Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke platelen bloempot 6194
Antieke platelen bloempot

Resultaat:

75 EUR

Platelen bolvaas, 1925 6195
Platelen bolvaas, 1925
Startprijs 70 EUR
Platelen vaasje 6196
Platelen vaasje
Startprijs 200 EUR
2x Antiek Gouda plateel 6197
2x Antiek Gouda plateel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Art Nouveau vazen, Arnhem 6198
2x Art Nouveau vazen, Arnhem

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Japanse kraagvazen 6199
2x Japanse kraagvazen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
5x Inhuldiging bekers Wilhelmina 6200
5x Inhuldiging bekers Wilhelmina

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Grote Chinese gemberpotten 6201
2x Grote Chinese gemberpotten

Resultaat:

35 EUR

3x Imari porselein, 18e eeuw 6202
3x Imari porselein, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Grote Familie Rose vaas, 1900 6203
Grote Familie Rose vaas, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Kantonese vaas bronzen voet 6204
2x Kantonese vaas bronzen voet

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Satsuma bloempot met messing 6205
Satsuma bloempot met messing

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6207
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
4x Oud Chinees porselein 6208
4x Oud Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek Chinees bord  + Imari bord 6209
Antiek Chinees bord + Imari bord

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Familie Rose vazen (Cheng Lung) 6210
2x Familie Rose vazen (Cheng Lung)

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Chinese blauwe drakenschotel 6211
Chinese blauwe drakenschotel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Delftse borden, 18e eeuw 6212
2x Delftse borden, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Fayence borden 6213
2x Fayence borden

Resultaat:

100 EUR

Delftse plaquette, 20e eeuw 6214
Delftse plaquette, 20e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Makkumse dekselvaas 6215
Makkumse dekselvaas

Resultaat:

40 EUR

Lot Makkums aardewerk 6216
Lot Makkums aardewerk
Startprijs 35 EUR
Oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk 6217
Oud/antiek Delfts/Makkums aardewerk
Startprijs 30 EUR
Verkocht
3-Delig Makkums kaststel 6218
3-Delig Makkums kaststel

Resultaat:

60 EUR

6x Makkums aardewerk 6219
6x Makkums aardewerk
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Makkums hondje 6220
Makkums hondje

Resultaat:

80 EUR

3x Oude/antieke Delftse sierschotels 6221
3x Oude/antieke Delftse sierschotels
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Makkumse sierschotel, 19e eeuw. 6222
Makkumse sierschotel, 19e eeuw.

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3x Makkums, schenkkan en bord 6223
3x Makkums, schenkkan en bord

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot Makkums (5x) 6224
Lot Makkums (5x)

Resultaat:

35 EUR

2x Antieke Porceleyne Fles dekselpotten 6225
2x Antieke Porceleyne Fles dekselpotten
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3x Kantonese vazen 6226
3x Kantonese vazen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Kantonese vazen 6227
2x Kantonese vazen

Resultaat:

300 EUR

2x Kantonese vazen 6228
2x Kantonese vazen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Kantonese vaas 6229
Kantonese vaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot oud Japans goud-Imari 6230
Lot oud Japans goud-Imari

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Kapitale Familie Rose schotel, 18e eeuw 6231
Kapitale Familie Rose schotel, 18e eeuw

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Antiek Chinees Familie Verte schotel 6232
Antiek Chinees Familie Verte schotel

Resultaat:

600 EUR

Familie Rose bord, 19e eeuw 6233
Familie Rose bord, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Grote Chinese kop en schotels 6234
2x Grote Chinese kop en schotels

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Groot  Chinees Imari bord, 18e eeuw 6235
Groot Chinees Imari bord, 18e eeuw

Resultaat:

250 EUR

6x Chinese Kang Xi borden, 17e-18e eeuw 6236
6x Chinese Kang Xi borden, 17e-18e eeuw
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Zes Chinese Imari borden, 18e eeuw 6237
Zes Chinese Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

2x Lladro beeldjes 6238
2x Lladro beeldjes
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3x Goebel borden 6239
3x Goebel borden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw 6240
3x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein, 18e eeuw 6241
Lot Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6242
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x Chinese Familie Rose kop + schotels, 18e eeuw 6243
3x Chinese Familie Rose kop + schotels, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinees A'dams bont schenkkannetje, 18e eeuw 6244
Chinees A'dams bont schenkkannetje, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Familie Rose plaquette 6245
Familie Rose plaquette

