Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Josef Israëls, Spelende kinderen 1227
Josef Israëls, Spelende kinderen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Engelse gravure, Zeeslag 1135
Antieke Engelse gravure, Zeeslag

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antieke Engelse gravure, Zeeslag 1133
Antieke Engelse gravure, Zeeslag

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antieke landkaart Blaeu 1098
Antieke landkaart Blaeu

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Monogram, Oud Hollands zeegezicht 1329
Monogram, Oud Hollands zeegezicht

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Lachend paard 1173
Ongesigneerd, Lachend paard

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2x Japanse houtsnedes 1139
2x Japanse houtsnedes

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Jan Toorop, Bezonkenheid/meditatie/vuur 1117
Jan Toorop, Bezonkenheid/meditatie/vuur

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
A. Waldorp, Hollands gezelschap op zee 1000
A. Waldorp, Hollands gezelschap op zee

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens 1458
Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
R. Verheijen, Stadsgezicht Amsterdam 1330
R. Verheijen, Stadsgezicht Amsterdam

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
3x Miniatuur schilderij op ivoor 1325
3x Miniatuur schilderij op ivoor

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
C. Westerik, Familie 1314
C. Westerik, Familie

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Onduid. gesign., Branding bij avondlicht 1308
Onduid. gesign., Branding bij avondlicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid. gesign., Jongensportret 1268
Onduid. gesign., Jongensportret

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
A.F. Bunner, Hollandse vissersboot 1254
A.F. Bunner, Hollandse vissersboot

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Gravures, 17e - 18e eeuw 1247
2x Gravures, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
M. Hagedoorn, Binnenhof in Curacao 1206
M. Hagedoorn, Binnenhof in Curacao

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Bomschuit met vissersvolk 1198
Onduid.gesign., Bomschuit met vissersvolk

Resultaat:

150 EUR

J.P.C. van Os, Besneeuwd landschap 1191
J.P.C. van Os, Besneeuwd landschap
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antiek schilderij op ivoor, Meisje met hond 1187
Antiek schilderij op ivoor, Meisje met hond

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Janos Viski, Kippen bij strowagen 1180
Janos Viski, Kippen bij strowagen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Russische school, Refused desires 1176
Russische school, Refused desires

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Ids Wiersma, Landschap met fuik 1150
Ids Wiersma, Landschap met fuik

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
3x Japanse houtsnedes 1142
3x Japanse houtsnedes

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Japanse houtsnedes 1141
2x Japanse houtsnedes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Engelse gravure, Dutch Fleet Adm. De Winter 1134
Engelse gravure, Dutch Fleet Adm. De Winter

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
R. Raveel, Figuur in interieur 1036
R. Raveel, Figuur in interieur

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
C. Noltee, Stadse bouwput in winter 1018
C. Noltee, Stadse bouwput in winter

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Jan Mankes, Jonge kraai met insect 1014
Jan Mankes, Jonge kraai met insect

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Herman Bieling, Tafereel met bekende Rotterdamse figuren 1474
Herman Bieling, Tafereel met bekende Rotterdamse figuren

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
B.M. Hoogeveen, Stilleven met kraantjeskan, bijbel etc. 1472
B.M. Hoogeveen, Stilleven met kraantjeskan, bijbel etc.

Resultaat:

60 EUR

Onduid. gesig., Boerenhuis bij boom 1471
Onduid. gesig., Boerenhuis bij boom
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x F. Caillé, Vrouwelijk naakt + Combinatie 1470
2x F. Caillé, Vrouwelijk naakt + Combinatie

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
P. van Noort, Boerenhuisje 1469
P. van Noort, Boerenhuisje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Grote landkaart 1466
Grote landkaart

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesign., Wandelaar in bosgezicht 1460
Ongesign., Wandelaar in bosgezicht

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1459
Ongesigneerd, Vaas met bloemen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
A. v.d. Nieuwenhoven, Man met vergrootglas 1457
A. v.d. Nieuwenhoven, Man met vergrootglas

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Edelhert in landschap 1456
Onduid. gesig., Edelhert in landschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Meinert Volkers, Ruimteschip 1988 1446
Meinert Volkers, Ruimteschip 1988

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Jezus met doornenkrans 1441
Ongesigneerd, Jezus met doornenkrans

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
B. Brugman, Achterhof met kerkgezicht 1436
B. Brugman, Achterhof met kerkgezicht

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Spelende poes 1435
Ongesigneerd, Spelende poes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
R. Coulon, Barques du peche fecamp 1425
R. Coulon, Barques du peche fecamp

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven met pop, fruit, theekop... 1409
Ongesigneerd, Stilleven met pop, fruit, theekop...

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
H. Loisy, Gitaar spelende monnik 1408
H. Loisy, Gitaar spelende monnik

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft 1407
E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft

Resultaat:

15 EUR