Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Familie Rose borden, 18e eeuw 6097
3x Familie Rose borden, 18e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Kapitale Japanse Wanli-stijl schotel, 19e eeuw 6098
Kapitale Japanse Wanli-stijl schotel, 19e eeuw

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Drie grote Queng Lung sierschotels, 18e eeuw 6099
Drie grote Queng Lung sierschotels, 18e eeuw

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Antieke Chinese boeddha van jade 6100
Antieke Chinese boeddha van jade

Resultaat:

850 EUR

4x Keramieken Lille schalen, 1880 6101
4x Keramieken Lille schalen, 1880
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Chinese pijpvaas 19e eeuw 6102
Chinese pijpvaas 19e eeuw

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
2x Chinees Kang Xi dekselvaasje, 17e-18e eeuw 6103
2x Chinees Kang Xi dekselvaasje, 17e-18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Kang Xi peperstrooier met zilveren montuur 6104
Kang Xi peperstrooier met zilveren montuur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Blauw glazuur vaas met zilver (Mei Ping) 6106
Blauw glazuur vaas met zilver (Mei Ping)

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Kapitale Japanse Satsuma vaas, 19e eeuw 6107
Kapitale Japanse Satsuma vaas, 19e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
3x Japanse Imari vazen 6108
3x Japanse Imari vazen

Resultaat:

60 EUR

5x Japanse Imari sierborden 6109
5x Japanse Imari sierborden
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Imari schalen, 19e eeuw 6110
2x Imari schalen, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Imari bordjes 6111
3x Imari bordjes

Resultaat:

30 EUR

2x Imari borden 6112
2x Imari borden
Startprijs 30 EUR
Verkocht
3x Imari porselein 6113
3x Imari porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Imari pijpvazen 6114
2x Imari pijpvazen

Resultaat:

75 EUR

2x Imari borden, 19e eeuw 6115
2x Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lot Imari porselein 6116
Lot Imari porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Imari hangbloempot 6117
Imari hangbloempot

Resultaat:

90 EUR

3x Imari schalen 6118
3x Imari schalen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Japans Imari porselein 6119
2x Japans Imari porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke lamp met Imari porselein 6120
Antieke lamp met Imari porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Imari dekselvaasjes 6121
2x Imari dekselvaasjes

Resultaat:

110 EUR

2x Imari bloempotten 6122
2x Imari bloempotten
Startprijs 80 EUR
4x Imari miniatuurvaasjes 6123
4x Imari miniatuurvaasjes
Startprijs 80 EUR
Lot Imari porselein, 19e eeuw 6124
Lot Imari porselein, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
3x Chinese sierschotel 6125
3x Chinese sierschotel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Hutschenreuther figuur 6126
Hutschenreuther figuur

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Italiaans porseleinen figuur 6127
Italiaans porseleinen figuur

Resultaat:

40 EUR

4x Oude/antieke porseleinen figuren 6128
4x Oude/antieke porseleinen figuren
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Grote Duitse Thüringen danseres 6129
Grote Duitse Thüringen danseres

Resultaat:

210 EUR

2x Duitse Tettau papegaaien 6130
2x Duitse Tettau papegaaien
Startprijs 50 EUR
2x Porseleinen beeldengroep 6131
2x Porseleinen beeldengroep
Startprijs 60 EUR
Chinees porseleinen papegaai 6132
Chinees porseleinen papegaai
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese groene karper, 1900 6133
Chinese groene karper, 1900

Resultaat:

95 EUR

4x Antiek bisquit porselein 6134
4x Antiek bisquit porselein
Startprijs 60 EUR
Sculptuur van zeeleeuw 6135
Sculptuur van zeeleeuw
Startprijs 40 EUR
2x Hutschenreuther beeldjes 6136
2x Hutschenreuther beeldjes
Startprijs 140 EUR
Spaanse tafellamp 6137
Spaanse tafellamp
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Goudsteenservies, 19e eeuw 6138
Goudsteenservies, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Antieke siervazen, 1900 6139
2x Antieke siervazen, 1900

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Servies, Wedgwood Amherst 6140
Servies, Wedgwood Amherst

Resultaat:

450 EUR

7x Porseleinen Petrus Regout soepkommen 6141
7x Porseleinen Petrus Regout soepkommen
Startprijs 80 EUR
6x Societe Ceramique Maastricht borden 6142
6x Societe Ceramique Maastricht borden
Startprijs 90 EUR
2x Grote terracotta siervazen 6143
2x Grote terracotta siervazen
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Engelse creamware bonbonniere 6144
Engelse creamware bonbonniere

Resultaat:

