Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4x Flessenbak met zilveren montuur 839
4x Flessenbak met zilveren montuur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bijbel met schildpad en zilver, 17e eeuw 45
Bijbel met schildpad en zilver, 17e eeuw

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
12 Zilveren vorkjes in cassette 944
12 Zilveren vorkjes in cassette

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmandje 925
Zilveren bonbonmandje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren bestek, Haags Lofje 438
Zilveren bestek, Haags Lofje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren schenkkan 950
Zilveren schenkkan

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmandje 941
Zilveren bonbonmandje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Lot zilver 923
Lot zilver

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren roomstel 863
Zilveren roomstel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Zilveren bekers 619
2 Zilveren bekers

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4 Delen zilver, divers 597
4 Delen zilver, divers

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 368
Zilveren schaal

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Zilveren fotolijstje 349
Zilveren fotolijstje

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Theebus/zilv. dop + antieke horloge sleutel 325
Theebus/zilv. dop + antieke horloge sleutel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kralentas en een tasje met zilveren beugel 293
Kralentas en een tasje met zilveren beugel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Zilveren bordjes 954
2 Zilveren bordjes

Resultaat:

55 EUR

Zilveren schaal op voet 951
Zilveren schaal op voet
Startprijs 60 EUR
Verkocht
12 Zilveren lepeltjes 947
12 Zilveren lepeltjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
7 Zilveren servetringen 945
7 Zilveren servetringen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmandje 924
Zilveren bonbonmandje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar 889
Zilveren kandelaar

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren presenteerschaal met kannetje en lepels 794
Zilveren presenteerschaal met kannetje en lepels

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 Delen kristal met zilver 698
4 Delen kristal met zilver

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren stempel, stempel en lepel met agaat 592
Zilveren stempel, stempel en lepel met agaat

Resultaat:

180 EUR