13 cm ø. In goede staat.

Lot antiek Duits keramiek
Startprijs 50 EUR

Acht maal Duits antiek keramiek. Mogelijk ook Marburger Keramik. Sommige gesigneerd. 19e - 20e Eeuw. Dekselpot, hengsel beschadigd. Verder chips mogelijk. Afmeting: 16 - 34 cm. In redelijk/goede staat...

3-Delig Majolica vazenstel
Startprijs 50 EUR

Drie-delig antiek Engels of Duits Majolica vazenstel. Circa 1900. Twee schenkkannen, gelijmd. Eén bloempot, gelijmd. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijke staat.

Porseleinen lampenvoet
Startprijs 50 EUR

Spaanse porseleinen lampenvoet met engelenkopjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 40 cm. In goede staat. Chips mogelijk.

2x Porseleinen uilen
Startprijs 50 EUR

Twee Duitse porseleinen (rookverdrijf) uilen. Elektrisch. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.

2x Porseleinen schalen
Startprijs 50 EUR

Twee grote porseleinen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal Napels, goud + bloem decor. Chips. Eén maal putti + bloemen, G.D.R. Duitsland. Chips. Afmeting: 21 - 28 cm. In redelijke staat.

Thuringen figurengroep
Startprijs 50 EUR

Grote Duitse Thüringen porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

KPM vaas
Startprijs 50 EUR

Handbeschilderde grote Duitse K.P.M. porseleinen vaas. Door Svetlana Storogenko. Met damesportretten en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 21 x 14 cm. In goede staat.

Groot Sitzendorf figuur
Startprijs 50 EUR

Groot oud Duits Sitzendorf porselein figuur. 'Edele heer met sabel'. 20e Eeuw. Monogram 'G.W'. Bakfout in basis. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Chinese vaas met tekens
Startprijs 50 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose florale decor en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

2x Sitzendorf beelden
Startprijs 50 EUR

Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren in Jugendstil kleuren. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 50 - 51 cm. In goede staat.

2 Grote figuren, Sitzendorf
Startprijs 50 EUR

Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Boeren paar. 20e Eeuw. Handbeschilderd door A.H. Afmeting: 30 - 31 cm. In goede staat.

Porseleinen beeldengroep, Napels Kings
Startprijs 50 EUR

Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figuur. Voorstellende: Een messenslijper. Stukje af. Afmeting: 35 x 29 x 18 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen beeldengroep, Napels Kings
Startprijs 50 EUR

Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figurengroep. Voorstellende: Twee dam-spelende oude heren met liggende hond. Afmeting: 24 x 42 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Grote beeldengroep, Kings Napels
Startprijs 50 EUR

Oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuur. Voorstellende een schoenmaker aan het werk en poes. Afmeting: 25 x 33 x 18 cm. In goede staat.

5x Antieke Chinese Foo-honden
Startprijs 50 EUR

Vijf antieke Chinese steen gebeeldhouwde Foo-honden/Tempel-honden. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Chinees Familie Noir theeservies, 1950
Startprijs 50 EUR

Zes-delig Chinees porseleinen Familie Noir theeservies. Circa 1950. Afmeting: 3,5 - 16 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (10x)
Startprijs 50 EUR

Tien delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Zes kopjes, gemerkt met visser in landschap decor. Twee kommen, blauw. Twee kommen, Familie Verte, beschadigd. Afmeting: 4,5 - 11 cm. In redelij...

Rosenthal dekseldoos
Startprijs 50 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen dekseldoos. Winifred Kunstabteilung. Floraal met goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 18,5 cm ø. In goede staat.

5x Japanse borden, Divers
Startprijs 50 EUR

Vijf maal diverse 19e eeuwse Chinees/Japanse sierborden. Eén Familie Rose bord heeft haarlijn, verder in goede staat. Afmeting: ø 23 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

5-Delig Delfts kaststel, 1920
Startprijs 50 EUR

Vijf-delig Delfts keramieken kaststel. Circa 1920. Met druiven en landschappen decor. Eén vaas kapot. Afmeting: 26 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

2x Imari schalen, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee aparte 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte omranding en bloem decors. Eén haarlijn en één chip. Afmeting: ø 31 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

3x Japanse Imari dekselkommen
Startprijs 50 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselkommen met goud en tuin decors. Afmeting: 7 x 11 cm ø. In goede staat.

3x Japanse Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels, gecontourneerd met florale decors. Eén gelijmd. Afmeting: ø 31 - 36 cm. In matig/goede staat.

8x Kutani vaasjes
Startprijs 50 EUR

Acht stuks 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen miniatuur vaasjes met florale decors. Afmeting: H 3,5 - 9,5 cm. In goede staat.

Familie Rose dekselvaas
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese republikeinse porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren decor. Bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: ø 25,5 cm. In redelijke staat.

2x Chinees bordje, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met geisha, floraal en vlinder decor. Eén schotel chip. Eén schotel bodemrand beschadigd. Afmeting: ø 13,5 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas met tekens
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen siervaas met florale decors en tekens. Haarlijnen + bovenrand beschadigd. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.

2x Grote Chinees/Japanse schotels
Startprijs 50 EUR

Twee grote antieke Chinese/Japanse sierschotels. Eén maal China, floraal, beschadigd. Eén maal Japan, floraal + vogel, goed. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In matig/goede staat.

4x Wit porselein
Startprijs 50 EUR

Vier Duitse wit-porseleinen vogels. 20e Eeuw. Genummerd. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

Antiek 14-delig Japans servies
Startprijs 50 EUR

Antiek 14-delig Japans porseleinen theeservies met landschappen, figuren- en goud decors. Mooi gedetailleerd. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese borden
Startprijs 50 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen borden met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 17 - 8 cm ø. In goede staat.

2x Antieke porseleinen figuren
Startprijs 50 EUR

Twee antieke porseleinen figuren. Gemerkt met M. Beide beschadigd. Afmeting: 22 - 23 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese vaas, 1900
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel en florale decor. Circa 1900. Twee chips of ouder. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Drie delen 19e eeuws Chinees porselein. Twee Familie Rose bordjes, één beschadigd. Eén Familie Rose kop + schotel, goed. Afmeting: 11 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Lladro beeldjes
Startprijs 50 EUR

Twee Spaanse Lladro figuren. Bestaande uit: Terriër en een wezel bij bloesemboom. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

18e Eeuws 4-pas tegeltableau
Startprijs 50 EUR

18e Eeuwse mangaan 4-pas tegeltableau met florale decor. Eén hoekje beschadigd. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinese borden
Startprijs 50 EUR

Vijf maal Chinees porseleinen Familie Verte bordjes met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: ø 13,5 cm. In goede staat.

Spaanse tafellamp
Startprijs 50 EUR

Spaanse tafellamp met porseleinen figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

2x Duitse Tettau papegaaien
Startprijs 50 EUR

Twee Duitse Tettau porseleinen papegaaien met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 19 -22 cm. In goede staat.

5x Japanse Imari sierborden
Startprijs 50 EUR

Vijf stuks diverse 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierborden. Eén bord met haarlijn + chip, verder goed. Afmeting: ø 21 - 22 cm. In goede staat.

2x Meissen porselein
Startprijs 50 EUR

Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...

3x Bierpullen met muziek
Startprijs 45 EUR

Drie oude Duitse steengoed bierpullen met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.