Grote Chinees porseleinen vaas met Familie Rose florale decor en tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met Foo-honden. Eén deksel gerestaureerd. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee Delftse zeshoekige porseleinen knobbelvazen met diverse landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees geglazuurde terracotta Foo-hond. Mooie kwaliteit ! Afmeting: 14 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Drie maal Hollands aardewerk. Twee maal Porceleyne Fles en wandtegels; Drente, Wilhelmina 1898 - 1948, Makkums wandhouder. Porselein. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Drie delen Delfts Porceleyne Fles keramiek. 20e Eeuw. Eén pijpvaas. Eén kannetje. Eén groot sierbord. Afmeting: 8 - 35 cm. In goede staat.
Zilveren fotolijst, 835/000 en een tafelstukje, BWG. Ovaal fotolijstje met bewerkte rand met bladmotief, 9x12cm, en een tafelstukje met 2 bakjes geplaatst op 4 krulpoten en greepje, voorzien van repar...
Zilveren ring, 925/000 met bloedkoraal en markesietsten. Ovaal gecontourneerd model. 2,5x1,5mm. ø 47.
Twee zilveren collier, 835/000, een fijn slangen Y-collier versierd met zilveren en lapis lazuli bollen, 42 cm, en een collier met vierkante schakel versierd met zilveren bewerkte en jade kralen. 80 c...
Zilveren oorhangers, 925/000, met peervormige hangers. Ronde knop bezet met een lapis lazuli voorzien van een peervormige hanger van lapis lazuli met zilveren huls en rand. lengte 49 mm. Nieuw
Zilveren horlogeketting, 800/000, massieve bolle gourmetschakel met veeroog en karabijn. lengte 25 cm. ca 34 gram. In goede staat.
Diverse horloges met o.a. een cassette met een set met 2 double horloges, Xmarine, een lorus sports horloge, een dameshorloge met bedels, een bicolour horloge FLR, en een horloge met zwart leren band....
Zilveren rozetring, 925/000, met rond gefacetteerde amethisten en een brede deels opengewerkte band. ø rozet 19 mm, ø60. ca 8,2 gram. Nieuw
Zilveren 835/000 cakevork met fraaie opengewerkte florale afbeeldingen. MT.: Niekerk - Schoonhoven. Keurkamer Amsterdam. Anno 1932. Lengte: 22 cm. Gewicht: circa 33 gr. In goede staat.
Zilveren opengewerkte cakevork met fraaie twee-zijdige bloemsteel. MT.:Hooijkaas - Schoonhoven. jl. D 1938. Afmeting: L 17,5 cm. Gewicht: circa 18 gr. In goede staat.
Slacouvert met zilveren grepen, 950/000, Frans. lepel en vork voorzien van vergulding bevestigd aan een zilveren gecontourneerd heft met bloem en bladversieringen. 27,5 cm. In originele cassette.
Zilveren collier, 925/000, met half bolle schakels voorzien van een gematteerde bewerking met glimmende cirkels. Voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 5 mm. lengte 43 cm. Ca 19,8 gram. In goede ...
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met gemberpot en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Juanele. Stilleven met fruit, kruik en wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Juanele. Stilleven met kruik en fruitmand. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Vier gesigneerde Hollandse werken. J.C. Kromhorst van de Meer, aquarel, dorpsstraat. David Bles, reproductie. Ets, onduidelijk, gracht. Kees Broerse, bosgezicht, Oost Indische inkt. Afmeting: 24 - 49...
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
B. Taning. Tweede helft 20e eeuw. Portret jonge Rembrandt. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.