37. Juliveiling 2018

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

D.A. Bueno de Mesquita, Jubileum Koninging Wilhelmina 1396
D.A. Bueno de Mesquita, Jubileum Koninging Wilhelmina
Startprijs 35 EUR
Ongesigneerd, Glazen vaas met bloemen 1333
Ongesigneerd, Glazen vaas met bloemen
Startprijs 35 EUR
John P. Clewe?, 2x Berglandschappen 1332
John P. Clewe?, 2x Berglandschappen
Startprijs 35 EUR
L. Deder, 2x Antieke gravures 1233
L. Deder, 2x Antieke gravures
Startprijs 35 EUR
Henk Schaer, Stilleven 1367
Henk Schaer, Stilleven
Startprijs 30 EUR
J. van Oosten, Stilleven met tin en fruit 1253
J. van Oosten, Stilleven met tin en fruit
Startprijs 30 EUR
J. van Oosten, Stilleven met appels 1249
J. van Oosten, Stilleven met appels
Startprijs 30 EUR
Ongesig., Figuren aan het bidden 1235
Ongesig., Figuren aan het bidden
Startprijs 30 EUR
3x Religieuze steendrukken 1234
3x Religieuze steendrukken
Startprijs 30 EUR
Onduid. gesign., Boerderij aan het water met roeiboot 1217
Onduid. gesign., Boerderij aan het water met roeiboot
Startprijs 30 EUR
J. Klein, Hollandse dorpstraat 1468
J. Klein, Hollandse dorpstraat
Startprijs 25 EUR
Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen. 1464
Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen.
Startprijs 25 EUR
S. Ribberink, Naïve voorstelling 1415
S. Ribberink, Naïve voorstelling
Startprijs 25 EUR
Gouache op zijde, Bloemen 1312
Gouache op zijde, Bloemen
Startprijs 25 EUR
F. Stock, Bos met beek 1311
F. Stock, Bos met beek
Startprijs 25 EUR
Schilderij, Floor van Veen 1276
Schilderij, Floor van Veen
Startprijs 25 EUR
Giele Roelofs, Joodse figuren 1267
Giele Roelofs, Joodse figuren
Startprijs 25 EUR
R. Bleeker + Schindler-Klebusch, 2x Portret 1399
R. Bleeker + Schindler-Klebusch, 2x Portret
Startprijs 20 EUR
Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'. 1339
Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'.
Startprijs 20 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman 1406
Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman
Startprijs 15 EUR