Duitse WO II. Lederen SS-officierslaarzen. Scheurtje + craquele. Afmeting: 45 x 29 x 11 cm. In redelijke staat.
Diverse militaria. Onder andere: Riemen, hulsen, meetinstrument USA etc. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse dubbelloopse voorlader met gravering en notenhouten kolf met messing. Afmeting: 26 cm. In redelijk/goede staat.
USA cavaleriebroek compleet met riem (Waist 30) en lederen gamaschen. Gaatjes in stof. Afmeting: 125 cm. In redelijke staat.
WO II. Motortas met twee lederen hoekstukken. Afmeting: 45 x 40 x 3 cm. In goede staat.
Oude vier-delige metalen gladiatorenset met leer. Bestaande uit: Helm, lans, armbeschermers, kort zwaard. Afmeting: 1 9 -86 cm. In goede staat.
Hollandse antieke helm, met binnen helm. Nr. 48. WO II. Afmeting: 16 x 24 x 27,5 cm. In goede staat.
USS Missouri. US Navy Telescope. WO II. 1 Wo Jini/Okinawa/Guam. Kanonkijker. In originele houten kist. Afmeting: 24 x 27 x 25 cm. In goede staat.
Drie maal Egyptische medailles/oorkonde. Marine + Air Defence + Abu Simbel City Councel Aswan Governorate. Afmeting: 7 - 26 cm. In goede staat.
Twee zeldzame Duitse antiquarische boeken WO II. Der Merker 1940 - 1941 met Stundenplan, lithografieën etc. Afmeting: 15 x 11 x 1 cm. In goede staat.
Antiquarisch Hollands boek door Joe Squirrel. Het spook van Carolinahoeve. Uitgave Goede lectuur Amsterdam. Afmeting: 21,5 x 15 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Antiquarisch boek. Vijf jaar onder Duitschen druk. Door J.H.D. Kammeijer, A.G. Schoonderbeek, Laren 1946. Afmeting: 23 x 16 x 2 cm. In goede staat.
Militaire Engelse draagtas. 1918. C.P. & Co. Inc. Inspected E. Wright. Afmeting: 44 x 28 x 3 cm. In goede staat.
Amerikaanse WO II Mountainers Cap. Banks 9752. Afmeting: 26 x 31 x 24 cm. In goede staat.
USA riem militair Long 7/18. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 18 x 5 cm. In goede staat.
USA Paarden haverzak. Nr. 36 U.S. Eerste helft 20e eeuw. Gaatje. Afmeting: 80 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.
Engelse WO II. UK wapentas. R. Burns Ltd. 1945 AA 5595. Afmeting: 117 x 31 x 2 cm. In goede staat.
Vier militaire helmen. WO II. Met binnenhelm. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.
Duitse WO II. Hitler Jugend BDM broek. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
Duitse WO II. Bijzondere zaktas van leder + canvas. Afmeting: 68 x 32 x 7 cm. In goede staat.
Duitse WO II ruiter SS breecher. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
U.S. Army goggles. Motorbril met twee vizieren + motorrijtuigbewijs 1936. Afmeting: 20 x 10 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke oorkondes. 1849 + 1821. 1800 Betreft extract burgerlijke stand Venlo hertogdom Limburg 1849. Overleden Jan Gerrit Bleekman kanonnier etc. En, extract burgerlijke stand overlijden ..... E...
Engelse zwarte militaire helm + binnenhelm. Nr. 12. WO II. Afmeting: 10 x 31 cm ø. In goede staat.
Antiek jachtgeweer, enkelloops met knikloop. 19e Eeuw. Oude kolfrestauratie. Gemerkt L.A.M. 3941. Afmeting: 120 cm. In redelijke staat.
Decoratief zwaard. Excalibur, King Arthur (replica). 21e Eeuw. Afmeting: 111 cm. In goede staat.
Duitse WO II militaire helm + binnen helm, met adelaar en Swastika teken. Afmeting: 15 x 26 x 27,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits jachtgeweer met ivoren ster-intarsia + messing bewerkte kolf met been-inleg, roofvogel en haas. Zwartkruit, vuursteen voorlader. Afmeting: 126 cm. In goede staat.
Antiek Duits jachtgeweer met houtgestoken kolf, jachtvoorstelling. Zwartkruit, voorlader met vuursteen ontsteking. Afmeting: 116 cm. In zéér goede staat.
Zeldzame Duitse kruisboog. Met gegraveerd been belijmd. Afmeting: 86 x 61 x 12 cm. In goede staat.
Duitse kruisboog met parelmoer, been en kroon belijmd. Daarbij pijlenzak, pijlen en spanner. Afmeting: 78 x 67 x 13 cm. In goede staat.
Replica van een 18e eeuws pistool. 20e Eeuw. Decoratief. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Kavel met 10 boeken waaronder: Tanks & Weapons of World War 1 (Phoebus London), Firearms, Pleasures and Treasures (Howard Ricketts), Musket, Roer & Pistolet, The book of the Gun en andere boeken.
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Vlucht door de tijd, Het manneneiland, Het laatste hoofdstuk, Doodskoppen en Kaalkoppen, diverse documentatie m.b.t. ...
Interessant kavels met diverse boeken/documenten betreffende militaria, waaronder: Through the war by Camera (The Pearson Publishing Company), Nederland en de tweede wereldoorlog, Beda Fomm, De Langst...
Interessant kavel met diverse prenten, posters en kunstwerken betreffende militaria.
Lot militare helmen/petten: Nederlandse politie helm met binnenhelm, 'Vigilat ut Quiescant'. Afmeting: 23 x 28,5 x 15 cm. In goede staat, Zwitserse militaire helm met lederen binnenhelm. Model 1918. A...
Vier delen militaria: Antieke boog met darm. Circa 1900. Afmeting: 174 cm. In goede staat, Antieke scherm sabel van ijzer. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat, Antieke flo...
Lot divers militaria: Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat, Twee militaire veldkijkers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'Commandant Boston, USA'. Eén maal...
Lot militaire kaarten: Militaire kaartentas met gradenboog en curvimeter. 20e Eeuw. In goede staat, Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie Arnhem'. '1 Maart 1928, commandant v.d. Werf...
Antiek geweer, enkelloops. Circa 1800. Haan mogelijk gerepareerd. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 109,5 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Arabische enkelloopse voorlader met vuursteen mechanisme en parelmoer inleg. Paar stukjes parelmoer missen. Afmeting: 144 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans dubbelloops percussie jachtgeweer met gravering en damast loop en zwijnskop op kolf. Gedeelte kolf onder loop gebroken geweest. Afmeting: 121 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Frans dubbelloops jachtgeweer met percussie, voorlader. Versierd met hertenkop op kolf. Paar oudere wormgaatjes. Afmeting: 120 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer, knikloop, penvuur, graveringen. Afmeting: 115 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloopse percussie jachtgeweer, voorlader. Originele patina. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws korte enkelloopse percussie voorlader geweer. Mooie patina. Afmeting: 100 cm. In goede staat.