19e Eeuwse bronzen figuur. Dame met iets in haar hand. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: 20,5 cm.In goede staat.
De Vries. Circa 1930. Hollands havengezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 flessenbak, opengewerkt en met diverse gedreven oud Hollandse afbeeldingen. Op drie opengewerkte pootjes. Zaanlandse zilversmederij. Anno 1924. Afmeting: H 6 x ø 6 cm. Gewicht: circa ...
Twee maal JAS. J.A. Smit. '99. 1945 - 2002. Eén maal Bellona, nr. 32/250. Eén maal Mokum Reda, nr. 18/250. Lithografie op papier. Afmeting: 29 x 30 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met stenen. Oorknoppen met daaraan een hanger met 3 chatons verlopend in grootte met zirconia's. lengte 16 mm. ca 2,2 gram. In goede staat
Antiek miniatuurportret in messing bewerkte lijst. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.
Jan Cremer. '90. 1940 - . Voordruk vrienden. Abstracte compositie. Zeefdruk op papier. Afmeting: 53 - 73 cm. In goede staat.
Zilveren choker, BWG, Oosters versierd met knoppen en bolletjes, voorzien van Gourmetcollier met haak. Breedte 26 mm, lengte 42 cm. ca 6 gram. In goede staat
Jan Cremer. 1940 - . Nr. 39/350. Terra Umbro 2, 2003. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse aquarellen. Hollandse School. Eén maal ijspret met schaatsers. Eén maal stadsgezicht met gracht, koets en figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.
Helmut Reuter. 1913 - 1985. Duitse school. Italiaans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Huub van de Lee. Circa 1930. Moeder met kind in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Monogram J.P.K. de J. 1856. Hollandse school. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse sabels met messing heften. Afmeting: 71 x 79 cm. In goede staat.
Oude Duitse dolk met swastika in brons. Houten heft met brons, stukje af. Lemet met oxydatie. Afmeting: L 31 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Osmaanse sabel met schede. Patina. Afmeting: L 84 cm. In goede staat.
Amerikaanse WO II Mountainers Cap. Banks 9752. Afmeting: 26 x 31 x 24 cm. In goede staat.
Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.
Grote zilveren ring, 925/000, met ruwe kwarts, grillig gevormd met open scheen, ca ø 62. 6x4,5cm. ca 50 gram. In goede staat
18e Eeuwse handingekleurde gravure. Chevaux d' Allemagne grave par J.G. Pforr. Gravure op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Grote zilveren mand, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model voorzien van gezaagd floraal en rasterpatroon, geplaatst op 8 gekrulde poten. MT.: B.W.Eldik, Zutphen ca 868 gram 38x29x9cm. In goede sta...
Anton Dirckx. 1878 - 1927. Poldergezicht met windmolens en platbodem. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger, 835/000, van Cris Agterberg. Driehoekige opengewerkte hanger met spiraalbewerking met onderaan de hanger een peervormige maansteen. De hanger is bevestigd aan en zilveren ...