Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gerard Baksteen, Landschap met molens 1423
Gerard Baksteen, Landschap met molens
Startprijs 150 EUR
Guilliaume Corneille, Vogel in lucht 1420
Guilliaume Corneille, Vogel in lucht
Startprijs 150 EUR
Onduidelijk gesign., Landschap met molen en berkenbomen 1351
Onduidelijk gesign., Landschap met molen en berkenbomen
Startprijs 150 EUR
K. Terlouw, Hollandse gracht met boten 1306
K. Terlouw, Hollandse gracht met boten
Startprijs 150 EUR
V. Vulpen, Landschap plasgezicht 1287
V. Vulpen, Landschap plasgezicht
Startprijs 150 EUR
Klaas Bernink, Twentse boerderij 1258
Klaas Bernink, Twentse boerderij
Startprijs 150 EUR
Ivo Kamphuis, Ann Helen 1232
Ivo Kamphuis, Ann Helen
Startprijs 150 EUR
H. Paul Windhausen, 3x Paarden portrets 1213
H. Paul Windhausen, 3x Paarden portrets
Startprijs 150 EUR
Onduid. gesig., Portret oude heer 1210
Onduid. gesig., Portret oude heer
Startprijs 150 EUR
C.V. Dewalt ?, Joodse man met baard 1209
C.V. Dewalt ?, Joodse man met baard
Startprijs 150 EUR
Onduidelijk gesign., Landschap met bloembollenvelden 1199
Onduidelijk gesign., Landschap met bloembollenvelden
Startprijs 150 EUR
C.J. de Vogel, Landschap met boerderij 1183
C.J. de Vogel, Landschap met boerderij
Startprijs 150 EUR
Hans Georg Kley, Duitse boerderij met paarden 1179
Hans Georg Kley, Duitse boerderij met paarden
Startprijs 150 EUR
Jan J. van der Stap, Hollands landschap met huis en punter in vaart 1159
Jan J. van der Stap, Hollands landschap met huis en punter in vaart
Startprijs 150 EUR
Vilis Lagerwey, Twee honden pikken kippenpoot 1115
Vilis Lagerwey, Twee honden pikken kippenpoot
Startprijs 150 EUR
Ton Schulten, Coulissen landschap 1063
Ton Schulten, Coulissen landschap
Startprijs 150 EUR
Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide. 1062
Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide.
Startprijs 150 EUR
F. Kazenda of Hazenda ? Gevecht haan met bok 1368
F. Kazenda of Hazenda ? Gevecht haan met bok
Startprijs 140 EUR
H. Poeder, Twee poezen 1280
H. Poeder, Twee poezen
Startprijs 140 EUR
3 Antieke gravures 1265
3 Antieke gravures
Startprijs 130 EUR
Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee 1465
Evert Bomhof, Platbodems op de Zuiderzee
Startprijs 125 EUR
Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling 1147
Dirkjan Ribbeling, Abstracte voorstelling
Startprijs 125 EUR
Dirkjan Ribbeling, Abstract figuratief 1146
Dirkjan Ribbeling, Abstract figuratief
Startprijs 125 EUR
Onduidelijk, Landschap met korenschoven 1381
Onduidelijk, Landschap met korenschoven
Startprijs 120 EUR
A. Martens, Zeilboot Amsterdam 1108
A. Martens, Zeilboot Amsterdam
Startprijs 120 EUR
4x 18e Eeuwse gravures 1320
4x 18e Eeuwse gravures
Startprijs 110 EUR
J. Koster, Havengezicht Amsterdam 1475
J. Koster, Havengezicht Amsterdam
Startprijs 100 EUR
H.A. Witvoet, Twee te dikke paarden bij bosrand 1473
H.A. Witvoet, Twee te dikke paarden bij bosrand
Startprijs 100 EUR
Bram Steenhagen,  Herberg met 17e eeuwse figuren 1416
Bram Steenhagen, Herberg met 17e eeuwse figuren
Startprijs 100 EUR
H. Endlich (Jan Knikker), Bloemstilleven 1390
H. Endlich (Jan Knikker), Bloemstilleven
