Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Groot kavel munten wereld 2908
Groot kavel munten wereld

Resultaat:

285 EUR

Verkocht
2x Gouden munten 2913
2x Gouden munten

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
GG Munt 2900
GG Munt

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren 2½ gulden 1898 2912
Zilveren 2½ gulden 1898

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren Florijn Zwolle, ca. 1600 2906
Zilveren Florijn Zwolle, ca. 1600

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren Nederlandse ½  gulden 1751 2925
Zilveren Nederlandse ½ gulden 1751

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Munten album 2914
Munten album

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Div. Munten sets (10x) + 3 losse munten 2938
Div. Munten sets (10x) + 3 losse munten

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Lot zilveren munten, wereld 2921
Lot zilveren munten, wereld

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Postzegelalbums, Ned. Indië 2934
2x Postzegelalbums, Ned. Indië

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Groot lot Euro sets 2937
Groot lot Euro sets

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Albums, WNF 2936
2x Albums, WNF

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot eerste dag enveloppen Duitsland 2941
Lot eerste dag enveloppen Duitsland

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Divers muntgeld 2927
Divers muntgeld

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
4x Postzegels Black Penny 2943
4x Postzegels Black Penny

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lotje zilveren munten 2928
Lotje zilveren munten

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5x Albums eerste dagbladen 2944
5x Albums eerste dagbladen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Doosje met diverse munten 2945
Doosje met diverse munten

Resultaat:

20 EUR