Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

H.A. Jaarsma, Zeegezicht met meeuwen
Resultaat: 150 EUR

H.A. Jaarsma 1953. 1881 - 1970. Zeegezicht met meeuwen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

Gesigneerd/Chinees, Berglandschap met waterval
Resultaat: 80 EUR

Oud Chinees aquarel? Gesigneerd. 20e Eeuw. Berglandschap met waterval. Litho of aquarel op papier. Afmeting: 108 x 33 cm. In goede staat.

Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst
Resultaat: 125 EUR

Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst. Wijsheren en keizer. Op zijde geschilderd? Afmeting: 80 x 48 cm. In goede staat.

Wilfred, Abstracte compositie
Resultaat: 100 EUR

Wilfred. Tweede helft 20e eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Wilfred, Abstracte compositie
Resultaat: 100 EUR

Wilfred. Tweede helft 20e eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

J. van Delden, Rotterdams' havengezicht
Resultaat: 380 EUR

J. van Delden. Circa 1930. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Paul Citroen, Collage kubistisch
Resultaat: 450 EUR

Paul Citroen. 1930. Collage kubistisch. Collage op papier. Afmeting: 29 x 17 cm. In goede staat.

Evert-Jan Ligtelijn, Tuin met serre
Resultaat: 100 EUR

Evert-Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Tuin met serre. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Jan F. van Deventer, Aan de Waal
Resultaat: 900 EUR

Jan F. van Deventer. 1822 - 1886. Verso aan de Waal. Schepen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 46 cm. In goede staat.

Groot lot diversen o.a. Paul Dom (29x)
Resultaat: 1.100 EUR

Interessant groot lot diversen. 29 Werken van Paul Dom. 1885 - 1978. Zeldzaam op kunstmarkt. Onder andere: Aquarellen, etsen, tekeningen, lithografieën etc. Afmeting: Circa 20 - 50 cm. In redelijk/go...

Ongesigneerd, Abstract
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Avangarde. 20e Eeuw. Verso Russisch gesigneerd. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 42 x 53 cm. In goede staat.

H.J. van Wijngaarden, Havengezicht bij avond
Resultaat: 750 EUR

H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Havengezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

Evert Jan Ligtelijn, Najaar bij Geldermalsen
Resultaat: 140 EUR

Evert Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Najaar bij Geldermalsen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

R. Craeyvanger, Man met borrel leest brief
Resultaat: 300 EUR

Reinier Craeyvanger. 1812 - 1880. Figuren in interieur, man met borrel leest brief. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.

J.J. van Leeuwen, Hollands bloembollenveld
Resultaat: 450 EUR

J.J. van Leeuwen (Den Haag). Hollands bloembollenveld. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Paul Permeke, Zeegezicht met branding
Resultaat: 475 EUR

Paul Permeke. 1918 - 1990. Belgische school. Zeegezicht met branding. Afmeting: 29 x 38 cm. In goede staat.

Jan Holtrop, Beek met knotwilg
Resultaat: 600 EUR

Jan Holtrop. 1917 - 1995. Beek met knotwilg en grazende koeien Gelderse vallei. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 39 cm. In goede staat.

J. Koster, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 100 EUR

J. Koster. Circa 1950. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

H.A. Witvoet, Twee te dikke paarden bij bosrand
Startprijs 100 EUR

H.A. Witvoet. Tweede helft 20e eeuw. Twee te dikken paarden bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

J. Klein, Hollandse dorpstraat
Startprijs 25 EUR

J. Klein. Circa 1930. Hollandse dorpstraat met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijke staat.

2x Landkaarten, 16e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Twee stuks 16e eeuwse landkaarten. Eén van stad Vere en één van Oud Middelburg van den Jaere 1400. Afmeting: 34 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee
Startprijs 125 EUR

Evert Bomhof. 1886 - 1949. Zwolle. Platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen.
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1898. Stilleven met gemberpot, bloemen, klepkan en snotneus. Aquarel op papier. Afmeting: 47 x 40 cm. In goede staat.

Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret
Resultaat: 30 EUR

Landman. 20e Eeuw. Italiaanse jongen met pet en sigaret. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.

