Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman 1406
Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman
Startprijs 15 EUR
Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'. 1339
Patty Harpenau, '2 Expressieve eieren composities'.
Startprijs 20 EUR
R. Bleeker + Schindler-Klebusch, 2x Portret 1399
R. Bleeker + Schindler-Klebusch, 2x Portret
Startprijs 20 EUR
Giele Roelofs, Joodse figuren 1267
Giele Roelofs, Joodse figuren
Startprijs 25 EUR
Schilderij, Floor van Veen 1276
Schilderij, Floor van Veen
Startprijs 25 EUR
F. Stock, Bos met beek 1311
F. Stock, Bos met beek
Startprijs 25 EUR
Gouache op zijde, Bloemen 1312
Gouache op zijde, Bloemen
Startprijs 25 EUR
S. Ribberink, Naïve voorstelling 1415
S. Ribberink, Naïve voorstelling
Startprijs 25 EUR
Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen. 1464
Onduid. gesign., Stilleven met gemberpot, bloemen.
Startprijs 25 EUR
J. Klein, Hollandse dorpstraat 1468
J. Klein, Hollandse dorpstraat
Startprijs 25 EUR
Onduid. gesign., Boerderij aan het water met roeiboot 1217
Onduid. gesign., Boerderij aan het water met roeiboot
Startprijs 30 EUR
3x Religieuze steendrukken 1234
3x Religieuze steendrukken
Startprijs 30 EUR
Ongesig., Figuren aan het bidden 1235
Ongesig., Figuren aan het bidden
Startprijs 30 EUR
J. van Oosten, Stilleven met appels 1249
J. van Oosten, Stilleven met appels
Startprijs 30 EUR
J. van Oosten, Stilleven met tin en fruit 1253
J. van Oosten, Stilleven met tin en fruit
Startprijs 30 EUR
Henk Schaer, Stilleven 1367
Henk Schaer, Stilleven
Startprijs 30 EUR
L. Deder, 2x Antieke gravures 1233
L. Deder, 2x Antieke gravures
Startprijs 35 EUR
John P. Clewe?, 2x Berglandschappen 1332
John P. Clewe?, 2x Berglandschappen
Startprijs 35 EUR
Ongesigneerd, Glazen vaas met bloemen 1333
Ongesigneerd, Glazen vaas met bloemen
Startprijs 35 EUR
D.A. Bueno de Mesquita, Jubileum Koninging Wilhelmina 1396
D.A. Bueno de Mesquita, Jubileum Koninging Wilhelmina
Startprijs 35 EUR
Franse karikatur,  Nero op trap met bananenschil 1397
Franse karikatur, Nero op trap met bananenschil
Startprijs 35 EUR
J. Braakensiek, Prinsjesdag 1411
J. Braakensiek, Prinsjesdag
Startprijs 35 EUR
Ton Anconé, Landweg met boerin en koe 1442
Ton Anconé, Landweg met boerin en koe
Startprijs 35 EUR
Monogram A.R., Landschap met boerenhuis 1215
Monogram A.R., Landschap met boerenhuis
Startprijs 40 EUR
Morland, Gravure 1230
Morland, Gravure
Startprijs 40 EUR
T. Cmenonob, Bosgezicht met berkenboom 1293
T. Cmenonob, Bosgezicht met berkenboom
Startprijs 40 EUR
P. Vosman, Heidegezicht met boerderij 1295
P. Vosman, Heidegezicht met boerderij
Startprijs 40 EUR
B. Kloppe, Vaas met bloemen en pompoen 1298
B. Kloppe, Vaas met bloemen en pompoen
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Vaas met bloemen 1309
Onduidelijk gesigneerd, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR
Kees de Goede, Jouw wereld mijn wereld 1315
Kees de Goede, Jouw wereld mijn wereld
Startprijs 40 EUR
Peter de Rijcke, Noord Hollands landschap 1318