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
3x Oud Chinees porselein 6246
3x Oud Chinees porselein

Resultaat:

375 EUR

2x Antieke Chinese Kang Xi borden 6247
2x Antieke Chinese Kang Xi borden
Startprijs 100 EUR
Majolica pot 6248
Majolica pot
Startprijs 80 EUR
Majolica stuk 6249
Majolica stuk
Startprijs 125 EUR
Verkocht
4x Antieke parfumflesjes 6250
4x Antieke parfumflesjes

Resultaat:

60 EUR

Familie Rose sierschotel ø 28 cm, 18e eeuw 6251
Familie Rose sierschotel ø 28 cm, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Verkocht
8x Chinees porselein 6252
8x Chinees porselein

Resultaat:

70 EUR

Lot Chinees porselein, 19e eeuw 6253
Lot Chinees porselein, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Familie Rose schotel 6254
Familie Rose schotel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Oud/antiek Chinees porselein 6255
2x Oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Oude Chinese hoornbeker 6256
Oude Chinese hoornbeker

Resultaat:

400 EUR

6x Familie Rose borden, 18e eeuw 6257
6x Familie Rose borden, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Chinese Kang Xi vaas 6258
Chinese Kang Xi vaas

Resultaat:

110 EUR

Antieke Chinese vaas, 1900 6259
Antieke Chinese vaas, 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot Chin. Familie Rose, Capucijner porselein 6260
Lot Chin. Familie Rose, Capucijner porselein

Resultaat:

200 EUR

Lot antiek Japans Satsuma keramiek 6261
Lot antiek Japans Satsuma keramiek
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Chinese bonbonschaal met zilver 6262
Chinese bonbonschaal met zilver

Resultaat:

110 EUR

Porseleinen lamp met brons 6263
Porseleinen lamp met brons
Startprijs 200 EUR
2x Antieke porseleinen figuren 6264
2x Antieke porseleinen figuren
Startprijs 50 EUR
Volkstedst porselein, Paradijsvogel 6265
Volkstedst porselein, Paradijsvogel
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Dekselschaal, 1900 6266
Dekselschaal, 1900

Resultaat:

50 EUR

Monogram H.Z., Fruitschillende man 6267
Monogram H.Z., Fruitschillende man
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Herend porselein 6268
2x Herend porselein

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Herend mokka servies 6269
Herend mokka servies

Resultaat:

63 EUR

Verkocht
3-Delige vazenset 6270
3-Delige vazenset

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Rosenthal dekseldoos 6271
Rosenthal dekseldoos

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Porseleinen teckel, Wagner-Nürnberg 6272
Porseleinen teckel, Wagner-Nürnberg

Resultaat:

150 EUR

Porseleinen Rosenthal haas 6273
Porseleinen Rosenthal haas
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Oude Amfora vaas 6274
Oude Amfora vaas

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
5x Diverse steengoed kruiken 6275
5x Diverse steengoed kruiken

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5x Borden met spreuk (aardewerk) 6276
5x Borden met spreuk (aardewerk)

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
4x Antieke spreukborden 6277
4x Antieke spreukborden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts Fayence kaststel 6278
5-Delig Delfts Fayence kaststel

Resultaat:

100 EUR

4x Delfts blauwe borden 6279
4x Delfts blauwe borden
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Delftse Fayence witte schenkkan 6280
Delftse Fayence witte schenkkan

Resultaat:

60 EUR

4x Delfts blauw 6281
4x Delfts blauw
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Fayence sierschotel 'De Porceleyne Bijl' 6282
Fayence sierschotel 'De Porceleyne Bijl'

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Delftse Fayence vaas, 18e eeuw 6283
Delftse Fayence vaas, 18e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Delfts bord, 18e eeuw 6284
Delfts bord, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke sierschotel, Porceleyne Fles 6285
Antieke sierschotel, Porceleyne Fles

Resultaat:

525 EUR

2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw 6286
2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
3x Oude/antieke vazen 6287
3x Oude/antieke vazen
Startprijs 80 EUR
2x Delftse knobbelvazen 6288
2x Delftse knobbelvazen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3x Delfts blauwe vazen 6289
3x Delfts blauwe vazen

Resultaat:

210 EUR

Kaststel, Porceleyne Fles 6290
Kaststel, Porceleyne Fles
Startprijs 120 EUR