Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Rode kristallen odeurflacon met zilver
Resultaat: 80 EUR

Dubbel geslepen rood kristallen odeurflacon met 835/000 zilveren montuur. Schroefdop en klepdeksel beiden met fraai spiegelmonogram, compleet met binnenstopjes. Eén dopje deukje. Afmeting: 12 cm. In g...

Zilveren borstel en kam
Resultaat: 10 EUR

Borstel en kam met zilver, 835/000, peervormige borstel met zilveren houder voorzien van filetrand en een kam met zilveren houder versierd met krullen en palmetten. 17x4,5cm en 15x2,5cm.

2x Zilveren dekseldoosjes
Resultaat: 80 EUR

Rond 925/000 zilveren dekseldoosjes (zalfpotje). Deksel met schildpad en florale zilveren inleg versiering. Birmingham. Circa 1908. Afmeting: 2 x 3,5 cm ø. En een vierkant 800/000 zilveren Jügendstil ...

Zilveren beursje
Resultaat: 135 EUR

Zilveren 925/000 baltasje (beursje) met vakverdeling, ketting en vingerring. Birmingham. Circa 1910. Afmeting: 7 x 4,5 cm. In goede staat.

Zilveren roomlepel, 18e eeuw
Resultaat: 75 EUR

18e Eeuwse zilveren roomlepel met ronde bak, voorzien van gedreven afbeeldingen en korte krulsteel met schildje en staande putto met bloemen in de hand. Mr. Johannes Feddema - Leeuwarden. Circa 1780. ...

Zilveren strooilepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren 835/000 strooilepel. Schnitvormige ajour gezaagde bak, twee-delige steel met geprofileerd rechthoekig tussenstuk. Onderste deel met een vogel, glad bovenstuk bekroond door een apostel. Mr. P....

Antieke zilveren beursbeugel
Resultaat: 80 EUR

Groningse antieke 835/000 zilveren beursbeugel. Bijzonder opengewerkt model. Mr. A. Westers - Nieuwe Pekela. jl: D: 1838. Afmeting: 10 cm. Gewicht: circa 37 gr. In goede staat.

Zilveren theeschep
Resultaat: 120 EUR

Zilveren 835/000 theeschep met ribbels en bijzondere bak met een knop. Keurkamer Den Bosch. Circa 1841. Afmeting: 9 cm. Gewicht: circa 10 gr. In goede staat.

Wandelstok met zilveren greep
Resultaat: 190 EUR

Houten wandelstok met zilveren greep, 800/000, met versierd met een gecontourneerde band. Lengte 92 cm. Enkele deukjes in.

Zilveren visbestek
Resultaat: 35 EUR

Visserveercouvert met zilveren heften, BWG, en stalen vork en schep. Het geheel is prachtig versierd, de heften zijn voorzien van krullen palmetten en floraal decor. De vork en de schep zijn voorzien ...

WMF bestek
Resultaat: 100 EUR

12 Persoons plated WMF bestek, overcompleet met o.a. tafel- dessert- en viscouvert, soeplepel, taartschep, vleesvorkjes pasteischep. Het bestek is voorzien van een rond gecontourneerd heft.

Zilveren sauskom
Resultaat: 80 EUR

Zilveren 925/000 sauskom op voet met duimgreep en schenktuit. Birmingham. Anno 1930. Afmeting: 9 x 14,5 x 8 cm. Gewicht: circa 136 gr. In goede staat.

11 Zilveren messen
Resultaat: 100 EUR

Elf tafelmessen met zilveren heft, 835/000, met een gecontourneerde vorm. MT.: Van Kempen, Voorschoten. lengte 21 cm. In goede staat

Zilveren miniatuur windmolen
Resultaat: 75 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur windmolen. Met afneembare kap en met draaiende wieken. Zaanlandse zilversmederij - Haarlem. Circa 1930. Afmeting: 7,5 cm. Gewicht: circa 27 gr. In goede staat.

Zilveren gratenbakje
Resultaat: 30 EUR

Zilveren 800/000 schuitvormig gratenbakje. Afmeting: 12,5 x 1,5 x 3 cm. Gewicht: circa 24 gr. In goede staat.

Zilveren lepel, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuwse zilveren lepel met Haags lofje. Mr. Jan Cristoffel Ulzen - Leiden. Anno 1767. Afmeting: 21 cm. Gewicht: circa 60 gr. In goede staat.

2 Bijbels, met zilveren en gouden slot
Resultaat: 150 EUR

Twee bijbels, één met een fijne geelgouden slot, 585/000, gemaakt uit filigrain voorzien van monogram met bruine lederen kaft, 7x12x4cm, en een bijbel met zilveren slot, 833/000, gecontourneerd model ...

Zilveren pepermuntdoos, rond
Resultaat: 40 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, scharnierend rond model met bewerkte randen op het deksel en graveerwerk aan de achterzijde. MT.: H.J. van Halteren, Schoonhoven jl.: G:1841 ø 5,5x1,5mm. Middenin ie...

Djokja zilveren schaal
Resultaat: 40 EUR

Djokja zilveren schaal, 800/000, met hengsel. Ovale schaal met gecontourneerde opstaande rand met Djokja motief, gehamerde bodem en scharnierend hengsel. 20x14x13cm. ca 137 gram. In goede staat

Zilveren Djokja vaasje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren Djokja bloemenvaasje met gedreven florale afbeeldingen, op ronde voet. Afmeting: circa H 7,5 x ø 5,3 cm. Gewicht: circa 45 gr. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoos, vierkant
Resultaat: 40 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, scharnierend rechthoekig gecontourneerd model versierd met trembleerwerk. MT.: Onduidelijk, jl.: o:1873 5x5x1,8cm. ca 26 gram. Iets gedeukt verder in goede staat

Bestek in kist
Resultaat: 60 EUR

Bestek in houten kist, een plated bestek met 12 vorken en 12 lepels, met 4 visvorken en -messen met benen heft en een set met visserveercouvert. In goede staat.

Zilveren loddereindoosje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren loddereindoosje, 833/000, gecontourneerd model met horizontale bewerkingen met o.a. Franse lelies en sterren. met schild. MT.: Fa. Gebr. Reitsma, Heerenveen jl.:M:1871. 4x3x4cm. ca 20 gram. W...

Zilveren visschep, 1853
Resultaat: 235 EUR

Zilveren visschep, 833/000, met fraai gezaagd en gegraveerd biedermeier patroon. Voorzien van carneolen heft. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam jl.: T:1853. 30 cm. In goede staat