Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jugendstil schaal + dienblad
Resultaat: 10 EUR

Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Leo Scheen, Havengezicht R'dam met Hotel New York
Resultaat: 200 EUR

Leo Scheen. Havengezicht Rotterdam met hotel New York. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

Antieke Louis Seize spiegel, 1800
Startprijs 275 EUR

Antieke Louis Seize spiegel met ovaal schilderij op metaal en intarsia. Circa 1800. Beschadigd, maar stukjes los fineer erbij. Afmeting: 117 x 57 cm. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 225 EUR

Zilveren Friese tabaksdoos, 835/000, met een scharnierend deksel voorzien van oplopende gecontourneerde rand versierd met biedermeier graveerwerk en een schild. De zijkanten en de onderzijde zijn voor...

Gouden ring met opaal
Resultaat: 260 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met opaal. Ring met een grote ovaal blauwe opaal, doublet, gezet in 10 klauwtjes met daaronder een opengewerkte rand. Grootte opaal 14x23 mm. ø 52. ca 4,7 gram. In goede staa...

H. Kramer? IJsbreker op rivier
Startprijs 200 EUR

H. Kramer? Hollandse School. 19e Eeuw. IJsbreker op rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Jean Leon, Dame met hoed
Resultaat: 275 EUR

Jean Leon. Belgische School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Reclameplaat 'Agio Wilde Havanas'
Startprijs 75 EUR

Oude Agio Wilde Havanas reclamebord. Gelithografeerd op blik. Duizel Holland. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 42 x 54 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke mandoline, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke mandoline met parelmoer inleg, floraal + vogel decor. Gemaakt van palissander, noten en vurenhout. Circa 1900. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Chinese blauw/witte kom, 18e - 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met bodemmerk. Hert in landschap en florale coulissen. Eén chip. Afmeting: 4,8 x 15,4 cm ø. In redelijke staat.

Gouden hanger met diamant
Resultaat: 220 EUR

Gouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Gouden Gourmetcollier met daaraan een hanger met peervorm en strik bezet met diamanten met een oud slijpsel. Grootte hanger 2,5x1cm. lengte collier 42 c...

3x Engelse Windsor armleunstoelen
Startprijs 150 EUR

Drie Engelse Windsor armleunstoelen gemaakt van beukenhout. Tweede helft 20e eeuw. Goede kwaliteit. Afmeting: 114 x 66 x 54 cm. In goede staat.

Ikoon
Startprijs 70 EUR

Decoratieve, met koper beslagen ikoon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26,5 x 20 x 2,5 cm. In goede staat.

4x Gründer stoelen, 1880
Startprijs 100 EUR

Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken commode barok stijl
Startprijs 80 EUR

Eikenhouten Barok-stijl commode met sterpoot en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startprijs 50 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot met bodemmerk. Spelende Chinese figuren. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm. In goede staat.

Antieke dekselvaas, 1920
Startprijs 150 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen dekselvaas met florale decor. Gemerkt Roloff. Circa 1920. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Frans Baaijens, Groot zeegezicht schepen in strorm
Startprijs 200 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.

Theo van Wijngaarden, Visser in boot bij avond
Startprijs 170 EUR

Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Visser in boot bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl bronzen wandlamp
Resultaat: 40 EUR

Louis Seize-stijl bronzen wandlamp. Electrisch. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 38 x 10 cm. In goede staat.

Gouden broche met carneool
Startprijs 150 EUR

Gouden broche 585/000 met carneool. Ovale broche met roodbruine carneool in een gladde GG zetting, ø 35x27 mm. ca 11.9 gr

Antiek zilveren knipkoker, 18e eeuw
Startprijs 280 EUR

Zeldzame 18e eeuwse antiek zilveren knipkoker met fraai gegraveerd familiewapen. Onduidelijke keuren aan de binnenzijde van het deksel. Circa 1750. Enkele deukjes, verder in goede staat. Afmeting: 9 x...

Duits Biedermeier-stijl bureau
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Duitse essenhouten fineer Biedermeier-stijl damesschrijfbureau met bandintarsia en geeboniseerde houten lijsten. Afmeting: 79 x 44 x 89 cm. In goede staat.

Staande kapstok, 1915
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten Jugendstil staande kapstok met vier Majolica tegels, spiegel en opbergvak. Circa 1915. Afmeting: 210 x 90 x 27 cm. In goede staat.