Fraaie geslepen kristallen koekschaal met waaierrand-slijpsels en een zilveren 835/000 hengsel met parelrand. MT.: Kled. J. Held - Amsterdam. Circa 1880. In goede staat.
Oud Japans lakwerk sieradenkistje met deksel en twee lades. Goudkleurige beschildering hexagoon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 21 x 21 cm. In goede staat.
Antieke zilveren suikerbak, 833/000, vierkant model met omgeslagen rand voorzien van opgesoldeerde soort palmetversiering en krullen, geplaatst op bewerkte krulpoten met versierde onderrand. 14x14cm. ...
Twee antieke schildpad visitekaarthouders. Circa 1900 - 1920. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm. In goede staat.
Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.
Grote oude/antieke Indiase of Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke porseleinen figuren. Drie maal 19e eeuw, Frankrijk, goed. Eén maal Dresden, 20e eeuw, licht beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Porsche heren horloge, titanium model, met ronde kast met goudkleurige lunette, voorzien van klapsluiting. Porsche by IWC. De achterzijde is voorzien van een gravue. 2424618
Vijf maal Chinees porseleinen Familie Verte bordjes met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: ø 13,5 cm. In goede staat.
Twee odeurflaconnen met zilver, 835/000, langwerpige gecontourneerde kristallen flacon met zilveren dop en kraag met graveerwerk, wat gedeukt en een peervormige flaocn op kristallen voet met ruitslijp...
Cementen damesbuste op marmeren piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese goudlak van een wijsheer op lotusbloem. Licht beschadigd. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Kristallen kaas en boterstolp, versierd et etswerk en voorzien van zilveren knop, 833/000, ø24x20cm en 20x16cm. Enkele kleine chips aan de kaasstolp verder in goede staat
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.
Groot antiek gepolychromeerd beeld van een rokende negroïde jongen, asbak in de hand, sigaret mist. Circa 1900. Gips. Hoed gerestaureerd. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude bronzen voorwerpen. Bestaande uit: Sluitgewichten set. Penning, Laur-Jansz-Coster 1909 - 1934. Federatie boekdrukkerijen bonden. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.
Twee grote oude messing tafellampen met messing bewerkte voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.
Oude zeven-delige Chinese kalligrafeerset, kunstwerk in doos, inktsteen en Chinees messing telraam. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees bronzen figuur. Chinese god op rots. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse vuurvergulde Charles Dix figuur. Op latere zwart marmeren basement. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws houtgestoken Maria beeld met kindje Jezus, cherubijnkoppen met rest polychromie. Italië of Zuid-Duitsland. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.
Twee handgeschilderde bevrijdings kalenders met Engelse vliegtuigen boven Engeland 1946. Eén aquarel en één lithografie. Afmeting: 31 x 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse WO II, The Warner Bross, Mai 1918. Militaria vest en Band of Brothers dolk van rubber. Afmeting: 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat.