Jan Cremer. '90. 1940 - . Voordruk vrienden. Abstracte compositie. Zeefdruk op papier. Afmeting: 53 - 73 cm. In goede staat.
Gezwarte Chinese hocker. Rijkelijk uitgesneden met bloem decor. Bovenblad beschilderd met een rode draak. Afmeting: 61 x 36 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met Griekse vrouw. Met wit Carrara marmer. Vier-lichts. Bovenstuk vermaakt. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met stenen. Oorknoppen met daaraan een hanger met 3 chatons verlopend in grootte met zirconia's. lengte 16 mm. ca 2,2 gram. In goede staat
Jan Cremer. 1940 - . Nr. 39/350. Terra Umbro 2, 2003. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Oud reclamebord. Tweede helft 20e eeuw. Aspro Microfined. Als nieuw. Afmeting: 110 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.
Antieke Indiase lakwerk deksel hengselmand. Houtgestoken met figuren en metalen cobra's. Circa 1900. Afmeting: 43 x 35 x 29 cm. In goede staat.
Zilveren choker, BWG, Oosters versierd met knoppen en bolletjes, voorzien van Gourmetcollier met haak. Breedte 26 mm, lengte 42 cm. ca 6 gram. In goede staat
Vijf maal oud/antiek porselein. Onder andere: Sultan, 19e eeuw, beschadigd. Lezende Franse beer, Cuvier Buffon, chip. Twee putti's met bloemen, ankermerk, chips. Verliefd stel. Afmeting: 11 - 18,5 cm....
Twee 18e eeuwse aquarellen. Hollandse School. Eén maal ijspret met schaatsers. Eén maal stadsgezicht met gracht, koets en figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.
Antieke messing scheepskompas met elektrische verlichting. Circa 1930. Afmeting: 25 x 27 x 20 cm. In goede staat.
Helmut Reuter. 1913 - 1985. Duitse school. Italiaans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Engelse houtgestoken stoel met gezichten. Afmeting: 103 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl tinnen schaaltje. Dame met pauw. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloissonne dekselvaas met draken decor + antieke sigaretten etui. Circa 1900. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Drie-delige oude Franse Fayence olie-azijn stel. 20e Eeuw. Twee maal chip glazuurschade. Afmeting: 17 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen bloempot met bodemmerk en florale decor met roofvogels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme kaarskandelaren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Eikenhouten Renaissance-stijl kast. Twee-deurs kastje. Deuren poort-model met snijwerk. Geheel staand op zwarte bolpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 126 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse tafel met chinoiserie beschilderingen op blad. Reliëf beschildering met parelmoer inleg, pauwen in landschap decor en koperen omranding. Bijzondere mooie kwaliteit! Afmeting: 69 x 9...
Drie antieke/oude Japanse gesigneerde houtsnedes met geisha's. Houtsnedes op papier. Afmeting: 37 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Zes stuks 19e eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse stoelen met goede velours bekleding. Afmeting: 90 x 68 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels, vlinders en florale decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.
Drie maal antiek keramiek. Bestaande uit: Schaal, fruit decor, Keramis Belgium. Vleesschaal, vredesduif, Boch Belgium. Tassa, fruitmand decor, Boch Belgium. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.