Peter de Rijcke, Noord Hollands landschap
Startprijs 40 EUR
M.E. Willemse-Vervloet, Stilleven met appels 1344
M.E. Willemse-Vervloet, Stilleven met appels
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, Bloemstilleven 1361
Ongesigneerd, Bloemstilleven
Startprijs 40 EUR
J.G. van Loon, Abstract gezicht 1387
J.G. van Loon, Abstract gezicht
Startprijs 40 EUR
Tilly Moes, Stilleven vaas met orchideeën 1400
Tilly Moes, Stilleven vaas met orchideeën
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, Figuren bij strohut 1410
Ongesigneerd, Figuren bij strohut
Startprijs 40 EUR
M. Houtman + Joan Dinsbach, 2x Lithografie 1413
M. Houtman + Joan Dinsbach, 2x Lithografie
Startprijs 40 EUR
A.G.A. Krumme, Vrouwelijk naakt 1418
A.G.A. Krumme, Vrouwelijk naakt
Startprijs 40 EUR
Meinert Volkers, Kan met rozen 1445
Meinert Volkers, Kan met rozen
Startprijs 40 EUR
J. Hendriks, antiek interieur 1449
J. Hendriks, antiek interieur
Startprijs 40 EUR
Icoon met messing 1355
Icoon met messing
Startprijs 45 EUR
Binnie Oosterbaan, Spelende kinderen 1162
Binnie Oosterbaan, Spelende kinderen
Startprijs 50 EUR
Monogram J.P.K. de J., Landschap met koeien 1186
Monogram J.P.K. de J., Landschap met koeien
Startprijs 50 EUR
J. v.d. Zwaart, Stilleven met fruit 1221
J. v.d. Zwaart, Stilleven met fruit
Startprijs 50 EUR
Antieke gravure op perkament (huid) 1226
Antieke gravure op perkament (huid)
Startprijs 50 EUR
A.J. Reuvers, Winterlandschap met wandelaars 1243
A.J. Reuvers, Winterlandschap met wandelaars
Startprijs 50 EUR
A.J. Reuvers, Wintergezicht 1244
A.J. Reuvers, Wintergezicht
Startprijs 50 EUR
Tjerk Wielinga, Riviergezicht De Linge 1246
Tjerk Wielinga, Riviergezicht De Linge
Startprijs 50 EUR
2 Antieke gravures 1266
2 Antieke gravures
Startprijs 50 EUR
Brotsky 1964, Stilleven 1307
Brotsky 1964, Stilleven
Startprijs 50 EUR
B. Kluivers, Abstract figuratief 1316
B. Kluivers, Abstract figuratief
Startprijs 50 EUR
8x 19e Eeuwse prenten 1335
8x 19e Eeuwse prenten
Startprijs 50 EUR
Icoon 1354
Icoon
Startprijs 50 EUR
B. Taning, Portret  jonge Rembrandt 1358
B. Taning, Portret jonge Rembrandt
Startprijs 50 EUR
4x Hollandse werken 1403
4x Hollandse werken
Startprijs 50 EUR
Curt Schröder, Clown 1424
Curt Schröder, Clown
Startprijs 50 EUR
Jos van Dijk, Landschap met wandelaar 1431
Jos van Dijk, Landschap met wandelaar
Startprijs 50 EUR
Bastiaan Vroegop, Vaas met bloemen 1438
Bastiaan Vroegop, Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR
P. Klashorst, Afrikaanse moeder met kind 1440
P. Klashorst, Afrikaanse moeder met kind
Startprijs 50 EUR
Onduid. gesig., Boerenhuis bij boom 1471
Onduid. gesig., Boerenhuis bij boom
Startprijs 50 EUR
B. Lourens, Dorpsgezicht met burg en kerk 1350
B. Lourens, Dorpsgezicht met burg en kerk
Startprijs 55 EUR
Onduid. gesign., Naakte dame 1353
Onduid. gesign., Naakte dame
Startprijs 55 EUR
Onduid. gesign., Bulldog met kluif 1388
Onduid. gesign., Bulldog met kluif
Startprijs 55 EUR
naar Neuhuys 1389
naar Neuhuys
Startprijs 55 EUR