Startprijs 100 EUR
Mario Pasetto, Beautifull City Happy 1385
Mario Pasetto, Beautifull City Happy
Startprijs 100 EUR
Wim Boost, 6 Aquarellen 1378
Wim Boost, 6 Aquarellen
Startprijs 100 EUR
3x Antieke gravures 1374
3x Antieke gravures
Startprijs 100 EUR
Harry Eliott, Aquarel 1369
Harry Eliott, Aquarel
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Portret van een heer 1356
Ongesigneerd, Portret van een heer
Startprijs 100 EUR
Peter de Rijcke, Bevroren tranen 1341
Peter de Rijcke, Bevroren tranen
Startprijs 100 EUR
7x (Duitse) werken, Divers 1336
7x (Duitse) werken, Divers
Startprijs 100 EUR
Andre Tahon, Kinderen achter een boom bij zwerver 1303
Andre Tahon, Kinderen achter een boom bij zwerver
Startprijs 100 EUR
Monogram P.V.B., Portret Duitse heer 1302
Monogram P.V.B., Portret Duitse heer
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Portret vissersmeisje 1281
Ongesigneerd, Portret vissersmeisje
Startprijs 100 EUR
Jos van Dijk, Hollands landschap bij avond 1264
Jos van Dijk, Hollands landschap bij avond
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht 1263
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht
Startprijs 100 EUR
J.A.C. Barten?, Boerderij met kippen en boer 1261
J.A.C. Barten?, Boerderij met kippen en boer
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk, Gemberpot met anemonen 1260
Onduidelijk, Gemberpot met anemonen
Startprijs 100 EUR
Miniatuur portret in lijst 1252
Miniatuur portret in lijst
Startprijs 100 EUR
Miniatuur portret in lijst 1251
Miniatuur portret in lijst
Startprijs 100 EUR
Jan Kelderman, Stadsgezicht Parijs 1200
Jan Kelderman, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 100 EUR
Pendant, Hongaarse school 1193
Pendant, Hongaarse school
Startprijs 100 EUR
Monogram A.V., Gezicht op dorp en paard 1165
Monogram A.V., Gezicht op dorp en paard
Startprijs 100 EUR
J. Westendorp, Stilleven met vaas 1143
J. Westendorp, Stilleven met vaas
Startprijs 100 EUR
Chinees rolschilderij 1121
Chinees rolschilderij
Startprijs 100 EUR
Hans Füsser, Slapende soldaat in paardenkar 1106
Hans Füsser, Slapende soldaat in paardenkar
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Halfnaakte dame in landschap 1100
Ongesigneerd, Halfnaakte dame in landschap
Startprijs 100 EUR
J.M. Vrolijk, Kalveren voor houten bruggetje 1095
J.M. Vrolijk, Kalveren voor houten bruggetje
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesign., Twee naakte dames 1075
Onduid. gesign., Twee naakte dames
Startprijs 100 EUR
3x Wetering de Rooy, drie landschappen divers 1061
3x Wetering de Rooy, drie landschappen divers
Startprijs 100 EUR
Wetering de Rooy, Zonnige boerderij 1058
Wetering de Rooy, Zonnige boerderij
Startprijs 100 EUR
P. Ten Cate, Houtvester 1380
P. Ten Cate, Houtvester
Startprijs 90 EUR
P. Ten Cate, Landschap 1379
P. Ten Cate, Landschap
Startprijs 90 EUR
W. Ruiter, Winter landschap 1283
W. Ruiter, Winter landschap
Startprijs 90 EUR
G. Bornkarst ? , Stal met paard en kip 1282
G. Bornkarst ? , Stal met paard en kip
Startprijs 90 EUR
De Koning, Boer bij paardenkar 1270
De Koning, Boer bij paardenkar
Startprijs 90 EUR
Nanne Balijn, Dorpsgezicht bij avond 1269