2 Gesign. werken, Hollandse landschappen
Resultaat: 90 EUR

Twee gesigneerde werken. 20e Eeuw. Hollandse landschappen. Eén maal riviergezicht. Eén maal boerderij met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

A.H. Hoffmann, Stadsgezicht
Resultaat: 60 EUR

A.H. Hoffmann. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

J. Slot, Amsterdamse gracht
Resultaat: 55 EUR

J. Slot. Circa 1930. Amsterdamse gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven binnenin schuur
Startprijs 55 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven binnenin schuur. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: 48 x 37 cm. In redelijke staat.

Monogram F.B., Stilleven met appels
Startprijs 70 EUR

Monogram F.B. '43. Stilleven met appels etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 100 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Meistershoes te Azelo
Resultaat: 60 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal (overleden). Meisterhoes te Azelo. Afmeting: 80 x 70 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.

Winkelburg, Landschap met fazanten/korenschoven
Startprijs 60 EUR

Winkelburg. Landschap met korenschoven en fazanten. Circa 1980. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

8x Diverse werken
Startprijs 80 EUR

Acht maal diverse werken. Bestaande uit: Twee maal Duitse school, modern, gemengde techniek. Eén maal Der Schwimmer, Vera Schwelgin. Eén maal Russische school, abstract, olieverf. Eén maal stilleven, ...

J. Hendriks, antiek interieur
Startprijs 40 EUR

J. Hendriks. Antiek interieur. Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.

Alfons Verstraeten, Stadgezicht met gracht
Startprijs 80 EUR

Alfons Verstraeten. 1922 - . Stadgezicht met gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Sakti 1963
Resultaat: 30 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Sakti 1963. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Kan met rozen
Startprijs 40 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kan met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Portret van een vrouw
Startprijs 60 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Portret van een vrouw. Prijs: Hfl. 2000,=. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Italiaanse jongen
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse jongen met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Landweg met boerin en koe
Startprijs 35 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Landweg met boerin en koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

P. Klashorst, Afrikaanse moeder met kind
Startprijs 50 EUR

Peter Klashorst. 1957 - Amsterdam. Nr. 48/90. Afrikaanse moeder met kind. Afmeting: 59 x 87 cm. Reproductie op papier. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Hollands landschap
Startprijs 60 EUR

H.C. Kranenburg. 1917 - 1987. Hollands landschap met werkende boer bij paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Bastiaan Vroegop, Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR

Bastiaan Vroegop. 1910. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 61 cm. In goede staat.

Gerard Bos Fec. Figuren op landweg
Startprijs 75 EUR

Gerard Bos Fec. 1860 - 1943. Figuren op landweg. Figuren bijgeschilderd. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 51 cm. In goede staat.

H.A. Willenborg, Paardenkar met sprokkelhout
Resultaat: 40 EUR

H.A. Willenborg. Circa 1920. Paardenkar met sprokkelhout. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ikoon, Maria met kind
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuws ikoon. Orthodox Rusland. Maria met kind, bloemvazen en engelen. Olieverf op linnen. Afmeting: 19,5 x 15,5 cm. In goede staat.

W.F. Smith, Winters stadsgezicht
Startprijs 60 EUR

W.F. Smith. Circa 1970. Duitse school. Winters stadsgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Jos van Dijk, Landschap met wandelaar
Startprijs 50 EUR

Jos van Dijk. 1913 - 2000. Landschap met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

A. Hulshoff Pol, Overspoelde weilanden met boerenhuis
Startprijs 150 EUR

Albertus Hulshoff Pol, 1944. 1883 - 1957. Overspoelde weilanden met boerenhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Liggende slapende vrouw
Startprijs 75 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Liggende slapende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Leon Danchin, Jachthond met patrijs
Startprijs 150 EUR

Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 287. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Dorpsgezicht
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Dorpsgezicht. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.

5x Antieke gravures
Resultaat: 100 EUR

Vijf antieke gravures. Onder andere: 18e Eeuw, Holländer. Contado Di Zutphsn (Zutphen), 17e - 18e Eeuw. Hall in Saxen. Comm. res. Germ. Liber III. Der Rote Thürm etc. 17e - 18e Eeuw. Prospect Waysen H...

