Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan te Wierik, Fantasie figuren 1030
Jan te Wierik, Fantasie figuren
Startprijs 1.900 EUR
Rosenthal, Jongen bij boomstronk 1031
Rosenthal, Jongen bij boomstronk
Startprijs 200 EUR
Ongesigneed, Pastoor met engel 1032
Ongesigneed, Pastoor met engel
Startprijs 350 EUR
Verkocht
A.J. Zwart, Pot met bloem 1033
A.J. Zwart, Pot met bloem

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Boerderij met boer en koeien 1034
A.J. Zwart, Boerderij met boer en koeien

Resultaat:

350 EUR

Fedde de Jong, Rivier de Tarn Fr. 1035
Fedde de Jong, Rivier de Tarn Fr.
Startprijs 650 EUR
Ongesigneerd, Figuren bij ezels 1037
Ongesigneerd, Figuren bij ezels
Startprijs 175 EUR
Lot diverse werken van Paul Dom 1038
Lot diverse werken van Paul Dom
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Dame bij vogelkooi 1039
Ongesigneerd, Dame bij vogelkooi

Resultaat:

90 EUR

Lilian Luiten, Dames en heren figuur naakt 1040
Lilian Luiten, Dames en heren figuur naakt
Startprijs 1.000 EUR
H. Bogman Jr., Vrouw bij waterpomp Den Briel 1041
H. Bogman Jr., Vrouw bij waterpomp Den Briel
Startprijs 300 EUR
C. Noltee, Bouwput Den Haag 1042
C. Noltee, Bouwput Den Haag
Startprijs 500 EUR
Herman Brood, Meisje 1044
Herman Brood, Meisje
Startprijs 2.000 EUR
Ongesigneerd, Poserende naakte dame 1045
Ongesigneerd, Poserende naakte dame
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Evert Jan Ligtelijn, Zonnig landschap Wijk bij Duurstede 1046
Evert Jan Ligtelijn, Zonnig landschap Wijk bij Duurstede

Resultaat:

500 EUR

Ongesigneerd? Bergachtig landschap met paardenkar 1050
Ongesigneerd? Bergachtig landschap met paardenkar
Startprijs 400 EUR
H.J. Rijkelijkshuijsen, Hollands romantisch landschap 1051
H.J. Rijkelijkshuijsen, Hollands romantisch landschap
Startprijs 400 EUR
Nico Vrielink, Portret van zijn vrouw 1052
Nico Vrielink, Portret van zijn vrouw
Startprijs 2.000 EUR
Toegeschr. aan Borrel, Wintergezicht met ijspret 1053
Toegeschr. aan Borrel, Wintergezicht met ijspret
Startprijs 1.200 EUR
Ongesigneerd, Waterval, bergen en dorp 1054
Ongesigneerd, Waterval, bergen en dorp
Startprijs 1.200 EUR
Ongesigneerd, Binnenhof met vrouw 1055
Ongesigneerd, Binnenhof met vrouw
Startprijs 300 EUR
G.J. van Overbeek, Paardenwagen op kade 1057
G.J. van Overbeek, Paardenwagen op kade
Startprijs 1.000 EUR
Wetering de Rooy, Zonnige boerderij 1058
Wetering de Rooy, Zonnige boerderij
Startprijs 100 EUR
Wetering de Rooy, Knotwilgen langs een beek 1059
Wetering de Rooy, Knotwilgen langs een beek
Startprijs 80 EUR