Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
1744 Resultaten
Kavel: 6609

3x Chinees porseleinen kommen

Resultaat: 20 EUR

Drie oude Chinees porseleinen kommen, waarvan twee met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 11 - 12 cm. In goede staat.


Kavel: 6610

Lot Japans/Chinees

Resultaat: 20 EUR

Zeven maal oud/antiek Japans + Chinees porselein. Onder andere: Twee Satsuma vaasjes, Kutani kom, twee 18e eeuwse Chinese borden, gelijmd. Twee 19e eeuwse Chinese borden, floraal, goed. Afmeting: 12 -...


Kavel: 6613

3x Japanse Satsuma vazen

Resultaat: 20 EUR

Drie grote oude/antieke Japanse Satsuma vazen met florale en figuren decors. Bij één vaas oor gelijmd. Afmeting: H 35 - 40 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 956

Zilveren hanger met kleurstenen

Resultaat: 15 EUR

Zilveren hanger, 925/000, met kleurstenen. Zilveren gerhodineerde hanger in een bloemvorm bezet met peervormig gefacetteerde topaas, amethist en citrien. Grootte 17x10 mm. ca 1,1 gram. Nieuw


Kavel: 1436

J. Braakensiek, Prinsjesdag

Resultaat: 15 EUR

J. Braakensiek. Antieke lithografie. Prinsjesdag. Scheurtje. In 19e eeuwse Empire-lijst. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 26 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1437

Floor van Veen, Roze haas

Resultaat: 15 EUR

Floor van Veen 1995, gemengde techniek op papier, Titel "Roze Haas" 14x24cm. Cond.: G


Kavel: 2366

Vergulde Parker pen

Resultaat: 15 EUR

Vergulde Parkerpen, vulpotlood. met gravure. In goede staat


Kavel: 2491

2x Decoratieve Italiaanse figuren

Resultaat: 15 EUR

Twee decoratieve Italiaanse figuren. Jongen en meisje. Gemaakt van composiet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2759

Kavel diverse prenten, posters, kunstwerken militaria

Resultaat: 15 EUR

Interessant kavel met diverse prenten, posters en kunstwerken betreffende militaria.


Kavel: 4515

4x Kleine tapijten

Resultaat: 15 EUR

Vier kleinere oude Perzische kleden. Afmeting: 63 - 147 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5570

4x Oude/antieke karaffen

Resultaat: 15 EUR

Vier oude/antieke glazen karaffen. Divers. Circa 1900 en later. Afmeting: 29 - 32 cm. In goede staat.


Kavel: 6616

4 Delen keramiek, gesigneerd

Resultaat: 15 EUR

Vier maal gesigneerd keramiek. Aardetinten glazuur, Carjan. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal twee-delige vaas. Eén maal kandelaar, chips. Eén maal bolvaasje. Eén maal dekselvaasje. Afmeting: 9 - 23 cm....


Kavel: 6617

Chinees/Kantonese vaaslamp

Resultaat: 15 EUR

Antieke Chinese/Kantonese vaaslamp met messing voet. Stukje gelijmd. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 70 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6618

4x Villeroy en Boch

Resultaat: 15 EUR

Vier maal Villeroy en Boch, Bonn. Circa 1915. Twee vazen met florale decor. Twee sierschotels met landschappen en florale decors. Afmeting: 25 - 31 cm. In goede staat.


Kavel: 1438

Onduidelijk gesigneerd, Noord-Duitse visserman

Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1970. Noord-Duitse visserman. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 2192

Jugendstil schaal + dienblad

Resultaat: 10 EUR

Jugendstil schaal + keramieken dienblad. 20e Eeuw. Eén houder stang los. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.