Curt Schröder, Clown
Startprijs 50 EUR

Curt Schröder. Clowns' portret. Kunstlerklause. Olieverf op papier. Afmeting: 49 x 74 cm. In goede staat.

Gerard Baksteen, Landschap met molens
Startprijs 150 EUR

Gerard Baksteen. 1887 - 1976. Landschap met molens. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 78 cm. In goede staat.

G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht
Resultaat: 40 EUR

G. Philippe. Besneeuwd havengezicht bij maanlicht. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Mariska Rietveld, Figuratieve voorstelling
Resultaat: 40 EUR

Mariska Rietveld, 2003. Figuratieve voorstelling. Acryl op papier. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.

Guilliaume Corneille, Vogel in lucht
Startprijs 150 EUR

Guilliaume Corneille '97. Nr. 141 / 150. Vogel in lucht. Lithografie op papier. Afmeting: 18 x 30 cm. In goede staat.

L. van G, Fietser bij Franse rivièra
Resultaat: 35 EUR

L. van G. Fietser bij Franse rivièra. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 85 cm. In goede staat.

A.G.A. Krumme, Vrouwelijk naakt
Startprijs 40 EUR

A.G.A. Krumme. Vrouwelijk naakt. Houtskool op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Coulissen landschap
Startprijs 160 EUR

Ton Schulten. 1938 Ootmarsum. Coulissen landschap, Nr. 96/350. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.

Bram Steenhagen, Herberg met 17e eeuwse figuren
Startprijs 100 EUR

Bram Steenhagen (Almelo). Geschilderde kopie. Herberg met 17e eeuwse figuren. Met antieke lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 66 x 80 cm. In goede staat.

S. Ribberink, Naïve voorstelling
Startprijs 25 EUR

Suzanne Ribberink. 1968. Den Haag. Naïeve figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 20 cm. In goede staat.

N. Wijnberg, Badende figuren
Startprijs 80 EUR

N. Wijnberg '47. 1918 - 2006. Badende figuren aan rivier. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 34 cm. In goede staat.

M. Houtman + Joan Dinsbach, 2x Lithografie
Startprijs 40 EUR

Twee lithografieën. M. Houtman, Naïeve figuratieve voorstelling + Joan Dinsbach. Lithografieën op papier. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 27 cm. In goede staat.

J. v.d. Kolk, Koeien in ochtendnevel
Resultaat: 35 EUR

J. v.d. Kolk. 20e Eeuw. Koeien in de ochtendnevel. Gaatje + kras. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijke staat.

J. Braakensiek, Prinsjesdag
Startprijs 35 EUR

J. Braakensiek. Antieke lithografie. Prinsjesdag. Scheurtje. In 19e eeuwse Empire-lijst. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 26 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Figuren bij strohut
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Figuren bij strohut. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 25 x 38 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. Noord-Duitse visserman. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Eduard Houbolt, Damesportret
Startprijs 75 EUR

Eduard Houbolt, Fec. 1945. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

4x Hollandse werken
Startprijs 50 EUR

Vier gesigneerde Hollandse werken. J.C. Kromhorst van de Meer, aquarel, dorpsstraat. David Bles, reproductie. Ets, onduidelijk, gracht. Kees Broerse, bosgezicht, Oost Indische inkt. Afmeting: 24 - 49...

3x Prenten, Zwart passe partout
Resultaat: 60 EUR

Drie oude prenten met zwarte passe partouts en gouden lijsten. Afmeting: 55 - 60 cm. In goede staat.

3x A. Ghislaine de Villers, Florale + figuren voorstellingen
Resultaat: 40 EUR

Drie maal A. Ghislaine de Villers. Franse school. 20e Eeuw. Florale en figuren voorstellingen. Lithografieën op papier. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.

Tilly Moes, Stilleven vaas met orchideeën
Startprijs 40 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. Stilleven, vaas met orchideeën en parelketting. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

R. Bleeker + Schindler-Klebusch, 2x Portret
Startprijs 20 EUR

Jongensportret door R. Bleeker, 1930. Potlood/pastel op papier. Jongensportret, Duitse school, door Schindler-Klebusch (Hermine). Lithografie. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.