Herman Bieling, Carnaval Düsseldorf 1392
Herman Bieling, Carnaval Düsseldorf
Startprijs 55 EUR
18e Eeuwse gravure, Quin Quempoix 1393
18e Eeuwse gravure, Quin Quempoix
Startprijs 55 EUR
Ongesigneerd, Stilleven binnenin schuur 1454
Ongesigneerd, Stilleven binnenin schuur
Startprijs 55 EUR
J.P.C. van Os, Besneeuwd landschap 1191
J.P.C. van Os, Besneeuwd landschap
Startprijs 60 EUR
Ikoon, circa 1880 1219
Ikoon, circa 1880
Startprijs 60 EUR
W. Jungschlager, Hollands grachtengezicht 1250
W. Jungschlager, Hollands grachtengezicht
Startprijs 60 EUR
C. Vischer, 2x antieke gravures 1272
C. Vischer, 2x antieke gravures
Startprijs 60 EUR
P.P. Rubens, 2x Antieke gravures 1273
P.P. Rubens, 2x Antieke gravures
Startprijs 60 EUR
Onduid. gesign., Jonge dame 1277
Onduid. gesign., Jonge dame
Startprijs 60 EUR
2x Antieke gravures 1299
2x Antieke gravures
Startprijs 60 EUR
Georg Hänel, Bosgezicht met bloemenveld 1305
Georg Hänel, Bosgezicht met bloemenveld
Startprijs 60 EUR
Ladd, Engels kustgezicht met vissersboten 1323
Ladd, Engels kustgezicht met vissersboten
Startprijs 60 EUR
Restsignatuur, Kruik met bloem 1326
Restsignatuur, Kruik met bloem
Startprijs 60 EUR
Pendant, Stadsgezicht Venetië 1327
Pendant, Stadsgezicht Venetië
Startprijs 60 EUR
Pijnenburg, Stilleven met fruit 1347
Pijnenburg, Stilleven met fruit
Startprijs 60 EUR
Clemens, Landschap met gebouw 1349
Clemens, Landschap met gebouw
Startprijs 60 EUR
D.J. Mooy, Stilleven met glas en fruit 1359
D.J. Mooy, Stilleven met glas en fruit
Startprijs 60 EUR
M. Catelein, Zeilboten aan kade 1360
M. Catelein, Zeilboten aan kade
Startprijs 60 EUR
Onduidelijk, Stadsgezicht met figuren Amsterdam 1364
Onduidelijk, Stadsgezicht met figuren Amsterdam
Startprijs 60 EUR
Berends, Stilleven met tin en fruit 1373
Berends, Stilleven met tin en fruit
Startprijs 60 EUR
Huub v.d. Lee,  Moeder met kind 1376
Huub v.d. Lee, Moeder met kind
Startprijs 60 EUR
Ewald, Boereninterieur met moeder en kind 1377
Ewald, Boereninterieur met moeder en kind
Startprijs 60 EUR
E. Tiel ?, Vanuit het rondeel Buurmalsen 1948 1386
E. Tiel ?, Vanuit het rondeel Buurmalsen 1948
Startprijs 60 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Dorpsgezicht 1427
Onduidelijk gesigneerd, Dorpsgezicht
Startprijs 60 EUR
W.F. Smith, Winters stadsgezicht 1432
W.F. Smith, Winters stadsgezicht
Startprijs 60 EUR
H.C. Kranenburg, Hollands landschap 1439
H.C. Kranenburg, Hollands landschap
Startprijs 60 EUR
Meinert Volkers, Portret van een vrouw 1444
Meinert Volkers, Portret van een vrouw
Startprijs 60 EUR
Winkelburg, Landschap met  fazanten/korenschoven 1451
Winkelburg, Landschap met fazanten/korenschoven
Startprijs 60 EUR
Corneille omslagboek 1225
Corneille omslagboek
Startprijs 70 EUR
Ongesigneerd, Vaas met rozen 1284
Ongesigneerd, Vaas met rozen
Startprijs 70 EUR
J. Schijvens, Boerenschuur met koeien 1285
J. Schijvens, Boerenschuur met koeien
Startprijs 70 EUR
H.C. Kranenburg Jr., Boerderij met zandpad 1286
H.C. Kranenburg Jr., Boerderij met zandpad
Startprijs 70 EUR