90 EUR

Vier Delfts bonte aardewerken borden 6145
Vier Delfts bonte aardewerken borden
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Keramieken piedestal met bloembak 6146
Keramieken piedestal met bloembak

Resultaat:

300 EUR

Baardmanskruik, 18e eeuw 6147
Baardmanskruik, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Delfts blauwe schotel, 18e eeuw 6148
Delfts blauwe schotel, 18e eeuw

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
3-Delig Imari kaststel 6149
3-Delig Imari kaststel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Keramieken St. Lukas vaas 6150
Keramieken St. Lukas vaas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas 6151
Chinese drakenvaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
7x Oude Chinese vazen 6152
7x Oude Chinese vazen

Resultaat:

95 EUR

6x  Chinese 18e Eeuwse borden 6153
6x Chinese 18e Eeuwse borden
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinese klapmutskom, 18 eeuw 6154
Chinese klapmutskom, 18 eeuw

Resultaat:

160 EUR

Kapitale Chinese Familie Verte schotel 6155
Kapitale Chinese Familie Verte schotel
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein, 18e-19e eeuw 6156
Lot Chinees porselein, 18e-19e eeuw

Resultaat:

375 EUR

2x Antieke Chinese kommen 6157
2x Antieke Chinese kommen
Startprijs 100 EUR
Lachende boeddha van agaat 6158
Lachende boeddha van agaat
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Grote Chinese gemberpotten 6159
2x Grote Chinese gemberpotten

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Kang Xi vaas, Sang de Boeuf 6160
Kang Xi vaas, Sang de Boeuf

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen, 19e eeuw 6161
2x Chinese vazen, 19e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Chinese-Kantonese vaas 6162
Antieke Chinese-Kantonese vaas

Resultaat:

120 EUR

5x Chinese borden 6163
5x Chinese borden
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Chinees porseleinen trekpot, 18e-19e eeuw 6164
Chinees porseleinen trekpot, 18e-19e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Lot diverse antieke tegels 6165
Lot diverse antieke tegels
Startprijs 80 EUR
Zes 19e eeuwse tegels 6166
Zes 19e eeuwse tegels
Startprijs 60 EUR
Verkocht
12-Pas Majolica tegeltableau 6167
12-Pas Majolica tegeltableau

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot diverse tegels 6168
Lot diverse tegels

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
6x Tegels, 17e-18e eeuw 6169
6x Tegels, 17e-18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

18e Eeuws 4-pas tegeltableau 6170
18e Eeuws 4-pas tegeltableau
Startprijs 50 EUR
Delfts 6-Pas tegeltableau in lijst 6171
Delfts 6-Pas tegeltableau in lijst
Startprijs 70 EUR
Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten 6172
Zes Delftse tegels in lijst, Ambachten
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Lot Hollandse tegels 6173
Lot Hollandse tegels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Groot tegeltableau 6174
Groot tegeltableau

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
13x Hollandse tegels 6175
13x Hollandse tegels

Resultaat:

40 EUR

3x Antiek Villeroy & Boch 6176
3x Antiek Villeroy & Boch
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Twee antieke wandschotels 6177
Twee antieke wandschotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
12 Gemberpotten (6 sets) 6178
12 Gemberpotten (6 sets)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
12x Gemberpot (6 sets) 6179
12x Gemberpot (6 sets)

Resultaat:

60 EUR

Set Engelse kandelaren, Royal Doulton 6180
Set Engelse kandelaren, Royal Doulton
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3x Divers porselein, 19e eeuw 6181
3x Divers porselein, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Tete a tete theeset, 19e eeuw 6182
Tete a tete theeset, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3-Delig Delfts kaststel 6183
3-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

60 EUR

7x Antiek Engels keramiek 6184
7x Antiek Engels keramiek
Startprijs 120 EUR
2x 19e Eeuwse Franse vazen 6185
2x 19e Eeuwse Franse vazen
Startprijs 100 EUR
2x Antieke terracotta borden, P. Ipsen 6186
2x Antieke terracotta borden, P. Ipsen
Startprijs 30 EUR
Delftse Fayence sierschotel 6187
Delftse Fayence sierschotel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Antiek bisquit porselein 6188
2x Antiek bisquit porselein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
7x Antiek Hollands Oranje keramiek 6189
7x Antiek Hollands Oranje keramiek

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke Gouda Rhodian pijpvaas 6190
Antieke Gouda Rhodian pijpvaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6x Antieke Gouda plateel vaasjes, 1915 6191
6x Antieke Gouda plateel vaasjes, 1915

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
5 Delen antiek plateel 6192
5 Delen antiek plateel

Resultaat:

90 EUR

2x Antieke Majolica knobbelvazen, 1915 6193
2x Antieke Majolica knobbelvazen, 1915
Startprijs 35 EUR