Nanne Balijn, Dorpsgezicht bij avond
Startprijs 90 EUR
Renée Keuller, Boer met paardenspan 1342
Renée Keuller, Boer met paardenspan
Startprijs 85 EUR
8x Diverse werken 1450
8x Diverse werken
Startprijs 80 EUR
Alfons Verstraeten, Stadgezicht met gracht 1448
Alfons Verstraeten, Stadgezicht met gracht
Startprijs 80 EUR
N. Wijnberg, Badende figuren 1414
N. Wijnberg, Badende figuren
Startprijs 80 EUR
Theo v.d. Horst, Badend meisje 1372
Theo v.d. Horst, Badend meisje
Startprijs 80 EUR
7x Diverse werken, 20e eeuw 1334
7x Diverse werken, 20e eeuw
Startprijs 80 EUR
Ikoon 1310
Ikoon
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Vaas met bloemen 1301
Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Startprijs 80 EUR
Helmut Reuter, Italiaans havengezicht 1300
Helmut Reuter, Italiaans havengezicht
Startprijs 80 EUR
H. Kamp, Landschap met boerderij 1292
H. Kamp, Landschap met boerderij
Startprijs 80 EUR
Onduid.gesign., Landschap met berkenbomen 1222
Onduid.gesign., Landschap met berkenbomen
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Stadsgezicht met figuren 1220
Ongesigneerd, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 80 EUR
Peter de Rijcke, Dylan en Gascia 1177
Peter de Rijcke, Dylan en Gascia
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, 17e-18e Eeuws interieur 1160
Ongesigneerd, 17e-18e Eeuws interieur
Startprijs 80 EUR
Gravure, Brand stadhuis Amsterdam 1131
Gravure, Brand stadhuis Amsterdam
Startprijs 80 EUR
Stierop? Kalf in stal 1096
Stierop? Kalf in stal
Startprijs 80 EUR
Zijdeschilderij, Landschap 1089
Zijdeschilderij, Landschap
Startprijs 80 EUR
Wetering de Rooy, Knotwilgen langs een beek 1059
Wetering de Rooy, Knotwilgen langs een beek
Startprijs 80 EUR
Gerard Bos Fec. Figuren op landweg 1437
Gerard Bos Fec. Figuren op landweg
Startprijs 75 EUR
Ongesigneerd, Liggende slapende vrouw 1429
Ongesigneerd, Liggende slapende vrouw
Startprijs 75 EUR
Eduard Houbolt, Damesportret 1405
Eduard Houbolt, Damesportret
Startprijs 75 EUR
Nico Vrielink, Landschap met Balinese schone 1211
Nico Vrielink, Landschap met Balinese schone
Startprijs 75 EUR
C. Terlouw, Vaas met rozen 1170
C. Terlouw, Vaas met rozen
Startprijs 75 EUR
Monogram F.B., Stilleven met appels 1453
Monogram F.B., Stilleven met appels
Startprijs 70 EUR
2x Herman Bieling, Bokswedstrijd+Bokser 1384
2x Herman Bieling, Bokswedstrijd+Bokser
Startprijs 70 EUR
Onduid. gesign., Duitse man met glas wijn 1383
Onduid. gesign., Duitse man met glas wijn
Startprijs 70 EUR
Piretti, Stilleven met bloemen 1343
Piretti, Stilleven met bloemen
Startprijs 70 EUR
B. Klopppers, Stilleven met vazen en bloem 1289
B. Klopppers, Stilleven met vazen en bloem
Startprijs 70 EUR
Van Berkel, Hollands landschap met boerderij 1288
Van Berkel, Hollands landschap met boerderij
Startprijs 70 EUR
H.C. Kranenburg Jr., Boerderij met zandpad 1286
H.C. Kranenburg Jr., Boerderij met zandpad
Startprijs 70 EUR
J. Schijvens, Boerenschuur met koeien 1285
J. Schijvens, Boerenschuur met koeien
Startprijs 70 EUR
Ongesigneerd, Vaas met rozen 1284
Ongesigneerd, Vaas met rozen
Startprijs 70 EUR
Corneille omslagboek 1225
Corneille omslagboek
Startprijs 70 EUR