Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Collier barnsteen en parel 611
Collier barnsteen en parel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden ring aquamarijn 635
Gouden ring aquamarijn

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden setje, Broche & oorbellen 885
Gouden setje, Broche & oorbellen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Witgouden collier met hanger 128
Witgouden collier met hanger

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Zilveren armband met saffier 180
Zilveren armband met saffier

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Zilveren broche met diamant 182
Zilveren broche met diamant

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Gouden broche met diamanten 332
Gouden broche met diamanten

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Zilveren slavenband met goud opleg 483
Zilveren slavenband met goud opleg

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Zilver vergulde armband met granaat 563
Zilver vergulde armband met granaat

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Zilveren choker, Sigfrido Pineda Mexico 681
Zilveren choker, Sigfrido Pineda Mexico

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Gouden Figaro armband 827
Gouden Figaro armband

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Jachttrofeeën, zilver 5x 976
Jachttrofeeën, zilver 5x

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Kompas met gouden rand 36
Kompas met gouden rand

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Yves Saint Laurent oorclips 187
Yves Saint Laurent oorclips

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gouden armband, singapore 308
Gouden armband, singapore

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gouden broche en hanger 334
Gouden broche en hanger

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Barnsteen hanger 386
Barnsteen hanger

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Witgouden armband 402
Witgouden armband

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Collier van robijnen 761
Collier van robijnen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gouden oorknoppen 857
Gouden oorknoppen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Witgouden Bloemring met diamant 992
Witgouden Bloemring met diamant

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren armband met lava camee's 185
Zilveren armband met lava camee's

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Pandora armband 685
Pandora armband

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Hanger met granaat 333 887
Hanger met granaat 333

Resultaat:

65 EUR