Stierop? '42. Kalf in stal. Houtskool op papier. Afmeting; 24 x 31 cm. In goede staat.
J.M. Vrolijk. 1846 - 1896. Drie kalveren voor houten bruggetje. Sepia op papier. Afmeting: 22 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Albert Buikema. 1949 - 1994. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Henri Roidot. 1877 - 1960. Impressionistisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 31 cm. In goede staat.
J.W. van Trirum. 1924 - 2011. Spelende poezen. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Oud Chinees aquarel? Gesigneerd. 20e Eeuw. Berglandschap met waterval. Litho of aquarel op papier. Afmeting: 108 x 33 cm. In goede staat.
Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst. Wijsheren en keizer. Op zijde geschilderd? Afmeting: 80 x 48 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij op papier. 20e Eeuw. Chinees landschap. Gesigneerd. Lithografie op papier. Afmeting: 190 x 75 cm. In goede staat.
Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978 + Piet v.d. Hem, 1885 - 1961. Onder andere: Affiches, houtsnedes, etsen Paul Dom + Piet v.d. Hem, 20x affiches. De Nieuwe Amsterdammer. Affich...
Ongesigneerd. 19e Eeuw? Italiaans landschap met figuren. Bedoekt + bijgeschilderd. Afmeting: 32 x 40 cm. In redelijke staat.
Wilfred. Tweede helft 20e eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Wilfred. Tweede helft 20e eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Rob de Haan? Circa 1980. Hollands strandgezicht Scheveningen, met boten op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Huib Daniels. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 15 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstracte figuratieve voorstelling. Acryl op papier. Afmeting: 60 x 72 cm. In goede staat.
J. van Delden. Circa 1930. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Op jeans papier. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Op jeans papier. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Gerard Cornelis Krol. 1882 - 1950 Enschede. Oude schuur Denekamp met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ivan Zilberman. 21e Eeuw. Abstracte moderne compositie van kleuren. Olieverf op paneel. Met antieke lijst. Afmeting: 50 x 55 cm. In goede staat.
Paul Citroen. 1930. Collage kubistisch. Collage op papier. Afmeting: 29 x 17 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Twee naakte dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
J. Gusen? 1922. Boerin aan het koeien melken. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Pieter Hendrik Lodewijk Jonxis. 1815 - 1852. Dorpsgezicht met windmolen en figuren in boot in de avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1993. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratieve fantasie figuren. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 60 cm. In goede staat.
Adrianus Marinus Geyp. 1855 - 1926. Landschap met boerenstel bij koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 140 cm. In goede staat.
Evert-Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Tuin met serre. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J. van Gemert. Puppies in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd rechtsonder. Circa 1900. Boeren interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 68 x 54 cm. In goede staat.
Leopold Leconte. 1890 - 1963. Frans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 105 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Jan F. van Deventer. 1822 - 1886. Verso aan de Waal. Schepen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 46 cm. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Energie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Moderne figuratieve compositie. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 42/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 16/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
Drie maal Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Drie landschappen divers. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Boerin bij spinnewiel. Paneel. Boerin voor huis. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 31 cm en 26,5 x 34 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Knotwilgen langs een beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Zonnige boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 34,5 cm. In goede staat.
G.J. van Overbeek. Paardenwagen op de Rotterdamse kade in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Interessant groot lot diversen. 29 Werken van Paul Dom. 1885 - 1978. Zeldzaam op kunstmarkt. Onder andere: Aquarellen, etsen, tekeningen, lithografieën etc. Afmeting: Circa 20 - 50 cm. In redelijk/go...
Ongesigneerd. Hollandse school. Circa 1840. Binnenhof met vrouw in deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Italië. Circa 1700. Italiaans Renaissance schilderij met waterval, bergen, dorp in de verte, bomen en geiten. Olieverf op linnen. Afmeting: 63 x 77 cm. In goede staat.
Borrel. 19e Eeuw. Toegeschreven aan Charles Borrel, Frankrijk. 19e Eeuws wintergezicht met ijspret in vergulde originele lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 49 x 74 cm. In goede staat.
Nico Vrielink. 1958. Reusel. Portret van zijn vrouw (1990). Balinese schoonheid. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 102 x 48 cm. In goede staat.
