19e Eeuwse bronzen figuur. Dame met iets in haar hand. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: 20,5 cm.In goede staat.
Helmut Reuter. 1913 - 1985. Duitse school. Italiaans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.
Twee oude bronzen kaarskandelaren, waarvan één geëlektrificeerd tot lamp. Barok-stijl. Afmeting: 60 - 70 cm. In goede staat.
Huub van de Lee. Circa 1930. Moeder met kind in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen penkandelaar met hondenpootjes. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Kleine oude handbeschilderde tinnen kraantjeskan. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Zes maal Oosters. 20e Eeuw. Twee Perzische dekseldoosjes van natuursteen, handbeschilderd. Twee cloisonne kogels in houder. Twee dekseldoosjes met porseleinen incomplete opiumpijp. Afmeting: 4 - 11 cm...
Monogram J.P.K. de J. 1856. Hollandse school. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.
Grote bronzen sta-lamp met beschilderde glazen kap. Circa 1940 - 1960. Afmeting: H 158 cm. In goede staat.
Kavel met ca. 35 aanstekers waaronder; Penguin, Prisca, Crown Grace, Emrich, Diplomat, Pigeon, Consul Amor, Brother. Ongetest in diverse condities.
Vroeg 19e eeuwse Louis Seize mahoniehouten theestoof met bandintarsia, ringbeslag, messing pootjes en ketel. Afmeting: 67 x 29 x 28 cm. In goede staat.
Drie antieke bijlen. 19e Eeuw. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Speciale uitgave telefoon PTT-model Loevestein. Met certificaat. Nieuwprijs Hfl. 1.995,00 (gulden). Afmeting: 37 x 25 x 24 cm. In zéér goede staat !
Twee maal 19e eeuwse sabels met messing heften. Afmeting: 71 x 79 cm. In goede staat.
Oude Duitse dolk met swastika in brons. Houten heft met brons, stukje af. Lemet met oxydatie. Afmeting: L 31 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Osmaanse sabel met schede. Patina. Afmeting: L 84 cm. In goede staat.
Amerikaanse WO II Mountainers Cap. Banks 9752. Afmeting: 26 x 31 x 24 cm. In goede staat.
Duitse SS-band, WO II. Germanske Norge Bevo Wuppertal. Afmeting: 42 x 3,3 cm. In goede staat.
Grote zilveren ring, 925/000, met ruwe kwarts, grillig gevormd met open scheen, ca ø 62. 6x4,5cm. ca 50 gram. In goede staat
18e Eeuwse handingekleurde gravure. Chevaux d' Allemagne grave par J.G. Pforr. Gravure op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Grote zilveren mand, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model voorzien van gezaagd floraal en rasterpatroon, geplaatst op 8 gekrulde poten. MT.: B.W.Eldik, Zutphen ca 868 gram 38x29x9cm. In goede sta...
Twee Afrikaanse bronzen figuren op ezels + Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 6 cm. In goede staat.
Anton Dirckx. 1878 - 1927. Poldergezicht met windmolens en platbodem. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.