Franse karikatur, Nero op trap met bananenschil
Startprijs 35 EUR

Monogram. Franse karikaturist. 20e Eeuw. Nero op trap met bananenschil. Afmeting: 27 x 18 cm. Aquarel op papier. In goede staat.

D.A. Bueno de Mesquita, Jubileum Koninging Wilhelmina
Startprijs 35 EUR

Affiche op karton door D.A. Bueno de Mesquita. 1898 Regerings Jubileum 1923 Koninging Wilhelmina met spreuken. Afmeting: 39 x 30 cm. Litho op papier. In redelijke staat.

18e Eeuwse gravure, Quin Quempoix
Startprijs 55 EUR

Zeldzame 18e eeuwse gravure Quin Quempoix. Betreft opstand, op en ondergang der actionisten. Het Thuilleriece hof. Gravure op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.

Herman Bieling, Carnaval Düsseldorf
Startprijs 55 EUR

Herman Bieling. 1887 - 1964. Tekening carnaval Düsseldorf met clowns (postkaart). Tekening op papier. Afmeting: 17,5 - 13 cm. In goede staat.

H. Endlich (Jan Knikker), Bloemstilleven
Startprijs 100 EUR

H. Endlich (Jan Knikker). 1889 - 1957. Bloemstilleven met celadon gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

naar Neuhuys
Startprijs 55 EUR

Naar Neuhuys. Circa 1900. Handwerkende vrouw bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 22 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Bulldog met kluif
Startprijs 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse cartoonist. Va Donc profiteur. Bulldog met kluif. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 17,5 cm. In goede staat.

J.G. van Loon, Abstract gezicht
Startprijs 40 EUR

Jan G. van Loon. Abstract gezicht. Lithografie op papier op aluminium. Afmeting: 69 x 49 cm. In redelijk/goede staat.

E. Tiel ?, Vanuit het rondeel Buurmalsen 1948
Startprijs 60 EUR

E. Tiel ? Vanuit het rondeel Buurmalsen 1948. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 115 cm. In goede staat.

Mario Pasetto, Beautifull City Happy
Startprijs 100 EUR

Mario Pasetto. Beautifull City Happy. 04-09-2016 + handgeschreven en geschilderde kaart van de kunstenaar. Acryl op linnen. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.

2x Herman Bieling, Bokswedstrijd+Bokser
Startprijs 70 EUR

Twee maal Herman Bieling. 1887 - 1964. Eén maal bokswedstrijd, Het verkoop lokaal. Eén maal, Humbeeck. Scheurtje. Tekening op papier. Afmeting: 28 x 20 cm + 19 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid. gesign., Duitse man met glas wijn
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa 1930. Duitse man met glas wijn. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 38 cm. In goede staat.

Gussichs ? Oude rabbijn
Resultaat: 70 EUR

Gussichs ? Oude rabbijn. Duitse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Landschap met korenschoven
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: 24,5 x 30 cm. In goede staat.

P. Ten Cate, Houtvester
Startprijs 90 EUR

P. Ten Cate 1901. Landschap met houtvester. Olieverf op paneel. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

P. Ten Cate, Landschap
Startprijs 90 EUR

P. Ten Cate 1901. Landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Wim Boost, 6 Aquarellen
Startprijs 100 EUR

Wim Boost. 1918 - 2005. Boekje met zes aquarellen, 1935. Figuren in dorpsstraat. Aquarel op papier. Afmeting: circa 15 x 25 cm. In goede staat.

Ewald, Boereninterieur met moeder en kind
Startprijs 60 EUR

Ewald. Circa 1930. Boereninterieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Huub v.d. Lee, Moeder met kind
Startprijs 60 EUR

Huub van de Lee. Circa 1930. Moeder met kind in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

3x Antieke gravures
Startprijs 100 EUR

Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Onder andere: Utrecht, Comm. Rer. Germ. Liber. Stavern, handingekleurd. Scheepstocht in den Jaare 1596 naar Nova Zembla. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede ...

Berends, Stilleven met tin en fruit
Startprijs 60 EUR

Berends. Circa 1900. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 74 cm. In goede staat.

Theo v.d. Horst, Badend meisje
Startprijs 80 EUR

Theo v.d. Horst. 1921 - . Badend meisje (1980). Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.