H.J. Rijkelijkshuijsen. 1813 - 1883. Hollands romantisch landschap met boerderij, figuren en beek. Schilderij heeft vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: 67 x 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1850. Duitse school. Bergachtig landschap met paardenkar en figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 62 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Avangarde. 20e Eeuw. Verso Russisch gesigneerd. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 42 x 53 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Havengezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Evert Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Najaar bij Geldermalsen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Evert Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Zonnig landschap Wijk bij Duurstede met koeien en molen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Poserende naakte dame. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 112 cm. In goede staat.
Origineel werk van Herman Brood. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Meisje. Herkomst Herman Brood. Met aankoop factuur. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 80 cm. In goede staat.
Reinier Craeyvanger. 1812 - 1880. Figuren in interieur, man met borrel leest brief. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Bouwput Den Haag. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 42 cm. In goede staat.
Herman Bogman Jr. 1890 - 1975. Vrouw bij waterpomp Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Lilian Luiten. 1944 - 2012 Enschede. Dames en heren figuur naakt. Acryl op linnen. Afmeting: 180 x 110 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame bij vogelkooi. Inschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 44 cm. In redelijke staat.
Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Aquarel strandgezicht, aquarellen, gouache, etsen etc.. Afmeting: circa 26 x 44 cm. In redelijk/go...
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Belgische school. Figuren bij ezels. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
R. Raveel. (Roger). 1921 - 2013. Nr. 18/100. Figuur in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: 83 x 57 cm. In goede staat.
Fedde de Jong. 1915 - 1977. Rivier de Tarn Fr. Etiket Keizersgracht etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 88 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Arie Johannes Zwart. 1903 - 1981. Pot met bloem. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Pastoor met engel. Gerestaureerd. Olieverf op linnen. Afmeting: 87 x 107 cm. In goede staat.
Rosenthal '84. Duitse school. Jongen bij boomstronk. Olieverf op linnen. Afmeting: 160 x 120 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. Haaksbergen, 1954 - 2002. Fantasie figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 56 cm. In goede staat.
Helmert Richard van der Flier. 1827 - 1899 Fecit 161. Hollands zonnig landschap met herder, hond en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. 19 e Eeuw. Twee verdrietige meisjes in interieur met tamboerijn en kat. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Houtvester met paardenspan aan het werk. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Michael van den Besselaar. 1964. Twee maal Action Men 1999. Olieverf op linnen. Afmeting: 150 x 120 cm. In goede staat.
Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel in bloesem bosschage. Aquarel op zijde. Afmeting: 103 x 32 cm. In goede staat.
Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel in bamboe bosschage. Aquarel op zijde. Afmeting: 100 x 32 cm. In goede staat.
Jozef Jodocus Moerenhout, 1839. 1801 - 1874 Antwerpen. Wintergezicht bij paardenhuif met figuur en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 31 cm. In goede staat.
J.J. van Leeuwen (Den Haag). Hollands bloembollenveld. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Paul Permeke. 1918 - 1990. Belgische school. Zeegezicht met branding. Afmeting: 29 x 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1850. Duitse school. Berglandschap Zuid Tirol met herders bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 41 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen. 1806 - 1881. Landschap met koeien, figuren, knotwilgen, dorp en ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Stadse bouwput in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 20 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1965. Winters havengezicht met vele boten. Recentelijk professioneel gereinigd. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Schelpenvisser in paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.
Alex Marcette. 1853 - 1929. Vissersboot met visser op strand. Gouache op papier. Afmeting: 68 x 48 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Jonge kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Figuren bij marktkraam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 33 x 43 cm. In goede staat.
Italiaanse school. Italiaanse ruïne met veel vee en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 39 cm. In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Stadsgezicht met gracht en vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 58 x 38 cm. In goede staat.
Henk Schuring. Enschede, 1928 - 1984. Groot abstract figuratief landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 145 x 197 cm. In goede staat.
Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Besneeuwde dorpsstraat met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.
Jan van Ravenzwaay. 1789 - 1869. Verso etiket origineel Jan van Ravenzwaay Oosterhout etc. Hollandse boerderij met vele figuren en vee (melktijd). Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29 cm. In goede st...
Joop Kropff. Scheepshelling Scheveningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 100 cm. In goede staat.
Monogram toegeschreven aan Gesina Terborch. 1663 - 1690. Zeldzaam werk !! Adelijke dame bij tuinvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 62 cm. In goede staat.
Jan Holtrop. 1917 - 1995. Beek met knotwilg en grazende koeien Gelderse vallei. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 39 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Moderne abstracte figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Louis Claude Mouchot. 1830 - 1891. Franse school. Frans kasteel met park en vele figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: 81 x 55 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Eendenfamilie in het gras. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.