Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote landkaart
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollandse landkaart Tutcicum Imperium (Turkse Rijk) door Frederick de Wit. 1629 - 1706. Afmeting: 56 x 47 cm. Gravure op papier. In goede staat.

B.M. Hoogeveen, Stilleven met kraantjeskan, bijbel etc.
Resultaat: 60 EUR

B.M. Hoogeveen. Stilleven met beschilderde kraantjeskan, bijbel etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

J. Brand, Vaas met bloemen
Resultaat: 55 EUR

J. Brand. Vaas met bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

J. Slot, Amsterdamse gracht
Resultaat: 55 EUR

J. Slot. Circa 1930. Amsterdamse gracht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.

C. Dijkman, Hollands havengezicht
Resultaat: 50 EUR

C. Dijkman. Circa 1920. Hollands havengezicht met figuren. Met schildersezel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Soehardjo, Indonesisch rijstveld
Resultaat: 50 EUR

Soehardjo. 1945. Indonesische school. Indonesisch rijstveld met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 42 cm. In goede staat.

Monogram J.B., Vaas met bloemen
Resultaat: 50 EUR

Monogram J.B. 20e Eeuw. Vaas met bloemen in 17e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Naar A. Neuhuys, Boerenvrouw bij haard
Resultaat: 50 EUR

Naar A. Neuhuys. Circa 1900. Boerenvrouw bij haard. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Naar Artz, biddende figuren
Resultaat: 50 EUR

Naar Artz ca. 1910, olieverf op paneel, figuren aan het bidden 28x31cm. In goede staat

C. Westerik, Familie
Resultaat: 50 EUR

Co Westerik 1988. 1924 - . Familie. Lithografie op papier. Afmeting: 19 x 17 cm. In goede staat.

Honore Daumier, Les Gens de justice la plaidoirie
Resultaat: 50 EUR

Honore Daumier. Nr. 202/500. 1808 - 1879. Franse school. Les Gens de justice la plaidoirie. Ets op papier. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.

Slegers, Koeien bij rivierkade
Resultaat: 50 EUR

Slegers. Koeien bij rivierkade. Olieverf op linnen. Klein scheurtje. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

2x J.A.S., Bellona + Mokum Red
Resultaat: 50 EUR

2x J.A.S. 1998 + 1999. Johannes Adrianus Smit. 1945 - 2002. Bellona + Mokum Red. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven met pop, fruit, theekop...
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met pop, fruit, konijn, theekop. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 56 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Ruimteschip 1988
Resultaat: 50 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Ruimteschip 1988. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Poldergezicht met windmolens
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Poldergezicht met windmolens en koeien. Naar Willem Roelofs. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Naar Kever, Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen
Resultaat: 45 EUR

Naar Kever. Circa 1900. Boeren interieur met kinderen, moeder en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 27 x 18,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Spelende poes
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Spelende poes. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Henri Armengol, Twee dames in interieur
Resultaat: 40 EUR

Henri Armengol. Twee dames in interieur. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 20 x 40 cm. In goede staat.

Taylor, Jockeys in volle draf.
Resultaat: 40 EUR

Taylor. Jockeys in volle draf. eind 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 55 cm. In goede staat.

F. van Klingeren, Kater
Resultaat: 40 EUR

Frans van Klingeren 1982. 1948 - 2001. Titel: Kater. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 43,5 x 37 cm. In goede staat.

3x A. Ghislaine de Villers, Florale + figuren voorstellingen
Resultaat: 40 EUR

Drie maal A. Ghislaine de Villers. Franse school. 20e Eeuw. Florale en figuren voorstellingen. Lithografieën op papier. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.

Mariska Rietveld, Figuratieve voorstelling
Resultaat: 40 EUR

Mariska Rietveld, 2003. Figuratieve voorstelling. Acryl op papier. Afmeting: 23 x 23 cm. In goede staat.

G. Philippe, Besneeuwd havengezicht bij maanlicht
Resultaat: 40 EUR

G. Philippe. Besneeuwd havengezicht bij maanlicht. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

H.A. Willenborg, Paardenkar met sprokkelhout
Resultaat: 40 EUR

H.A. Willenborg. Circa 1920. Paardenkar met sprokkelhout. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Damesportret
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd. Circa 1840. Damesportret. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Gerard van Keulen, Joodse gravure
Resultaat: 35 EUR

Gerard van Keulen. 1678 - 1726. Joodse gravure 'Voorhof der priesteren'. Judaïca. Gravure op papier. Afmeting: 28 x 24 cm. In goede staat.

J. v.d. Kolk, Koeien in ochtendnevel
Resultaat: 35 EUR

J. v.d. Kolk. 20e Eeuw. Koeien in de ochtendnevel. Gaatje + kras. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In redelijke staat.

L. van G, Fietser bij Franse rivièra
Resultaat: 35 EUR

L. van G. Fietser bij Franse rivièra. Olieverf op paneel. Afmeting: 57 x 85 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jezus met doornenkrans
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd. Jezus met doornenkrans. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

2x Landkaarten, 16e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Twee stuks 16e eeuwse landkaarten. Eén van stad Vere en één van Oud Middelburg van den Jaere 1400. Afmeting: 34 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Ton Anconé, Herenportret
Resultaat: 30 EUR

Ton Anconé. Oldenzaal (overleden). Herenportret, naar Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 16 cm. In goede staat.

Rafaël B. Pasean, Man bij biervaten
Resultaat: 30 EUR

Rafaël B. Pasean. Circa 1920. Man bij biervaten. Olieverf op linnen. Craquele. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.

W.J. Dijk, Boten op meer
Resultaat: 30 EUR

W.J. Dijk (Willem Jans). 1881 - 1970. Boten op meer. Ets op papier. Afmeting: 40 x 21 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Italiaanse jongen
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse jongen met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Sakti 1963
Resultaat: 30 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Sakti 1963. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Landman, Italiaanse jongen met pet en sigaret
Resultaat: 30 EUR

Landman. 20e Eeuw. Italiaanse jongen met pet en sigaret. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.

P. van Noort, Boerenhuisje
Resultaat: 30 EUR

Pieter van Noort. 1893 - 1950. Boerenhuisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Antiquarische prent Lonneker
Resultaat: 20 EUR

Antiquarische prent. Lithografie. Lonneker Cooperative Landbouwersbank en Handelsvereniging G.A. te Enschede. Ontwerp Gerard van Haeften. Schaaf & Zoon Enschede. 1896 - 1932. Litho op papier. Afmeting...

E. Müller, Stilleven met fruit en kreeft
Resultaat: 15 EUR

E. Müller. Circa: 1920. Duitse school. Stilleven met fruit en kreeft. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 30 cm. In goede staat.