H. Ambrosius. Tweede helft 20e eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 33 cm. In goede staat.
Vilis Lagerwey '86. Twee honden pikken kippenpoot. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 26 cm. In redelijke staat.
Twee maal Hollandse school, pendant. 19e Eeuw. Onduidelijk monogram. Landschappen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 38 cm. In goede staat.
Lot met interessante diverse werken. Hoofdzakelijk Paul Dom (1885 - 1978) en diverse andere kunstenaars. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Tekeningen, etsen, gouache, houtsnede. 17e - 19e Eeuw....
Ongesigneerd. Circa 1930. Paard op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1800. Jezus portret met doornenkrans. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 84 cm. In redelijk/goede staat.
A. Martens. Circa 1910. Zeilboot Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Anton Muller. Circa 1900. Twee trekpaarden met ruiter op scheepskade in sneeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 26 cm. In goede staat.
Hans Füsser. Duitse school. Düsseldorfer karikaturist, WO I bij Düsseldorfer Wochenschau. Slapende soldaat in paardenkar. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 24 cm. In goede staat.
H. Laethum. Wintergezicht met ijspret. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
K. Ludwig. Circa 1920. Duitse school. Arabische vrouw met sluier. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollands poldergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Halfnaakte dame in landschap. Stukje verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: 63,5 x 77 cm. In redelijk/goede staat.
Map met diverse werken. Onder andere: Rembrandt radierungen, map Steinlen, 19e eeuws Japans aquarel, T. Hoytema, Willem v.d. Berg, Arend Hendriks, Gilblas tijdschriften, Kathe Kollwitz, etsen, lithogr...
Antieke landkaart. Frederico de Wit. 1629 - 1706. Met Zuider zee. Gravure op papier. Afmeting: 47 - 57 cm. In redelijk/goede staat.
Stierop? '42. Kalf in stal. Houtskool op papier. Afmeting; 24 x 31 cm. In goede staat.
J.M. Vrolijk. 1846 - 1896. Drie kalveren voor houten bruggetje. Sepia op papier. Afmeting: 22 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Albert Buikema. 1949 - 1994. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Henri Roidot. 1877 - 1960. Impressionistisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 31 cm. In goede staat.
J.W. van Trirum. 1924 - 2011. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij op papier. 20e Eeuw. Chinees landschap. Gesigneerd. Lithografie op papier. Afmeting: 190 x 75 cm. In goede staat.
Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978 + Piet v.d. Hem, 1885 - 1961. Onder andere: Affiches, houtsnedes, etsen Paul Dom + Piet v.d. Hem, 20x affiches. De Nieuwe Amsterdammer. Affich...
Ongesigneerd. 19e Eeuw? Italiaans landschap met figuren. Bedoekt + bijgeschilderd. Afmeting: 32 x 40 cm. In redelijke staat.
Rob de Haan? Circa 1980. Hollands strandgezicht Scheveningen, met boten op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.