Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Elegante dame 1278
Onduidelijk gesigneerd, Elegante dame

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Griekse ikoon 1279
2x Griekse ikoon

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gé Nijhuis, Bomenpartij met hek 1296
Gé Nijhuis, Bomenpartij met hek

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Bospad met paardenkarren en boeren 1304
Ongesigneerd, Bospad met paardenkarren en boeren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven met pioenrozen 1313
Ongesigneerd, Stilleven met pioenrozen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke gravure, Zeeslag 1322
Antieke gravure, Zeeslag

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Leon Senf, Boerenhuis Bentheim 1331
Leon Senf, Boerenhuis Bentheim

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Damesportret 1338
Ongesigneerd, Damesportret

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
K. Schaette, Landschap bij avond 1340
K. Schaette, Landschap bij avond

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
J.F. van Galen, Schepen op zee 1348
J.F. van Galen, Schepen op zee

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
F. Baaijens, Twents landschap 1352
F. Baaijens, Twents landschap

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4x Werken op zijde, Asiatica 1362
4x Werken op zijde, Asiatica

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Havengezicht met stoomboten 1365
Ongesigneerd, Havengezicht met stoomboten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
P.J. Boon, Amsterdams stadsgezicht 1366
P.J. Boon, Amsterdams stadsgezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J. Blekeman, Bosgezicht met watermolen 1375
J. Blekeman, Bosgezicht met watermolen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
A. v.d. Meen, Bospad met herderin en koeien 1391
A. v.d. Meen, Bospad met herderin en koeien

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
B. van Vliet, Gevlochten mand met bloemen 1394
B. van Vliet, Gevlochten mand met bloemen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
F. van Eerten, Paleis van de gouverneur 1395
F. van Eerten, Paleis van de gouverneur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gerard van Keulen, Joodse gravure 1398
Gerard van Keulen, Joodse gravure

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Grazende koeien in weiland 1404
Evert Rabbers, Grazende koeien in weiland

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft 1407
E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
H. Loisy, Gitaar spelende monnik 1408
H. Loisy, Gitaar spelende monnik

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven met pop, fruit, theekop... 1409
Ongesigneerd, Stilleven met pop, fruit, theekop...

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
R. Coulon, Barques du peche fecamp 1425
R. Coulon, Barques du peche fecamp

Resultaat:

160 EUR