Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twee koeien in weiland aan het grazen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 30 cm. In goede staat.
Gerard van Keulen. 1678 - 1726. Joodse gravure 'Voorhof der priesteren'. Judaïca. Gravure op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.
F. van Eerten 1936. Curacao, Paleis van de gouverneur. Tekening op papier. Afmeting: 18 x 28 cm. In goede staat.
B. van Vliet, gesigneerd. Circa 1880. Gevlochten mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 56 cm. In goede staat.
A. v.d. Meen. Circa 1920. Bospad met herderin en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
J. Blekeman. Bosgezicht met watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
P.J. Boon. Circa 1910. Amsterdams stadsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Havengezicht met stoomboten en passagiers. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijke staat.
Vier Japanse/Chinese kunstwerken op zijde. Divers. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 30 - 66 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970 Enschede. Twents landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
J.F. van Galen. Circa 1920. Schepen op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat..
K. Schaette. Circa 1920. Duitse school. Landschap bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1840. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Leon Senf. 1860 - 1940. Boerenhuis Bentheim, Sept. 1932. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Antieke gravure. Zeeslag, veroveringen van Cadix in het jaar 1596. Linksboven Tom: I.Nr. 33. Gravure op papier. Afmeting: 26 x 34 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stilleven met pioenrozen, naar 17e eeuw. Kleine beschadigingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Bospad met paardenkarren en boeren. Olieverf op linnen. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Bomenpartij met hek. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Twee Griekse ikonen. Tweede helft 20e eeuw. Handgeschilderd. Eén met eerste gehalte zilver riza (950). Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Elegante dame in zwart kleed. Pastel op papier. Afmeting: 28 x 22 cm. In goede staat.
Gert Jan Veenstra. 1957 - ............ . Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Franz von Betteray. Duitse school. Circa 1930. Zeilboot met figuren bij haven. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa 1920. Havengezicht Hamburg. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Cor van de Velde. Hollandse school. Twee-master op hoge zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 95 x 140 cm. In goede staat.
F. van der Glas. 1894 - 1976. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 65 cm. In goede staat.
Naar Kever. Circa 1900. Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18,5 cm. In goede staat.
Antiquarische prent. Lithografie. Lonneker Cooperative Landbouwersbank en Handelsvereniging G.A. te Enschede. Ontwerp Gerard van Haeften. Schaaf & Zoon Enschede. 1896 - 1932. Litho op papier. Afmeting...
Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Herenportret, naar Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 16 cm. In goede staat.
Antieke landkaart Groningo Omlandia Heredibus 1784. Deels handingekleurd. Afmeting: 52 x 48 cm. In zéér goede staat.
F. van Eerten . Circa 1950. Curacao, Naïve school. Havengezicht Curacao met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
Soehardjo. 1945. Indonesische school. Indonesisch rijstveld met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Japanse handingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Met afbeelding van geisha's in landschap. Houtsnede op papier. Afmeting: 15 x 49 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap, ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Religieuze figuren voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: 64 x 76 cm. In redelijke staat.
Bruno Blätter. 1870 - Duitse school. Interieur met dames, schilderijen en pendule (theekransje). Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
K. Schnitzler 1818. 19e Eeuws damesportret van een rijke dame. Duitse school. Craquelé en overschilderingen. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 51 cm. In redelijke staat.
Drie oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 16 x 35 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Rotterdamse haven met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse gravure. Zeeslag. Naar een schilderij van R. Paton. Gegraveerd door P.C. Canot. 1710 - 1777. Slag bij Louisbourgh Harbor. Gravure op papier. Afmeting: 58 x 40 cm. In goede staat.
D. Schlüter ? 19e Eeuw. Kind in stal bij koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 55 cm. In goede staat.
Piet van der Hem. 1885 - 1961. Spaanse figuren. Ets op papier. Afmeting: 43 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollandse school. IJmuiden kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 65 cm. In goede staat.
Nicolaas Sijvert Bastert. 1854 - 1939. Tolhuisje bij de Vecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 48 cm. In goede staat.
K. Aalbers of Volkers. Circa 1920. Bloemenmarkt Amsterdam met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Eduard Huber. 1877 - 1965. Duitse school. Stilleven met kreeft, terrine, fruit, porselein etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.