Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Düsseldorfer Schule. Edelhert in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
A. v.d. Nieuwenhoven. 20e Eeuw. Man met vergrootglas leest boek. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Poldergezicht met windmolens en koeien. Naar Willem Roelofs. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde werken. 20e Eeuw. Hollandse landschappen. Eén maal riviergezicht. Eén maal boerderij met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Evert Bomhof. 1886 - 1949. Zwolle. Platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.
Twee werken van F. Caillé. Circa 1915. Jugendstil schilderijen. Vrouwelijk naakt + combinatie schilderij en fotografie. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Boerenhuis bij boom en waterpomp. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
B.M. Hoogeveen. Stilleven met beschilderde kraantjeskan, bijbel etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
J. Koster. Circa 1950. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.